Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutny facet

Jak tak mozna traktować ludzi !!! - Załamałem się

Polecane posty

Gość Smutny facet

Witam wszystkich. Na imie mam Piotrek i mam 20 lat. Umówilem się z dziewczyną z internetu.Rozmawialiśmy ze sobą 2 lata!! Miałem jej fotke (śliczna) ona moje - ale celowo niewyraźne i albo w nakryciu glowy albo czarno-biale.Umówiliśmy się na spotkanie , to bylo 13 lutego Czulem ze to wlasnie ta kobieta .Od rana bylem caly podniecony i mialem treme jak przed waznym wydarzeniem.Ubralem sie ladnie , wypachnilem - kupilem róże.Gdy zjawilem sie na miejscu ona juz była...piekna blondyneczka , niewinna i slodka , modnie ubrana ale nie wyzywająco.Od jej osoby bil niesamowity wiec epicki blask.Nie widziala mnie...podszedłem od jej lewej strony.Delikatnie szepnąłem do jej zgrabnego uszka "cześć to ja Ziemowit!".Odwróciła się....i nagle na jej twarzy pojawil sie dziwny grymas niezadowolenia W oczach widziałem rozczarowanie , złość , smutek.Osłupialem Nie widzialem jak sie zachować , chciałem coś wydukac ale ona wciaz patrzyła na moja czupryne.W konce powiedzialem "pojdziemy na spacer" a ona wybuchnela złością ..przeradzajaca sie w szyderczy śmiech (nie pasował do tej skromnej , slodkiej dziewczyny ) i powiedziała "beuheuehueh o kuuurwa z tobą konski lukrze hahahaha ....tłusta swinio co ty sobie wyobrazałes ?Tylko marnowałeś mi czas ....hahahaha" śmiejąc się glosno - aż mi bylo wstyd bo to byl środek ulicy- odwórciła sie na pięcie i odeszla.A ja stałem z kwiatami , zmoczyłem się a miałem jasne spodznie.Czulem się poniżony jak śmieć... Jak tak można dziewczyny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beuheuehueh o kuuurwa z tobą konski lukrze hahahaha ....tłusta swinio co ty sobie wyobrazałes ----> pokazala swoje prawdziwe oblicze... piekna,niewinna blondyneczka... naprawde przykro mi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutny facet
żadna dziewczyna nie odpowie na moj post ? przykre :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahaaa
sam to wymyśliłes, czy ktoś ci w tym pomógł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są dziewczyny
i taborety,taki ten swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale beka chłopie
podaj namiary do niej, lubię laski z poczuciem humoru! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutny facet
PRZECIEż TO PRAWDA !!!!!!! nie wierzycie mi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka zabciaaaa
na prawde glupio zrobila ta dziewczyna wysmiewajac ciebie. Tak dlugo sie znaliscie i widzieliscie na zdjeciach. Uwazam, ze powinna z toba isc na spacer i jezeli nie chciala znajomosci z toba topowiedziec to w jakis delikatny sposob. Wyrazajac sie tak o tobie pokazala jaka jest prosta i nie warta zachodu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foxylady
nie przejmuj się pustą kobietą. Ale sam jesteś zafiksowany na jedynie na wyglądzie, co? Może czas na zmiany? Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnieee
bezsensowna prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To rzeczywiście smutne. Przy okazji zdobyłeś jednak doświadczenie, że \"nie wszystko złoto, co się świeci\". 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
To co z twoimi włosami było nie tak bo nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melania mania
Powiem Ci jedno. Dobrze ze na starcie tak sie stalo niz mialo by tak sie stac gdy byscie byli juz w silnych wiezach. Poprostu brak jej tego czegosc.... Glowa do gory kiedys odnajdziesz swoja polowke! wlasciwa oczywiscie! powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka zabciaaaa
wiecie co tak sie zastanawiam jaki to musi miec tupet dziewczyna zeby wysmiac chlopaka prosto w twarz??nie wiem ja bym tak nigdy nie mogla a wy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no nie wiem czy na starcie... gadali juz 2 lata ... niby to net mozna sie zaangazować... dlatego ja zawsze sie spotykam max po 3 miesiacach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiter
nie przejmuj sie pusta glupia laska i tyle zero taktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orany
ale sciema! najlepsze to: "zmoczylem sie" buhahahaha! I te sie dziwosz tej lasce? Tez bym nie chciala isc na zaden spacer z obsikanym kolesiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutny facet
ja rozumiem ze moglem jej nie spodobac, mnie niektore dziewczyny np puszyste tez sie nie podobaja ale nigdy nie mowie tego w ten sposob tylko w kulturalny a nie tak... mam teraz dola ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahaaa
no nie uwierze w to ze sie zejszczałeś hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,ale patrz skoro sam nie jestes taki suuuuperowy to czemu chcesz taka laske? tez oceniasz po wyglądzie,slodka ,niewinna blondyneczka... oczywiscie masz prawo miec piekna dziewczyne,ale lepiej poszukac w sredniawkach :) to taka dobra rada,nie gniewaj sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Zachowała się chamsko tylko, że ty też przed nią taiłeś swój prawdziwy wygląd. Ona myślała, iż rozmawia z nie wiadomo kim a tu "lipa" - mogła się wkurzyć przez te 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutny facet
dlaczego mnie tyracie ? czy ja kogos tu obrazam ? ja mam swoj gust i np z gruba dziewczyna nie moglbym byc bo to jest dla mnie po prostu brzydkie. ale ja nikomu nie zabraniam spotykac sie z kim chca. w moim guscie sa wysokie i szczuple dziewczyny a jak ktoras mi sie nie podoba to nie wyjezdzam jej z takim tekstem jak ona mi. taka roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
W życiu jest czasami łatwiej z ludźmi, którzy mówią prosto w oczy co myślą. Tak miałbyś nadzieję i "srele trele" a i tak nic by z tego nie wyszło. Przynajmniej szybciej o niej zapomnisz po takim potraktowaniu. P.S. Z tym sikaniem to już przesada - w końcu nosisz spodnie a nie sukienkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz to na co zasluzyles
wiadomo ze to co piszesz to bujda, szczegolnie z tym zmoczeniem na koncu........hehe Ale to przestroga dla innych facetow, ja tez niedawno spotkalam sie z facetem ktory okazal sie zupelnie inny niz na fotkach, chcialam uciec... Po co klamac i wysylac fotki, na ktorych jestes zupelnie inny niz w rzeczywistosci. Sam lubisz ladne laski i tylko dlatego na nia poleciales...my tez lubimy przystojniakow..taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
"Jeżeli coś cię nie zabije to cię wzmocni."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale stary masz prawo byc z laska :) tylko wnerwia mnie jak (nie mowie o tobie bo cie nie widzailam) brzydal chce laske bo jak to z brzydką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspólłczuje Ci ze akurat na taka dziewczyne trafiłes , naszczescie nie kazda taka jest. mam nadzieje ze sobie jeszcze znajdziesz wymarzona partnerke która pokocha cie za dusze a nie za wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz to na co zasluzyles
alez skad nic takiego nie napisalam, ze maja byc sami do konca zycia etc Piszse tylko, zeby nie oszukiwac. Znam bardzo duzo fajnych lasek z brzydalami, i przystojniakow z brzydkimi babami. Jak juz wysylasz fote to wygladaj na niej przynajmneij tak samo jak w rzeczywistosci...wysylasz nierealna fote i spodziewasz sie normalnej reakcji w realu? no wybacz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×