Odpowiedz na ten temat

Pomocy!!! jakiś skuteczny sposób na KRETA!!!

 • daria99999 2017.01.19 [11:43]
  Ja zamawiałam siatki, były z bardzo mocnego materiału, no i u mnie się sprawdziły, nie ma co truć zwierząt, takie rozwiązanie jest jak najbardziej skuteczne, polecam poczytać o tych siatkach http://wladyslawzamoyski.pl/pozbyc-sie-kreta- sposobow/
 • gość 2017.02.17 [16:42]
  Z innej strony – przestroga !!!
  Z przerażeniem zauważyłem, że na Allegro, OLX itp. Sprzedaje się na skalę można powiedzieć masową, preparat Quickphos jako ,,taki tam sobie środek na krety i nornice”. Podobnie rzecz ma się z polecaniem go na forach. Oto kilka prawdziwych informacji.
  Dla wszystkich rozważających zakup cytuję wycinek informacji o produkcie zawartej w zezwoleniu na obrót wydanym przez MRiRW. Dodać jeszcze należy, że każdy sprzedający ten środek osobie bez zezwolenia na zakup, oraz osoba nabywająca bez uprawnień środek, popełnia przestępstwo. A przecież każda transakcja dokonana przez telefon lub aukcję jest ewidencjonowana i możliwa do udowodnienia bez najmniejszego problemu.
  Q U I C K P H O S P E L L E T S 56 GE
  DO STOSOWANIA WYŁĄCZNIE PRZEZ PRZESZKOLONE EKIPY
  Środek owadobójczy, roztoczobójczy i gryzoniobójczy w formie pastylek
  emitujących gaz drogą reakcji chemicznej, o działaniu gazowym przeznaczony do dezynsekcji pustych pomieszczeń, materiału siewnego w magazynach i przechowalniach, w komorach elewatorów, w silosach, na barkach i w ładowniach statków.
  Określenie toksyczności:
  dla ludzi – bardzo toksyczny !!!
  dla organizmów wodnych - bardzo toksyczny.
  (R11) Środek wysoce łatwopalny.
  (R15) Kontakt z wodą uwalnia skrajnie łatwopalne, toksyczne gazy.
  (R26/28) Działa bardzo toksycznie przez drogi oddechowe !!!
  Pomyślcie, czy warto ryzykować życie własne, bliskich, oraz ewentualną wizytę policji i konsekwencje karne.
  TEN ŚRODEK TO ZABÓJCZY GAZ !!!
  A NIE TRUTKA NA KRETY I NORNICE DLA KAŻDEGO.
  Nie istnieje żaden lek, ani antidotum na tę truciznę !!!
 • Zosia radosna 2017.02.17 [21:09]
  NARESZCIE COŚ ROZSĄDNEGO!
  Pomijam co wolno co nie wolno. Mnie po prostu przeraża stosowanie trucizn.
  I masz rację. Co "komuś" (kretowi) dajemy to sami potem otrzymujemy.... I to dotyczy nie tylko kreta i nie tylko środków.
  I to nie... tobie daję, od ciebie otrzymam. (Dobre czy złe...)
  To nie tak "idzie" usmiech.gif . Dasz coś komuś (np czas...) a potem w innej części świata ktoś ci ci "odda" Inny całkiem.
  Wiem, że to (teoretycznie) odbiega od kreta... Ale kret też czuje, cierpi.... Dlatego jestem zwolennikiem delikatnego (ale skutecznego) wyproszenia go z ogrodu tak aby ani jemu nie zrobić krzywdy ani ogrodowi ani w końcu sobie (trucizna...).
  A na koniec przepraszam za długą wypowiedź.Że też nie umiem krócej :/.
 • Zlosnicazla 2017.02.18 [10:38]
  zadzwon do specjalisty
 • mojka333 2017.02.20 [20:57]
  Potrzebujesz po prostu dobrego preparatu na krety. Taki odstraszacz z pewnością będzie dobry https://jol-met.pl/odstraszacze-zwierzat/390- srodek-odstraszajacy-krety-psy-i-koty.html .Jest to również odstraszacz na psy i koty, dlatego jeżeli masz pupila dobrze zapoznaj się z ulotką i sposobem używania takiego odstraszacza. Preparat działa skutecznie natychmiast po zastosowaniu.
 • gość 2017.03.08 [16:16]
  Świece dymne, puszki na patykach. Szczerze, moim zdaniem trochę dziwnie to brzmi. Przecież w sklepach ogrodniczych jest duży wybór specjalnych preparatów, które zwalczają krety. Nie trzeba sobie zaśmiecać ogrodu. A jeżeli takie środki nie działają wtedy jest jeszcze siatka przeciw kretom, która daje 100% skuteczności. Ale raczej jest to ostateczność, bo takie środki jak anty-bissan, czy karbid są skuteczne .
