Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wykalaczqa

skorzystac czy wykorzystac ?

Polecane posty

Gość wykalaczqa

witam otoz mam taki maly problem. od roku nie mam dziewczyny i zaczyna mi to dosc mocno dokuczac, moje plemniczki juz zjadaja sie nawzajem, a ptak dziobie co tylko widzi :classic_cool: . niestety w tym czasie nie spotkalem zadnej wolnej i wartosciowej kobiety ktorej bym sie podobal. nie poddaje sie i szukam dalej ale ... no wlasnie, jest jedno ale - dostaje juz cipca z powodu braku seksu, zwlaszcza teraz na wiosne. znam kilka kolezankek i wiem ze sie im podobam, one sa "takie sobie", nie chcialbym sie z nimi wiazac ale to nie znaczy ze nie mam na nie ochoty. jednak nie robie tego, nic nie insynuuje, nie zaciagam ich na sile do lozka, po prostu szanuje kobiety. wiem, ze moglbym im sciemniac i snuc wizje zwiazku tylko po to aby regularnie sie pobzykac i pozniej zostawic je jak poznam swoja druga polowke. nie moglbym byc takim perfidnym i pierdolonym klamca dlatego nie robie nic. mam 27 lat, kolezanki w podobnym wieku, pare lat mlodsze tez. sa wolne, szukaja faceta i nie wiem czy bylyby w stanie po prostu sie bzykac bez zaangazowania uczuciowego. nie chce ich zeszmacic, zerznac i olac, nie jestem taki, jednak moje jaja mowia mi co innego, az krzycza ze chca cippki :) zastanawiam sie wiec, czy kobiety, ktore sa wolne i kreci sie w ich otoczeniu jakis fajny facet, ktory jednak nie chce sie z nimi wiazac, ale jak najbardziej ma na nie ochote a wy na niego. czy po prostu poszlybyscie z takim facetem do lozka (i to kilka razy) tak na luzie, bez zobowiazan?, aby milo spedzic czas i zaspokoic takze glod swojej cipeczki :P zalezy mi na nich jak na kolezankach a wiem , ze jakby sie one zaangazowaly a ja bym je zostawil potem to bym je stracil. tego nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neturbinka
brak seksu juz ci sie na mozg rzuca chlopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha123678
poszlabym jesli bym byla bardzo zakochana...taki zwiazek bez emocji tylko dla sexu nie interesuje mnie...sex to nie sport ...a tak na marginesie dziwne jest to ze 99 procent facetom podobam sie a ten w ktorym zakochalam sie -ma kogos i nawet "bez zobowiazan"tez nie chce spotykac sie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imbrii
wykalaczqa chcesz powedziec ze wytrzymales rok nawet bez samozaspokojenia ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dqedd
Podobno istnieją kobiety które lubią seks i oddzielają go od uczucia, którym wystarczy miły czas spędzony we dwoje, bez zobowiązań. Takich poszukaj, jeśli wiesz jednocześnie że tobie seks bez uczucia nie będzie przeszkadzał i jeśli umiesz postawić sprawy jasno (wystarczy że dasz dziewczynie do zrozumienia, że ona ci się podoba i chciałbyś z nią spędzić miło intymne chwile, bez planowania przyszłości). Uważaj też żeby się czymś nie zarazić i niechcący nie stworzyć nowego życia. I powodzenia życzę. Jeśli warunków nie spełniasz, jest jeszcze opcja z ręcznym. (Ech... faceci to mają fajnie, ja bym się od razu wiązała emocjonalnie, a i może nie czuła zbyt komfortowo wewnętrnie... No cóż... nie da się mieć wszystkiego. Zamiast rozkoszy cielesnych i zaspokojenia ciekawości miałam czystość i spokój sumienia.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykalaczqa
mam rozumieć przez to , że przegrałem życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imbrii
jezeli masz taki temperament ze szukasz niezobowiazujacego sexu, a twierdzisz ze od roku " nic a nic" to az trudno uwierzyc ze sobie "sam nie radzisz" z tym. bo w takim razie, jezeli nie, a kandydatek brak, to moze warto zaczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykalaczqa
nie no, konia sobie wale ale jak to mawial sw. lukasz reka hooya nie oszukasz :( nie interesuja mnie dupodajki i blacharskie obciagary, wtedy na bank sie czyms zaraze. nie moge tez przeleciec panienki jakiej wogole nie znam. ja mowie o kolezankach ktore sa w podobnej sytuacji jak ja - sa mlode, wolne, szukaja swojej 2 polowki i tyle. podobnie im jak mi brakuje seksu, to widac po nic (po mnie pewnie jeszcze bardziej). mi chodzi o to czy kobiety tez tak maja? w oczekiwaniu na swojego wymarzonego faceta pouzywac troche zycia, spedzic mile chwile i pozniej, jak one beda mialy swoich mezow a ja swoaj zone, spotkamy sie po 10 latach i bedziemy smiac z tego w knajpie, ogladajac fotki naszych nowych dzieci ze swoimi partnerami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neturbinka
najlepiej pogadaj o tm z twoimi wolnymi kolezankami. ja ich nie znam ale jakby mi ktos cos takiego zaproponowal taki sex bez zobowiazan to nawet jakbym byla wolna to bym predzej w morde dla i wiecej do takiego sie nie odezwala. wiec zastanow sie czy warto narazac przyjazn tym bardziej jezeli sa to porzadne dziewczynny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyht
