Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odeszla, ma innego a sypia ze mna

Polecane posty

Gość gość

Witam , byłem z kobietą 5 lat , piekne wspolne życie , wspólne mieszkanie itp. Nie będę się rozpisywał na temat naszego związku bo było wszystko wporzadku, jakieś małe sprzeczki i nic po za tym. Od pół roku zaczęło się coś psuć , zaczęła się odsuwac ode mnie , nagle wyskoczyła z propozycją rozstania , przeżyłem to strasznie mocno, ale uszanowalem jej decyzje, ona jednak nie urywala kontaktu, nie zabierala wszystkich swoich rzeczy od razu tylko stopniowo. Spotykaliśmy się kilka razy od rozstania i za każdym razem ladowalismy w łóżku. Dowiedziałem się że się z kimś spotyka i najprawdopodobniej spotykała się jak jeszcze byliśmy razem. Co powinienem zrobić ? Powiedzieć jej o wszystkim , że się dowiedziałem itp to ok. Ale czy powiedzieć jej "nowemu" facetowi, że sypiala że mną jak była już z nim a że mną niby już nie ? Jestem rozbity emocjonalnie ze mogła zrobić mi takie świństwo . Gdybym wiedział że się z kimś spotyka nie szedł bym z nią do łóżka po rozstaniu a ona to ukrywała i mówiła że nikogo nie ma i ze po prostu się odkochala i chce zakończyć ten związek, a okazało się że jest ktoś między nami... Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cwana ta laska. Jak znasz tego jej nowego gościa to lepiej mu powiedz że cię oszukiwała chociaż byliście w kilkuletnim związku. Niech wie z kim się związał, bo może być tego nieświadomy. Ona też będzie mieć nauczkę że tak się nie postępuje wobec partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosna. I czego ci żal takiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham ja nad życie, gdybym mógł to ściągnął bym jej gwiazdkę z niebia a ona mi zrobiła takie coś, caly czas mamy jakiś tam kontakt, chociaż ostatnio napisała ze chyba powinniśmy przestać się kontaktować żebym nie robił sobie nadzieji, a jeszcze tydzien temu byliśmy w łóżku... Chyba muszę powiedzieć jej co myślę i zerwać kontakt chociaż to dla mnie bardzo Ciężkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochasz ją i będzie Ci na początku ciężko, w końcu parę ładnych lat byliście razem, ale lepiej odpuść sobie wszelakie kontakty z nią. To dla Twojego dobra. Chyba nie chcesz życia spędzić z oszustką. Jak teraz takie rzeczy wyprawia to co dopiero będzie wyczyniać w przyszłości. Nie warto niszczyć sobie życia dla takiej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odswiazam temat, każda wasza wiadomość jest dla mnie ważna i coś z niej wyciągam, bo jestem w nieciekawej sytuacji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeraża mnie twoje rozumowanie. Idziesz z nią do łóżka, mimo, że wiesz, że spotyka się z innym - to godne ubolewania, nawet w sytuacji, kiedy "kochasz". Dajesz świadectwo na to, że dla ciebie kobieta może mieć kilku mężczyzn, ale, ponieważ ją "kochasz", to i tak będziesz używał. Sorry, jednak niektórzy mężczyźni mają nas/rane we łbie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szuka lepszej gałęzi ale jak nie znajdzie to chce Cie mieć w obwodzie. Wszystko co opisałeś to klasyk na który sam się dałem zrobić zanim zorientowałem się o co chodzi wracała kilka razy ;) Jeżeli pasuje Ci taki układ to okej mi nie pasowało że moja była puka się obcymi a potem ze mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
to co robisz jest niehigieniczne :classic_cool: moze stwórzcie spólke ty bedziesz jej wyszukiwal wiecej takich facetow ona bedzie robic co robi tylko ty bedziesz zbieral za to kase i dowozil ja do roznych amantow:classic_cool: skoro ma charakter jaki ma to dlaczego nie polaczyc przyjemnego z pozytecznym i na tym nei zarabiac. wiele osob gornolotnie twierdzi ze najlepiej robnic cos z pasja wiec niech robi to z pasja na wieksza skale:classic_cool: nie musisz dziekowac za znalezienie super wyjscia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobila z Ciebie meska dziffke. Jestes duren i mięczak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna cipcia męska, która nie umie odciąć się od laski, która robi go w c***a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosny frajer patrząc z boku ale uczucia potrafią zrobić z człowieka debila na co są liczne przykłady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za zainteresowanie , żeby było jasne, w momencie jak szliśmy do łóżka nie wiedziałem że ona z kimś się spotyka. Myślałem, że takie zbliżenie się do siebie da nam szansę na odbudowanie