Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jurgend

Dziewczyny dlaczego zależy wam na tym żeby mieć faceta na dłużej?

Polecane posty

Gość Jurgend

Dziewczyny dlaczego zależy wam na tym żeby mieć faceta na dłużej? Zależy wam na zaieraniu z nim "związku". Dlaczego to jest waszym celem? Przez to że lansujecie takie przekonania to potem staje się to normą moralną niewiadomo dlaczego i jak ktos nie chce na dłużej to jest uważany za kogoś kto jest np niedojrzały dziecinny itp. a to kompletna bzdura, typowo narzucona norma społeczna która zakorzeniła się mocno przez wieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze jaaaa
Hmm..to w takim razie powiedz mi po co miec faceta na krotko? po to by miec kogos ty;lko na "zblizenie" ? Zauwaz ze jak juz sie z kims wiaze to nie tylko to powinno sie liczyc w zwiazku, powinno to polegac na wzajemnym zaufaniu i oparciu, przede wszystkim szczerosci... uwazam ze wiazac sie z kimś, myśli sie przyszłosciowo, nie mowie tu o zadnym slubie... ale jesli dwie osoby sobie podpasuja, to dlaczego mialyby konczyc znajomosc po 2 tyg bycia razem? nie rozumiem po co załozyłes taki temat... jesli chodzi Ci tylko o sex to nie szukaj sobie partnerki a przelec jakas nie znajoma.... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurgend
Korzystam z usług prostytutek, cóż moze kiedys złapie jakiegoś trypla ale co mi tam! Raz sie żyje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj pucio
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peggy brown23
a przyszło Ci do głowy ,że są też faceci ,ktorzy szukają kobiety na stałe?Czy to wymaga już od Ciebie abstrakcyjnego myślenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lansujemy takie coś
??? buhahahah to nie nas oskarzaj o lansowanie tylko te wszystkie babki od 5000 lat temu, pajacu !! jezeli był to lans to jzu dawno sie wylansował ćwoku czy wy cholera nie mozecie namówic starszych by was wysłali gdzies na wakacje jak juz wymeczylscie sie w tej szkole ??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi zależy/ ało? sam nie wiem od ponad 6 lat azem, zawsze, szczęśliwa nie jestem, jakoś nie umiem/ nie chcę/ nie moge tego przerwać:( nie wiem sama już czy kocham czy nie, z facetami ciężko i bez nich też:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego ze kobiety
mają zakodowany instynkt macierzyński i oczekują od partnera ze uwije im gniazdo PROSTE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze jaaaa
do lansujemy takie coś --> sugerujesz ze wypowiadaja sie tu sami małolaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lansujemy takie coś
to jedna możliwośc - mniej obrazliwa; druga to taka, że trzeba być totalnym idiotą żeby powiedziec, ze obecne kobiety lansują modę na monogamizm :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peggy brown23
monogamizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monogamie*
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peggy brown23
spoko,gorąco jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lansujemy takie coś
nie za bardzo, w domu mam dość chłodno p.s. to ja siebie poprawiłam dlatego jest ta * :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lansujemy takie coś
myślałam, że napisałaś : gorąco jej jest :) w domu chłodno ale i tak spać się z tej pogody chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peggy brown23
ja pije wino i się nudze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lansujemy
lol gdybym ja wypiła teraz kieliszek wina to bym usnęła z mordką na klawiaturce :D na zdrowie tak btw 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sobie znajdz lepsze forum
a ja nie moge sobie nikogo znalesc na krócej :( Nie umiem a na "dłuzej" to ja oczekuje chyba ksiecia i tak kółko się zamyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peggy brown23
dzięki:)ja już chyba wchodze w stan nieważkosci:)jutro koncze 23 lata,moze to syndrom przedurodzinowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×