Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiauty

Problem z mężem, co sądzicie?

Polecane posty

Gość Kasiauty

Na 80% rozstaniemy się z mężem, ale jeszcze mieszkamy razem. On poznał sobie przez internet 15 letnią dziewczynę i to kwiestia czasu żeby się spotkali (albo już to zrobili, nie wiem). Mąż ciągle mnie do niej porównuje, że ona jest ode mnie 10 lat młodsza, a wygląda na starszą one mnie, że ma ciało jak prawdziwa kobieta i jest jego ideałem. Mi mówi, że wyglądam jak facet, mam małe piersi, że jestem brzydka i żadne operacje mi nie pomogą. Nie podoba mu się moja figura, włosy, oczy, nos, uszy, tyłek, nogi i twierdzi, że jestem pomyłką, a nie kobietą. Czuję się beznadziejnie, do tego ciągle chce ode mnie seksu i uważa, że muszę mu dać bo inaczej sobie do niej pójdzie i ją w******* bo coś ****ać musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mów że jeszcze mu dajesz i tak się poniżasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj go na policje 15 lat to wg prawa jeszcze nie letnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ty piszesz 80% jakby raz facet mi wytknął że ktoś ma coś lepszego( wiadomo że są ładniejsze kobiety ale o tym się przy żonach nie mówi) to by na 100% było koniec. Szanuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kubusiu ciągle pragniesz Elę, nie masz z nią kontaktu to.molestujesz jej fantoma? Nie starcza Kinga rozkraczocha? Fakt brzydka, zaniedbana, głupia i wredną i zakłamaną, ale to twój target przeciez i narzeczona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Ty sobie żartujesz? Laska ja bym mu dała po ryju, a nie dala coś innego. Nie mogłabym patrzeć na takiego człowieka. Po pierwsze uczucie wygasło (lub wcale go nie bylo)to po co tkwić w tym czymś? A po drugie traktuje Cię jak szmatę tymi tekstami. Ja bym mu dala po ryju. Czyje jest mieszkanie? Jak Twoje to od razu walizki na klatkę, jeśli jego to się wyprowadzaj, a jak wspólne to staraj się o jak najszybszy rozwód i z jego winą!! Nie marnuj sobie życia, bo i tak duża jego część sobie zniszczyłaś kontaktem z tym człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×