Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zaczac prowadzic sty zycia polegajacy tylko i wylacznie

Polecane posty

Gość gość

na podrozach, przygodach. zalczaniu lasek, zadnych zwiazkow, i zobowiazan, jak od tego zaczac, ma ktos tak styl zycia, nie chce wiecej zwiazkow, dzieci tez nie chce, mialem kilka przygod i zauwazylem ze te przypadkowe kobiety sa otwarte seksualne bardziej niz tez zwiazkowe, w zwiazku czesto musialem prosic kobiete o lizanie jader albo polkniecie spermy, a te przygody same to robily bez pytanie, latwiej o zadowalajacy seks z taka laska co ma przygody niz taka zwiazkowa, jak to zaczac robic ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wylacz red tuba, powiedz mamie, ze nie wrocisz na obiad i pozycz od taty kase na calodzienny bilet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacznij chodzic na laski pojedz do Tajlandii tam sa grupy ktora regularnie tak zyja zakladaja biznesy online i maja taki tryb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie grupy? jaka Tajlandia? i jakie biznesy online? co ty prd..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry, ale nigdy nie będziesz prowadził takiego życia. To ekskluzywna grupa osób do której nigdy nie będziesz należał. Od razu widać że jesteś z innej gliny ulepiony i nie wiesz o co w tym wszystkim biega. Typowy napalony dzieciak z aspiracjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:38 to nie ja założyłem topic, ale zainteresowała mnie twoja wcześniejsza odp. o Tajlandii spoko mam swoje życie i nie wybiorę się nagle do Azji więc uchyl rąbka "tajemnicy", czym się zajmują, są expatami? pracują zdalnie przy kompie, piszą programy? bo innej opcji raczej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łatwo zacząć tak zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:09 bullsh*t o ile możesz sobie postanowić żadnych związków i bachorów, o tyle podróże (po świecie w fajne miejsca na odpowiednim poziomie czy "jet set" jak w kinie czy literaturze to już sztuka a jakieś Tajlandie, czy inne miejsca do życia, o których już ktoś tu pisał to w ogóle dla wielu mrzonka - nie masz dobrej pracy, określonej wiedzy, umiejętności, czy kasy do przepuszczenia, to raczej zapomnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloł
jakieś fajne pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam ludzi, którzy tak żyją :) oni nie zadawali nigdy takich pytań na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloł
23:55 ale nie każdy jest taki mądry, stąd ktoś założył temat i zadał pytanie co robią ci ludzi, których znasz, napisz coś o nich, plizzz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam taki przypadek, tylko koleś odziedziczył kilka mieszkań w Warszawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W opcji nie tak bogatej ale za to dużo łatwiej dostępnej możesz wybrać pracę wymagającą częstych podróży. Poznałem kiedyś ekipę zajmującą się programowaniem i instalacją maszyn, chłopaki jeżdzą po całym świecie, hotele (co prawda takie zwykłe a nie luksusy) opłaca firma, kasę zarabiają przyzwoitą, w dzień dość ciężko pracują ale po robocie codziennie impreza i dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostań dziwką za wyjazdy. Niektóre nawet ciapatym ciągną lachę za podróże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szel
mowgli. człowiek rozumny. BESZT. daj spokój. nasi maja dalej suez. 1:0 do przerwy. po prostu. tesknota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloł
rentierem nie jestem, nie mam kasy i mieszkań, nie pochodzę z bogatej rodziny dziwką nie jestem, bo jestem chłop, nie młody, heteryk, niezbyt przystojny, grubawy, łysiejący i z małym kindybałem podróżować po świecie jako programista czy technik/inżynier nie będę, bo nie mam odpowiedniej wiedzy i umiejętności POPROSZĘ INNE OPCJE - liczę również na przykłady od was i waszego otoczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostań misjonarzem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:50 k*rwa, bardzo śmieszne, hihihhahahahohoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×