Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inka2278

do osób studiujących filologię ang lub do absolwentów tego kierunku

Polecane posty

Gość inka2278

Czy możecie mi polecić, jakie dokładnie książki będą mi bezwzględnie potrzebne w trakcie 3 lat studiów licencjackich? Mam teraz trochę kasy i chciałabym zakupić trochę książek, które później i tak musiałabym kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffe cappuccino
jestes tu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka2278
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffe cappuccino
a o jakie książki ci chodzi?;) o podreczniki czy o lektury do przeczytania na literature?;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffe cappuccino
lektury: A Midsummer Night's Dream by William Shakespeare Beowulf by Anonymous Doctor Faustus by Christopher Marlowe Don Quixote by Cervantes Saavedra Frankenstein by Mary Wollstonecraft (Godwin) Shelley Gulliver's Travels by Jonathan Swift Hamlet by William Shakespeare Heart of Darkness by Joseph Conrad Huckleberry Finn by Mark Twain King Lear by William Shakespeare Macbeth by William Shakespeare Moby Dick by Herman Melville Othello by William Shakespeare Paradise Lost by John Milton Pride and Prejudice by Jane Austen Robinson Crusoe by Daniel Defoe The Adventures of Tom Sawyer by Mark Twain The Canterbury Tales, and Other Poems by Geoffrey Chaucer The Dream of the Rood The Scarlet Letter by Nathaniel Hawthorne The Tempest by William Shakespeare Wuthering Heights by Emily Bronte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o gramatykę, to absolutne must-have: VINCE GRAWER BYWATER New Proficiency Testbuilder - Macmillan SUE O'CONNOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffe cappuccino
Red Badge of Courage, też lektura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka2278
czy Wy czytaliście te wszystkie książki? na którym roku? i czy wszystkie trzeba kupić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka2278
do netefika: na ktorym roku przerabialiscie te ksiazki, ktore podalas? i czy moglabys mi podac dokladne tytuły? bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffe cappuccino
GRAMATYKA: Vince, Evans, Graver SŁOWNICTWO: Vince, Misztal, Jones, Watcyn, Thomas, Shostak Literatura: The College Anthology of English Literature,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffe cappuccino
jeśli chodzi o lektury to to są mieszane rok 2 i 3. wiekszość ich kupiłam ale to dlatego że lubie. lektury z języka polskiego tez mam kupione prawie wszystkie:) i tak, czytałam wszystkie:) nooo, w większości:) jeśli chodzi o te książki do gramatyki i słówek to u mnie były po prostu wymagane te konkretne ksiązki i musiałam je mieć w całości, oczywiście kserowałam je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROK 2 GRAVER - advanced english practice BYWATER - a proficiency course in english VINCE - advanced language practice ROK 3 SUE O'CONNeL (zrobiłam literówkę w nazwisku w poprzednim poście) - tutaj nie znam tytuły, ale to było do profa, dostaliśmy od babki skserowane testy i sami je mieliśmy odbić, więc nawet nie było tytułu książki NEW PROFICIENCY TESTBUILDER wyd Macmillan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×