A na zone bedziesz chcial dziewice ! Z pewnoscia sa kobiety ktore szukaja przygod i pojda dla sportu do lozka, ale czy to tak milo przespac sie z kims tylko dla przyjemnosci bez wiezi emocjonalnej, kolezanka to jednak nie wlasna kobieta. Chcesz sobie podoswiadczac to znajdz taka latwa co wlasnie tez ma potrzebe, a na zone bedziesz szukal "niewinnej" co nie latala ze swoimi kolegami do lozka - bo jej sie chcialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie uciekłam ze szpitala
Kurczę! Ale z Ciebie to musi być fajny facet! :) A skąd jesteś? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyht
z bielska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie uciekłam ze szpitala
"Chcesz sobie podoswiadczac to znajdz taka latwa co wlasnie tez ma potrzebe, a na zone bedziesz szukal "niewinnej" co nie latala ze swoimi kolegami do lozka - bo jej sie chcialo." Jessuuu! Jak mnie wkurza takie gadanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie uciekłam ze szpitala
gyht - ja z Autorem rozmawiam (a właściwie to na razie prowadzę monolog) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyht
Ale co Cie wkurza konkretnie ? Ja nie mowie o sobie, ale o podejsciu facetow do tych spraw, owszem chca sie bawic, chca sobie pozaliczac, a jak juz sie wyszaleja to chca niewinna do stalego zwiazku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyht
Ja nie jestem z bielska, ktos sie podszyl. I ja jestem kobieta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykalaczqa
też jestem z Bielska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duma i ambicja ponad miłością
Kobieta, ktora uprawiala przygodny seks nie nadaje sie juz na zone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie uciekłam ze szpitala
gyht - właśnie to egoistyczne myślenie mnie wkurza, szowinizm, egocentryzm. I jeszcze parę rzeczy :classic_cool: wykałaczqa - cholera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duma i ambicja ponad miłością
To logiczne, ze do stalego zwiazku tylko te porzadne i niewinne, ktore jak byly wolne to byly wolne i nie korzystaly z uciech przygodnego seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyht
Ale nic na to nie poradzisz, wiele kobiet boi sie powiedziec swojemu mezczyznie z iloma facetami byla w lozku, bo zaraz ow partner poczuje obrzydzenia, zaraz oczami wyobrazni zobaczy jak kocha sie z innymi. Czasami takie zwiazki sie nawet rozpadaja, bo facet nie umie sie z tym pogodzic. Takie jest zycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timbim
Jaka jest róznica między przygodnym a nieprzygodnym seksem ;-) Bo jesli kobieta idzie do łóżka myśląc że facet się zaangażował to przecież nie jest przygodny seks......przygodny jest w tedy gdy kobieta z góry wie, że to tylko tak dla sportu sobie używa tego chłopaka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyht
I logicznym jest to, ze jesli kobieta byla z kims w zwiazku dlugo to uprawiali seks, ale z milosci, a wez sie teraz zwierz partnerowi ze sypialas z kolegami bo mialas ochote, mysle ze on wtedy przestanie myslec powaznie o zwiazku. Mezczyzni to nieskomplikowane istoty, w dodatku zaborcze no i lubia byc pierwsi i najlepsi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verna
jestem kobieta, mezatka, meza poznalam ok. 27 r.z. a do tamtej pory mialam takich wlasnie niezobowiazujacych partnerow - przyjaciol. uwazam, ze to swietny uklad dla obu stron, jesli sie umietrzymac na wodzy emocje! jesli obie strony wiedza, kogo szukaja na partnera na stale, to nie ma problemu, mozna sie dobrze bawic, przyjaznic i bzykac. To nie jest dla kazdego, na pewno nie dla tych dziewczyn ( i facetow), ktorzy sie zakochuja w kazdym z kim sie przespia i pozniej cierpia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie uciekłam ze szpitala
Duma i ambicja - jestem wolna i nie korzystam, i co z tego skoro paradoksalnie wcale nie czuję się wolna. Raczej zniewolona przez popęd 😭 gyht - żal mi tych, ktorzy nie potrafią pogodzić się z faktem, że kobieta, która teraz za nimi szaleje, kiedyś tam, dawno dawno była z kims innym. Żal mi ich, bo to ludzie z problemami i nieumiejetnością samoakceptacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duma i ambicja ponad miłością
Kobieta, która robiła to bez miłości po prostu się puszczała. Czyli na żonę wstyd ją wziąść. Zresztą ja na żonę nie wezmę takiej, która przede mną spała więcej niż z 1 i koniec kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby facet otwarcie powiedział mi w czym rzecz, i ja również nie miałabym długo nikogo, to może nawet bym się zgodziła :) natomiast jeśli udawałby, że mnie \"zdobywa\" i ja zakochiwałabym się podczas gdy jemu zależałoby tylko na bzykaniu to poczułabym się okropnie wykorzystana, upokorzona i miała ochote uciąć mu ptaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie uciekłam ze szpitala
i niepewni swojej wartości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verna
dobrze mowisz, lachudra. zapomnialam dodac, ze w takim "zwiazku" jasne postawienie sprawy jest bardzo wazne, i nie granie na uczuciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie uciekłam ze szpitala
Duma i ambicja - a bierz kogo chcesz. To Twoje zycie, Twój wybór. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×