Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do facetow

Nie dajcie soba pomiatac

Polecane posty

Gość do facetow

Jak kobieta wyczuje, ze moze nami krecic to tak zakreci zeby tylko jej dobrze bylo, wygodnickie te baby sa jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet się wypowie
prawda, święta prawda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do facetów
Dlatego od lat jestem z Henrykiem ..... Tyle że Henryk ma chorą prostatę.... ale za to lubi lizać mnie po mosznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co racja to racja
to jest przykre ale sielniejsze ode mnie:( :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do facetow
do podszywacza, nie umiesz nawet sie podszyc :), skoro mowie ze jak facet da sie kobiecie zakrecic to to oznacza jedno, ze ja mam do czynienia z kobietami a nie z facetami, jakbybylo inaczej to bym takiego posta nie napisal, bo bym nie wiedzial, ze kobiety potrafia facetem zakrecic, ponadto ja lubie jak kobieta mna zakreci, ale nie lubie jak mna pomiata, a niestety to jest u nich normalne, one tego po prostu nie doceniaja tylko wykorzystuje wtedy ile sie da. Mala bida jak kobieta daje jeszcze poruchac, ale jak ona zawsze stroi fochy i nie chce nawet dac poruchac to znaczy, ze pomiata takim facetem i ma go gdzies. Po co ja to pisze wogole, ja jestem normalny a podszywacze zboczeni sflustrowani degeneraci w depresji, mysla ze sa smieszni a sa zalosni i tyle na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pracy buhaje
rozplodowe !!zarabiac pieniadze na rodzine a nie sie onanizujecie na forum!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×