Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chłopak dał mi pierścionek zaręczynowy z cyrkonią..

Polecane posty

Gość gość
21:41 nagle po rozwodzie sie facetowi przypomina, ze baba wziela dzieci? A co robil, kiedy jeszcze byli razem? Jasnie pan musial odpoczac po pracy i zarl obiad a dzieci tylko przeszkadzaly? Przeczytaj, co napisales, prawiku. Bo pewnie nim jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W razie konfliktu dzieci nagle są tylko wasze, a facetowi pozostawiacie nie prawo a obowiązek płacenia na nie xxxx No pewnie bo najlepiej to zrobić dziecko, a później w razie rozwodu "mieć prawo" płacenia na nie... tatuś roku żałujący pieniędzy na własne dziecko. :O A rozwodzić nikt ci się nie karze. Jak w małżeństwie jest kryzys to nikt ci nie karze od razu biec do sądu, masz pełne prawo ratować związek. Czemu tego nie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet poszedł.na łatwiznę. Tak będzie całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posłuchaj tych idiotek, zostaw go i czekaj cierpliwie na królewicza z brylantem, one takich mają :-D ...widziały brylanty... przez szybę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam zwykły złoty pierścionek który nawet nie wygląda na zaręczynowy. Bardzo skromny.. Jednak jak na niego patrzę to czuję ciepło w sercu bo dziś minęło 11 lat. Mąż pamiętał o każdych uroczystościach, odniósł zawodowy sukces i dziś mam piękna kolekcje błyskotek, mimo to z sentymentem patrzę na pierścionek które moje koleżanki uznały za słaby gest.. Dla mnie ma magiczną moc. Myślę że koszt pierścionka nie ma znaczenia i nie gwarantuje super związku, tylko szacunek i miłość do drugiego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:10 Oczywiscie, ale nie kazdy chce marnowac tak jak ty 11 lat, zeby sie przekonac, czy laskawy pan cos da na urodziny czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako męzatka z dośc długim stażem i podobnym do twojego pierścionkiem powiem Ci, że intuicja Cię nie myli. Nie słuchaj sfrustrowanych kretynów, któzy zarzucają Ci materializm. Zaręczyny są RAZ W ZYCIU a Ty asługujesz na to co najlepsze. Ja przymknęłam oko,myślałam że to przecież nie jest najważniejsze, liczy się gest itd. a dziś...cóż. Sama wtedy pokazałam, że jestem mniej ważna i tak już zostało. Żyjemy obok siebie, głownie dla dzieci. Kiedyś byle jaki pierścionek, dziś nawet głupiego kwiatka ale wymagania pod kosmos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życzę Ci tak '' zmarnowanych'' 11 lat i więcej radości. Nie musiałam czekać aby coś dostać, dziś mam wszystko i jestem szczęśliwa więc jak widać pierścionek nie jest najważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:31 Nie zgodze sie z toba, szara myszko mezatko. Zareczyny powinny byc czyms wyjatkowym i jak juz ktos wspomnial - kobiecie nalezy sie wyjatkowo pierscionek, nie byle jaki i byle byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie, warto byłoby robić taką małą próbę. Kupić drogi pierścionek zaręczynowy, ale najpierw dać taki tańszy z cyrkonią i uważnie obserwować reakcję wybranki. Jak się ucieszy, to powiedzieć, że ma się jeszcze niespodziankę w zanadrzu i podarować ten drogi pierścionek. Jak natomiast będzie widać, że baba sfochowana i zła, to powiedzieć jej, że to była próba, że jej nie przeszła i rozstać się. Nie ma sensu zadawać się z roszczeniowymi babiszonami, bo potem tak będzie przez całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musi być drogi ale by był piękny, gustowny, pasował do okazji i kobiety...jeśli kogoś kochasz to chcesz się postarać dla tej osoby. Najlepiej dać byłe g****o z promocji bo przecież kobieta nie może wyjsc na materialistkę. To tak samo jak Wy, Panowie nie zwracacie uwagi na wyglad. We ten pierścionek prawiku i oświadcz otyłej pryszczatej Bercie z miłym charakterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:58 Wreszcie ktos normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siemano, z tej strony Paweł. Zarabiam 10 koła netto miesięcznie. Swojej kupiłem pierścionek zaręczynowy za 50 tysięcy złotych. Cena auta. Pisze o tym tylko po to, żeby nieudacznicy z tej strony posmakowali trochę mojego luksusu, a kobiety, żeby wiedziały, że są byle kim haha. Kurwa, jak miałem 23 lata to byłem brzydki i biedny. Chciała mnie któraś? Nie! Zacząłem dobrze zarabiać w wieku 28 lat. Teraz mam 34 i dużo hajsu, lepszy wygląd (trening personalny + suple) oraz markowe rzeczy :P Moja obecna żona zakochała się we mnie, gdy już miałem pieniądze. Ma szczęście, że jej rodzice też są bogaci i że ma fajną d**e. Elo mordki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego