Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak się zastanawiam

chyba jestem crazy

Polecane posty

Gość tak się zastanawiam

rozkochuję w sobie facetów i porzucam zawsze tak robiłam,i najgorsze jest to ze chciałabym sama to poczuć ,tzn zeby się zakochac na maxa zeby mnie sobie owinła wokół palca bo moze sama przestałabym to robic bo zawsze tak jest a potem ich porzucam a oni cieprią tylko ci faceci to tacy jacyc mięccy,zreszta wcale mi sie to nie podoba bo jak juz sobie owine takie to mi się nudzi i next please nie wiem co z tym zrobić moze jakby mnie tak potraktowasł ktoś przestałabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..linda
bo ty zła kobieta jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się zastanawiam
nad tym też ale why

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajakata
no ale jak Ty to robisz? Też bym tak chciała...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuski piesek
Wystarczy ze nikogo nie bedziesz klamac. Samo wtedy przejdzie jak reka odjal. Moze nie bedzie duzo adoratorow, ale masz szanse na milosc a w innym wypadku to niemozliwe. Zatem : badz uczciwa w slowach a wtedy i milosc przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się zastanawiam
do dea->nie lubię cię mówiąc delikatnie nie pisz na moim watku twoje opinie znam wszystkie to wychodzi samo z siebie tzn ze mnie boję się zaangażować,zresztą męcze się dłuzej z jednym facetem lubię wolnośc ale nie po to żeby poznawac innych facetów ttylko miec czas dla siebie bo w gruncie rzeczy lubię spędzac czas sama poza tym faceci lubią jak się duzo czasu poświęca a ja mam mnóstwo nauki i pracy a tak od czasu do czasu to mi mówi ą że mam ich gdzieś bo nie spedzam z nimi czasu, ze nie mam dla nich czasu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..linda
trzeba umieć postawić się w sytuacji tej drugiej osoby, próbować zrozumieć co on(a) czuje, jak cierpi po porzuceniu i zrozumieć, że to co robisz jest złe. Jeśli nie jesteś potworem to przestaniesz zabawiać się czimś cierpieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, myslę że jakby ktoś Ciebie tak potraktował to faktycznie by Ci przeszło:) A dlaczego? Bo znalazłaś sobie najprostszy, najgłupszy i najmniej ludzki sposób udowadniania sobie własnej wartości. Nie wiem wogóle czy masz świadomość swojej tak naprawdę niskiej samooceny? Popracować powinnaś nad soba może, nad tym żeby Twoja wartość zależała nie tylko od ilości zdobytych facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się zastanawiam
dlateo napisałam że chciałabym zeby to mnie tak ktoś rozkochał w sobie i zostawił zebym to poczuła:( tylko że faceci ktrócyh spotyak są"zbyt porządni" nie robią takich numerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuski piesek
Nie miec dla kogos czasu to nie porzucic..przeciez moze z Toba sie uczyc i robic inne rzeczy ;) musisz byc uczciwa i mowic jak jest. Jesli ktos mowi ze go olewasz bo masz obowiazki...to sie myli. Jest takze mozliwe ze zle odczytalem co robisz :) Napisz jak zostawiasz facetow, to moze sie wyjasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapouchy...
dea❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapouchy...
hę??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dan1
Może poszukaj na forum hasła PAWIANIZM Możliwe że jesteś pawianicą. Szczerze współczuje twoim ofiarom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×