Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutny facet

Jak tak mozna traktować ludzi !!! - Załamałem się

Polecane posty

Gość Wrom
Ale pierdoły. Przecież ludzie obu płci zwracają uwagę na wygląd i jest to jedna z podstawowych cech przy doborze partnera. Tak samo jak facetowi zwyczajnie nie stanie przy kobiecie mało atrakcyjnej to i ona może nie mieć ochoty tego zrobić z brzydkim bo jest on dla niej odpychający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
--------->mam brzydki charakter Może nie odkrywcze ale prawdziwe. Niby dlaczego mężczyźni mieliby oczekiwać od kobiet innego zachowania od tego jakim oni sami się kierują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszzce skoro wymagasz od dziewczyny zeby byla szczupla to sam powinienes troche zrzucic... taka moja opinia... pozdrawiam serdecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz to na co zasluzyles
no wlasnie...przyjelo sie, ze my (kobietki) nie patrzymy na wyglad tylko na charakter, ew. na zawartosc portfea. A to totalna bzdura! Ja uwielbiam przystojnych, wysokich brunetow i wlasnie z takim teraz jestem:) tak jak wy lubicie np. wysokie, szczuple blondynki z duzym biustem.... ..i nie wyobrazam sobie np. spotykac sie tlustym spaslakowatym blondynem ...tak jak wy z tlusta, niska brunetka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem srednia i jestem ze srednim :) przystojniaka nie chce bo na co mnie :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudinka
jaki morał nie umawiaj sie z laskami z neta tylko poznanymi w realu z którym juz w pierwszej minucie spotkania masz kontakt wzrokowy :) pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutny facet
sek w tym, ze zdecydowana wiekszosc dziewczyn na moj widok odwraca wzrok... co ja na to poradze... a jak zagadam to albo mnie wysmiewaja albo ze wzrokiem odwroconym w innym kierunku niz ja mowi mi ze nie jestem w jej typie... a ja wcale tak gruby nie jestem - mam 178 cm i 105 kg wiec nie jest to chyba tak duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynarzowa Monia
smutny ile ty masz lat?? niestety masz 20-kilogramowa nadwage!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutny facet
mam 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynarzowa Monia
20 lat i taka waga?? eh pewnie mamusia z babcia tuczyly synusia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutny facet
urodzilem sie duzo wiekszy... i od dziecka mialem problemy z nadwaga... sek w tym ze u mnie tak nie widac brzucha bo ja cale cialo mam nabite i troche miesni zwlaszcza na nogach... wg moich znajomych i przyjaciol wcale nie wygladam tak zle.... wiec o co chodzi dziewczynom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Publo24
Wszystko to moze i jest prawdopodobne, bo kiedyś ja raz się umówiłem na spotkanie z dziewczyną. Na rowery. Tyle tylko, że ja dałem ciała na tym spotkaniu. Czułem, że nie pasujemy do siebie. Jedziemy sobie rowerami po ulicy, i myślałem wtedy co ja robię, z czym z nią gadać, nie pasujemy do siebie, kiedy ona jechała przede mną, postanowiłem skręcić w bok i szybko pedałować i uciec z miejsca z zdarzenia. Póxniej jej już nigdy nie widziałem, nawet nie chciałbym widzieć, bo zapewnie wiedziała, że jej uciekłem. Ale ja psychicznie nie wytrzymałem i nie pasowaliśmy do siebie. Tylko w prost tego jej nie powiedziałem, ani tez nie wytrzymalem do końca. Kiedy nadarzyła się okazja to uciekłem jak tchórz. Cieżkie jest życie faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miało miejsce 13 lutego i dopiero teraz przetrawiles zdarzenie na tyle, aby tu o tym napisac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirusz
Ale z ciebie smierdzacy tchorz i dzieciuch.Wiesz ,co czula ta dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrisss
a co z twoimi włosami????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DXM
A ja mam 22 lata, 177 wzrostu i waze 73 kg i uwazam sie za grubego to co dopiero 105 kilo...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×