co zarabia 10 tys lol na pewno ona Cie kocha , do momentu jak nie pozna kogoś kto zarabia 20 tys Oszzz ale Ty naiwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona Pawła ma na imię Renia, ma też drugą Renię zapasową czy dla urozmaicenia życia seksualnego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem się obudziłeś z mokrą plamą na majtach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam od mojego dwa pierścionki. Oba za kwoty poniżej 200 zl i o czym to świadczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym sie ucieszyla z jakiegokolwiek pierscionka, ale nikt nie chce mnie za zone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Ty wiesz, jak bardzo Twoj chlopak Cie kocha. Jesli dotychczas jestes szczesliwa w swoim zwiazku, jakie ma znaczenie pierscionek zareczynowy? Jesli natomiast zwiazek jest byle jaki, to sama masz of powiedz na swoje pytanie. Czy naprawde milosc musi byc wyceniona pierscionkiem? Pomysl lepiej o tych wszystkich bezcennych momentach, w ktorych milosc uczynila Cie szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Myślę że kobieta dość daje facetowi po ślubie. Ciekawe czy chcielibyście rodzić dzieci, zmieniać pieluchy i dom ogarniać. Chyba w ramach nagrody pierścionek z brylantem raz na całe życie to nie jest dużo." X Przecież nikt Ci na siłę dzieci rodzić nie każe - nie chcesz dzieci to powiedz wcześniej. A to facet jakiś upośledzony ruchowo, że nie przewija i dom nie ogarnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Materialistka.....dno ! Na diament musisz jeszcze dupa zapracowac,szkoda mi faceta nie wie komu kleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może sama sobie zapracuj, odkładaj dwa lata i kup za te oszczędności brylanta... albo zmądrzejesz albo nie :-D ...bo już nie mówię żebyś ,,ukochanemu" za to coś kupiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polscy mezczyzni nie maja w ogole gestu. Nie sa nauczeni jak sie traktuje kobiete, te jedyna i wybrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie kupił okazyjnie na jakiejś wyprzedaży bo ma cię w d., chciał to odbębnić tanim kosztem, a ty jeszcze rozkminiasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda na to, że chce się ożenić bo będzie miał z tego jakieś zyski, ale nie ma zamiaru w ciebie inwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zawsze pohawili sie frustraci ktorzy jie nadaja sie do zwiazku i w zwiazku nie sa. Prawiki. Prawiki sa roznego rodzaju ale pelne sa pogardy niecheci nienawisci zawisci i poczucia krzywdy. Sa w sumie zalosni. Mozna ich spokojnie ignorowac. Niektorzy maja pretensje do bycia intelektualistami, pseudo rzecz jasna. No i zapewne uwazaja sie za wybitnie wartosciowych i niedocenionych. Jednak ich choroba psychiczna i spaczenie powoduja braki w prostym logicznym mysleniu. Rozumiem Cie autorko. Gdyby nie mial pieniedzy - OK. Ale ten pierscionek wiele dla kobiety znaczy. A juz sam brak praktycznosci i sztampowosc powoduja ze ten gosc jak widac albo taki jestalbo nie bral pod uwage Twoich oczekiwan. To tak jak faceci kupuja pluszowego misia i uwazaja ze tak latwo uszczesliwic kobiete. To znak ze jej nie znaja i traktuja jak jakas kategorie. Nie wiem. Jesli ja kupuje prezent to staram sie wybrac to co najlepsze w tej cenie na jaka mnie stac. A robie to dla mojej rodziny, przyjaciol. Ty powonnas byc dla niego najwazniejsa na swiecie. Zrob mu jakis test dla par na ile w sumie sie nawzajem znacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:10 pieknie napisane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez te zachwalajace skromne pierscionki lub ich brak i tak dostaly to co najlepsze, na co w danej chwili bylo ich mezczyzne stac. Autorka nie oczekuje niczego wiecej. Nie dosc ze stac go na cos lepszego, to kupil cos sztampowego i niepraktycznego, a autorka chcialaby nisi pierscinek zawsze. Bylntu chlopak slabo zarabiajacy ale bardzo PR ezywal kupno pierscionka i chcoal na jiego odkladac 3 miesiace. Jak to sie ma do tego narzeczonego autorki? Jak porownujecie pierscionki i z laski swojej porownajcie okoliczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dusigrosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dusigrosz? Baby pamiętają do śmierci każdą swoją nędzną złotówkę jaką ,,dołożyły" do interesu i żaden facet nie kłóci się tak przez całe życie o majątek np. ze spadku jak one. Te wasze wpisy tylko potwierdzają że jesteście jak małpy łapane w potrzask polegający na ściskaniu w garści zdobyczy i niewypuszczaniu jej kosztem utraty wolności... Głupie tzipy! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×