 • Xymea 2017.03.19 [13:04]
  Też próbowałam wszystkie - butelek, klatek, środków. Zajęło to sporo czasu, a nie przyniosło oczekiwanych efektów. W walce ze szkodnikami zdecydowanie polecam zdać się na specjalistów - najlepiej wybrać zaufaną firmę z okolicy. Oni pozbywają się szkodników, a ty możesz w tym czasie spokojnie odpoczywać lub wykonywać swoją pracę. Taka usługa nie musi być droga, wystarczy odwiedzić stronę http://www.inpest.pl/ i zapytać o ceny.
 • Zosia radosna 2017.03.20 [12:02]
  Jasne, xymea. W zabijaniu najlepszy jest KTOŚ. Nie ja....
  Dobrze mieć czyste rączki... Ale jakby tak pogrzebać w sumieniu... byłoby coś niecoś do oczyszczenia... (myślę o zabijaniu kretów).
  Przecież można je przepłoszyć bez uciekania się do zabijania...
  Mam (przepraszam) wrednego, nieprzyjemnego sąsiada (mieszkam w bloku). Uprzykrza nam wszystkim życie nieznośnie. Czy mam wezwać służby? Może oni dadzą mu jakąś ..... No coś co mu posmakuje... i przestanie nam życie uprzykrzać...
 • gość 2017.03.20 [12:08]
  Idź do znajomego zakładu fryzjerskiego i poproś o włosy, które są zamiatane i wyrzucane. Włosy wsyp w rozgrzebane krecie kopczyki i zapal. U mnie w ten sposób pozbyłam się kretów.
 • Zosia radosna 2017.03.20 [15:26]
  No proszę. Proste, bez żadnych opłat usmiech.gif .
 • gość 2017.04.21 [08:59]
  Można w bardziej humanitarny sposób pozbyć się kreta. Warto do tego zaangażować specjalistów z firmy typu DDD usługi, bo to jedna wizyta, która załatwia sprawę.
 • Zosia radosna 2017.04.23 [09:39]
  "humanitarny"..... Poczytałam sobie... drogi reklamodawco smiech.gif
 • gość 2017.08.09 [16:54]
  Nie mam kretów na swojej działce. Jak się tylko pojawi pierwszy kopczyk, ścinam garść sierści swojemu pieskowi a ponieważ to owczarek niemiecki długowłosy to nawet nie widac ubytku po moim pupilu. Taką sierść zmaczam w wodzie i wpycham do dziury kreta i z głowy. Nie ma więcej kopczyków i kret idzie do sasiada
 • gość 2017.08.09 [20:57]
  Witam! Ja, pewnie jak wielu forumowiczów, próbowałam wielu sposobów: świece, karbit, odstraszacze w płynie, a nawet cif z wybielaczem. Mój owczarek niemiecki też był chyba najdokładniej wyczesanym psem w okolicyusmiech.gif Wszystko na nic! Środki wywietrzały, a krety powróciły. Ale wkońcu znalazłam, to zwykła rurka plastikowa (nie wiem jaką to ma nazwę) jaką można kupić jako żywołapkę na kreta, czarna z zapadkami z obu stron. To naprawdę działa. Od mniej więcej maja do dziś złapałam siedem! kretów, a pies ósmego. Spróbujcie, polecam. Umęczyłam się podobnie jak Wy, a tu taki prosty sposób. Zaznaczam tylko, że jesli chcecie humanitarnie, to musicie co kilka godzin zaglądać do wkopanej rurki, bo po kilku godzinach kret się w niej dusi. Gdy szukałam pomocy w necie obejrzałam filmik (chyba na youtube) jak się montuje taką łapkę, ale to żadna filizofia. Wkopuję blisko kretowiska, Nie zawsze da się tak wkopać w tunel, by znależć wejście i wyjście, nad jednym kretem "pracoałam" chyba z tydzień, ciągle przekopywałam łapkę, aż wkońcu zakopałam wokół kretowisk cztery i kret się złapał. Po zakopaniu łapki przydeptuję kretowiska, by się przekopać czy jeszcze ryje czy już się złapał. Szczerze polecam, sprawdzone!
 • filipgu30 2017.08.28 [13:39]
  a może siatka? widziałem dobry produkt w przystępnej cenie tutaj http://panfarmerek.pl/ Â . kupowałem kiedyś tutaj pastuchy i jeśli chodzi o jakoś to nie mam zastrzeżeń ;p
 • Bartoser88 2017.10.31 [02:59]
  Myślę, że jeszcze jednym sposobem jest mocna siadka której kret nie da rady przebic i omżecie znaleźć ja w ofercie sklepu internetowego http://panfarmerek.pl w dośc dobrej cenie

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...