Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weronika 111223

Kochac sie z nim czy nie??

Polecane posty

Gość weronika 111223

czy warto stracic dziewictwo z chłopakiem , ktory mowi ze niegdy miedzy nami nic nie bedzie?? ale sam chciałby to zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile sie znacie
i ile masz lat? to jest wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati123456
Mam 20 lat , on ma 22 , spotykal;ismy sie juz kiedys ... nic nie było , poza tym on nie ma czasu na dziewczyny , ale ja go chyba kocham , jak go widze to az mi dreszcze przechodzą!!!! niewiem co mam zrobic , on sam mnie zaspewnia ze nie bedziemy razem , ale w takim razie dlaczego mnie całuje i przytula ??? do cholery co jest z tymi nietypowymi gatunkami na tym swiecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeee
bo chce się kochać....dlatego jest jak wąż skaradający się w trawie. ukasi Cie i zwieje a ty umrzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes na najlepszej drodze do posiadania zlamanego serca. Lepiej daj sobie spokoj z tym chlopakiem, bo za bardzo ci zalezy i nie wyniknie z tego nic dobrego. A przez seks zaangazujesz sie jeszcze mocniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile sie znacie
wez go olej,po co Ci to?pozniej bedzie Cie mial za łatwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to kwestia indywidualna
ja z moim to zrobilam wrecz od razu. Byl moim pierwszym. Znajomosc bez zobowiazan. Z czasem powstalo wielkie uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati123456
Hmm ... wiem ze złami mi serce , w szczegolnosci ze juz to raz zrobił , ja juz sama niewiem co robic , przez 3 lata nie mogłam o nim zapomniec ehh .... Myslałam sobie tak , z ejesli mu sie oddam , to moze mnie pokocha ... Mam chyba bujna wyobraźnie ... Boje sie cierpieć , nie chce znow czuc tego bólu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrecz przeciwnie. jesli dostanie to czego chce to Cie predzej zostawi a nie pokocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie pokocha cie jak będziesz sie z nim kochać. będzie jeszcze gorzej... nie rób tego! będziesz dłuuugo załowała a on będzie miał satysfakcję... szanuj sie kobito :) nie daj się poniżyć, niech wie, że nie ma t=nad Tobą takiej przewagi... najlepiej urwij kontakt, nie myśl o nim, poznasz kogoś odpowiedniego, kto najpierw Cie pokocha a później będzie chciał seksu... trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbytdobryzebygokochac
Hmm, uczucie musi byc, jak tego nie czujesz to lepiej zrob to kims kogo wogole nie znasz taki sesk bez zobowiazac, w koncu lepiej tak niz facetem do ktorego cos czujesz, a potem mialoby sie okazac, ze on ma cie gdzies, przynajmniej nie bedziesz zalowala tego czynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbytdobryzebygokochac
Uczucie musi byc oczywiscie ale obustronne, bo jak tylko ty cos czujesz to lepiej to zrob z kims nieznajomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati123456
Ja nie rozumiem , ja mysle tak samo jak wy , ale jak on mi mowi ze on mnie nie chce zranic , ani zeby cos sie miedzy nami popsuło .... A zaraz mnie przytuli i da buzi ... tego człowieka nie da sie rozszyfrowac... Mowi ze gdyby chciał mnie tylko zaliczyc to dawno juz by to zrobił .... Wiecie nie zrobie tego !!! Ale boje sie ze jesli tego nie zrobie bede załowac , a jesli znow zrobie to bede cierpiec... :(( mam totalny mętlik w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogeneza
Z miłości popełnia się najwięcej błędów... Odpowiedż na swoje pytanie musisz znaleźć w sobie. Pomyśl tylko, że Twój pierwszy raz w razie niepowodzenia będzie ci się kojarzył z bólem i zawodem miłosnym. A to chyba nie jest dobry bagaż na sam start w dorosłe życie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati123456