relacji i naprawę związku, bo jestem tego zdania , że jeśli już idzie się do łóżka to z kimś wyjątkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj na chłodno ocenić swoje postępowanie autorze. Pomyśl, że komuś doradzasz i starasz się być obiektywny i sprawiedliwy. Wtedy dowiesz się co masz dalej zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jestem tego zdania , że jeśli już idzie się do łóżka to z kimś wyjątkowym XXXXX wiekszość facetów i jak widać twoja była tez uważa ze nie wazne z kim , byle jaja opróznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor się obudzi z łapa w kiblach w końcu tak czy siak. Każdy się musi uczyć na błędach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczucia uczuciami też byłem szalenie zakochany itp ale jak wuczulen że kobieta mnie nie szanuja i to nawet nie musiała zdradzić, zerwalem znajomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty sie lepiej przebadaj czy ta szmata cie czyms nie zarazila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roman z tobą sypia bo się tyle lat znacie, a z tamtym pewnie jeszcze nic nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kubuś zeni się z Kongą:P a sypia z fantomem Eli, nie może zrezygnować z niej, taki zakochany a ona go nie chce, bo kto chciałby faceta, który w tzw średnim wieku ma doświadczenie seksualne i mentalnośc w tym temacie nastolatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak małpa, nie puści się jednej gałęzi dopoki dobrze nie złapie drugiej. Tego drugiego faceta jest niepewna, nie wie czy mu zależy, jak się poukłada a Ciebie trzyma w obwodzie, traktuje Cie jak bezpieczna przystań. Jak tamten ja kopnie w d... E to wróci do Ciebie, powie że to przemyślała i że jednak Ciebie kocha :). Nie daj się, powiedz jej ze wiesz o tym drugim i żeby spieeprzala do niego a Tobie dała spokój. Ujmij się honorem, miej godność bo z tego i tak już nic nie bedzie. Z czasem zapomnisz, odkochasz się. Bądź facetem a nie miękka pi.pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację, Kubuś to taka małpka biedna, nie wie co wybrać, porządną czy taka o mentalności prostytutki, nie wie, ze nie ma wyboru, bo porządna go nie chce, nie wie tez że tą o mentalności prostytutki szybko znudzi sie, jak to nastolatek, tylko po 50:P gdy seks mu spowszednieje, postaczka bez serca, wróc z sercem dla tych od których ma korzyść z czasem mu obrzydnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś bywali tu psychiczni, ale teraz to jakis wysyp:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Kubuś pod wieloma nickami, tak ma chłopczyk, ponoc jego psychiatra zalecił mu taka terapię, kto mu dał licencję na leczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, dobitnie, krótko, jasno i na temat. Ta laska ma cie w d***e, jestes jej furtką, bo jak cos nie wypali, to wróci pod skrzydła idioty, którym bez obrazy jesteś. Wiem,że cierpisz, ale łózko, to nie wszystko, to jedno, a dwa, to jest egoistką i ma gdzieś Twoje uczucia, to tak jak mieć ciastko i zjęść ciastko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość kobiet tak robi, jeśli nie rozstaliście się w wielkiej klutni i jesteście znajomymi to przychodzi na sex. Z nowym facetem jeszcze nie sypia lub sypią ale zgrywa cnotke i nie idzie na całość, a tu ma sprawdzonego kochanka, nikt że znajomych ja nie potępi bo się niby nie puszcza z byle kim tylko z facetem z którym niedawno mieszkała więc dla wszystkich to normalne. Trwa to góra pół roku jeśli nowy związek wypalił, jeśli nie to ma nowego faceta a sex z "przyjacielem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietom sex z byłymi facetami przychodzi bardzo łatwo, nie ma tych wszystkich gierek jak przy nowo poznanym przecież znają się na wylot, więc po co ściemniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak łączy tylko seks, to nie ma o czym gadać:P dla mnie patologia i egoizm. Zasada jest prosta, jedno kończymy, drugie zaczynamy, nie raniac nikogo, a jak facet nie potrafi, to niech idzie na zielona trawkę i po kłopocie. Kobiecie potrzebny mężczyzna, nie chłopiec, który potrafi mysleć głowa , a nie główką. Banalnie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ona do niego przychodzi i nadstawia szpary a on niby zły bo myśli pałą? Darmowe *****nko to korzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo facet nie ma jaj i nie mysli, nie dorósł do niczego,a juz na pewno do związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×