ZRobie tak , nie bede juz reagiwac na jego słowka , całowanie jak mnie pocałuje powiem ze ma przestac , powiem mu ze nie jestem gotowa na seks ciekawe co zrobi , znajac jego oleje , a ja znow bede załamana ze to nie ja .... ze to nie we mnie sie zakochał , bo w koncu sie zakocha prawda , kazdy ma uczucia ;((( Ja sie chyba przywyczaje do tego ze nigdy nie bedziemy razem... :( Chciałam z nim to zrobic aby chociaz miec jakies wspomnienie z nim .... ale jesli mam miec wspomnienie a cierpec to ... wole żałowac ze nie sprobowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e21
DO NATI Nie przejmuj sie Nati (WIEM ZE łATWO TAK MóWIć) i jak najszybciej zerwij z nim kontakt on chce Cie tylko przelecieć.Przepraszam za wyrazenie ale to prawda.Ja poznałam podobnego faceta który jednak mówił mi ze chce ze mna być nawet zerwał z dziewczyną z która był 7 lat tylko po to by sie ze mna przespac.Mowię serio ale jak mu powiedziałam ze nie zaczynam związku od seksu to po dwóch tygodniach postanowił wrócic do swojej dziewczyny.Bardzo sie ciesze ze nie zrobiłam tego z nim bo ciekawe czy nie zachowałby sie tak samo gdybym mu uległa.Musiałam tez nad sobą panować bo bardzo mi sie podobał był nawet taki czas ze myślałam ze go kocham .I szczerze mówiąc kochałam go.Wczoraj kiedy powiedział mi ze wraca do swojej dziewczyny poczułam cos takiego dziwnego coś mnie zabolało ale z drugiej strony ciesze się ze nic oprócz pocałunków między nami nie było.Bo nie wiem co by było gdybym sie z nim kochała a potem on by mi oznajmił ze wraca do swojej dziewczyny.To byłoby nie do zniesienia. Dlatego NATI NIE ULEGAJ EMOCJOM WIEM JAK TO JEST ALE NIE DAJ SIE ZAKONCZ TO PóKI CZAS BO W PRZECIWNYM RAZIE BEDZIESZ CIERPIAłA JESZCE BARDZIEJ A Z CZASEM ZROZUMIESZ ZE KONCZąC TO DOBRZE POSTąPIłAś!!!!! JA WIEM JAK FACECI POTRAFIą MYDLIć OCZY .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę
nie daj mu dupy szanuj się proszę nie daj mu nie daj mu nie dawaj mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Nati123456
Wiesz bardzo dobrze wiem co czujesz i bardzo Ci współczuje,a to dlatego że przechodze dokladnie przez to co Ty i jest mi niesamowicie cięzko.Kocham faceta,ale nie jestesmy razem a bym bardzo tego chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobisz jak zechcesz, w końcu to Twoje życie. Nie wiemy, czy będziesz tego żałować, czy nie. Ale powiem Ci jedno, liczenie na to, że poprzez seks chłopak się w Tobie zakocha, jest dużym błędem. Rzadko się tak dzieje, bardzo rzadko. Szczególnie jeśli ten chłopak wyraźnie Ci mówi, że nie będziecie razem. A te jego gesty - to czułość - nie myl tego z miłością. Ty się jemu podobasz, lubi być przy Tobie, dotykać Cię, przytulać, całować. Gdybyś chciała się kochać, to by to zrobił, ale daje Ci wyraźnie do zrozumiania, że to byłaby tylko \"przysługa\". On myśli, że Ty to zrozumiesz, jeśli się zdecydujesz na seks, ale prawda jest taka, że poprzez seks Ty się jeszcze bardziej zaangażujesz, on to zauważy i... odsunie się od Ciebie. A Ty będziesz BARDZO cierpieć - odrzucona, niekochana, wykorzystana... Tak być nie musi, ale... I jeszcze jedno - pomyśl sobie o tym, że kiedyś spotkasz chłopaka, który się w Tobie zakocha (i Ty w nim). Czy nie żałowałabyś wtedy tego, że jednak nie poczekałaś z tym pierwszym razem dla niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati123456
On mi mówi , ze nie bedziemy razem , kiedy ja zatem po jakimś czasie rownież mu mowie ze nie bede sobie robić nadzieji bo i tak wiem ze nie bedziemy razem to on mi odpowiada "Nie bądz taka tego pewna , coś sie moze zmienić" Naprawde miałam nadzieje ze jesli to zrobie to moze coś do mnie poczuje ... W szczegolności ze nie mial nigdy dziewicy .... Ale CASANOVA przekonałes mnie , masz absolutna racje , moze on mnie przytula itd . po to abym czuła sie bezpiecznie i dlatego ze lubi mnie ale nic więcej... Nie zrobie tego , napewno nie! Dziękuje wam wszytskim za rade , gdyby nie wy może bym popełniła swój największy bład w zyciu... Pomogliscie mi otworzyć oczy na prawde!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno
będziesz sie czuła wykorzystana,bedziesz sie czuła jak szmata albo jak kawałek miesa,bedziesz tego żąłowac,rana pozostanie w tobie do konca zycia.pamietaj ze pierwsze doswiadczenia wplywaja na cale pozniejsze życie.poczekaj na kogos kto cie pokocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej go olej go
czym predzej OLEJ GO!!! NIE WARTO! CEN SIE I SZANUJ DZIEWCZYNO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estrelka
Łatwo jest mówić, szanuj sie, wiem o tym sama. Ale jak sie kocha, to nie kwestia szanowania. Ja mam to samo co Ty Natia, tyle, ze facet nie mówi mi, że nigdy nie będziemy razem, raczej, że nie wie co teraz będzie, bo on niedawno został rzucony przez dziewczynę, mówi, ze to zamknięty rozdział, ale boi się kolejny raz zaangażować, mówi, ze kocha, ale sam nie wie co z tym zrobić. Ja też kocham...i co teraz...jesteśmy "razem" tak już od kilku miesięcy, nie kochaliśmy sie, oboje tego chcemy, ale ja sie waham. Natia, ja radze Ci poczekać, skotro on mówi, ze nie wiadomo, że może się coś zmienić, to daj mu czas, zwiększ między wami dystans i poczekaj jak on zareaguje. Mężczyźni zakochują się w kobiecie przed seksem, a nie po! (w wiekszości przypadków).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estrelka
przepraszam, że przekręciłam nik, nie Natia = Nati :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz isc do lozka z kims kto Cie nie kocha? i nawet nie docenie tego co otrzymał tzn.twoja niewinnosc? dla niego to bedzie epizod a tobie to wspomnienie pozostanie do konca zycia...zaplanuj je z głowa:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt__
Bylam w identycznej sytuacji. Oddalam dziewictwo facetowi, z ktorym nie bylam i wiedzialam, ze nigdy nie bede. Zbyt wiele nas dzielilo. Ja go kochalam, on zachowywal sie bardzo czule, przytulal, calowal, adorowal, ale zadnych deklaracji. Spalismy ze soba cztery razy. Po kazdym byl coraz wiekszy bol i tesknota. Oddalam mu nie tylko cialo, ale i serce. Bezgranicznie. Potem kontakt zaczlal sie rozluzniac. kazdy dzien bez niego to byla katorga. ale i spotkania tez byly katorga. nie moglam zapomniec widoku jego glowy na poduszce obok mnie, glaskania, przytulania... Chcialam do smierci budzic sie i zasypiac przy jego boku. ja potrzebowalam jego serca. On potrzebowal tylko mojej dupy. Z facetami tak jest: ciupcianie ciupcianiem, kochanie kochaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e21
Mam nadzieję Nati ze naprawdę ze te nasze wypowiedzi otworzyły Ci oczy bo to o czym tu piszemy to szczera prawda!!!!!!!! Faceci są okropni i trzeba umieć to dostrzec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Każdy, któremu zależy tylko na seksie jest zerem!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati123456
Wiecie co wam powiem , spotkałam sie z nim.... Powiedziałam jemu , ze nie oddam mu sie , nie chce cierpieć , powiedział , że mnie rozumie i nie bedzie robił nic na siłe .... Ale powiedział tez , że dobrze ze tak postąpiłam , bo za bardzo mnie lubi i nie chciał mnie ranic...Myslałam ze tam sie zaraz rozleje i naprawde to z nim zrobie ... Przytulił mnie i mi powiedział , że może to ja kiedys bede tą jego jedyna i niepowtarzalna .... O co mu chodzi po co to mowi?? Pocałowałam go.. powiedziałam jemu ze nie ma kłamac ze i tak wiem ze nigdy nic nas nie bedzie łączyc , odpowiedział mi ze nie potrafi przepowiadac przyszłosci , ale zawsze bedzie o mnie pamiętał .... Nie rozumiem go.JUz sie pozniej w ogole nie odezwał , słyszałam pozniej od kolegi ze widzial go z jakoms dziewczyna ;/ Boze jak ja go kocham.. ale nie chce z nim byc nie chce cierpiec , ale tez nie potrafie zapomniec ... Czuje sie taka pusta w srodku , taka samotna ;(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×