Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kafel Joanna Gardyńska OPINIE

Polecane posty

Gość gość

Korzystał ktoś z usług tej firmy? Marzy mi się piec kaflowy w bardzo nowoczesnym stylu. Jeśli ktoś miał z nimi jakieś doświadczenia, to proszę o info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam z nimi do czynienia. Co Ci mogę powiedzieć... terminowi, konkretni, widać, że wiedzą co robią. Pani Joanna - choć kobieta, to bardzo doświadczona i zaangażowana. Jak masz jakiś swój pomysł, to fajnie - są otwarci na klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielki plus za to, że pracują z prawdziwymi profesjonalistami z branży zduńskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No:) Pan Stasio daję radę. Świetny gość, z głową pełno pomysłów. Widać, że zna się na rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale najważniejsze, ze jest rzetelny, uczciwy i nie ma dziwnych nawyków jak większość "fachowców" z tej branży. Ja byłam nim oczarowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardo dobra firma. Pani Joanna ma doświadczenie w branży, a jej zdun robi kawał dobrej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie największym atutem jest to, że ich kafle są wytwarzane w Polsce, a nie że to jakaś chińszczyzna, czy cokolwiek innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, i robię też na indywidualne zamówienie, więc duży plus jak dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a cenowo jak wygląda w tej firmie? w jakim czasie realizują zamówienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dość szybko realizują zamówienia, wycena jest indywidualna z tego co pamiętam, wszystko zależy od projektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie bardzo przekonuje to indywidualne podejście nie w każdej firmie tak dobrze traktują klientów jestem zachwycona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współpraca jak najbardziej na plus, jestem zadowolona :) kafle wytwarzane w Polsce, do tego indywidualne podejście do klienta, no a zdun - niesamowicie ambitny człowiek z talentem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyroby ze steatytu utrzymują nawet ciepło przez 24 h jestem zadowolona, że zdecydowaliśmy się na tą firmę, która wykorzystuje tak świetny materia, to obudów, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również polecam, jestem kolejnym zadowolonym jak widać klientem pani Joanna przeprowadziła mnie przez cały szereg etapów tworzenia pieca kaflowego od samego początku spodobało mi sie najbardziej to, że te kafle są produkowane w polsce i to było dla mnie najistotniejsze poza tym... zdun wykonał swoją robotę naprawdę fachowo dla niego też duże gratulację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co sądzicie o piecach chlebowych? dobra jakość? jak to się ma w firmie Kafel? ktoś zdecydował się na piec chlebowy? jakie wrażenia? warto? ogólnie wasze spostrzeżenia i opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piec chlebowy to w dzisiejszych czasach rzadkość,mało ludzi się na to decyduje w sumie nie wiem dlaczego ;) ale skorzystalam z usług firmy Kafel i jestem zadowolona:) kafle produkowane są w Polsce, więc to jest ten plus ;) moim zdaniem warto się na takie coś zdecydować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś wie ile kosztuje taki piec chlebowy? co sądzicie o grillu na dworze właśnie w kaflach? czy ta firma coś takiego wykonuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko ustalane jest indywidualnie nie mają sztywnego cennika każdy element jest inaczej liczony , zależy jak duży ma być ten piec chlebowy, do tego jakie kafle wybierzesz zaczyna się od projektu ;) dopiero później jest realizacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sugerowałam się pozytywnymi opiniami i nie żałuję, bo firma naprawdę realizuje zlecenia na czas indywidualnie podchodzą do klienta sprawiając, że każdy etap realizacji zamówienia jest wykonywany dobrze i zgodnie z oczekiwaniami efekt finalny robi wrażenie lider na polskim rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, zgadzam sie firma zaskakuje klientów daje możliwość poznania nowej jakośc****ec kaflowy w nowoczesnym wyadniu nie tylko pięknie wygląda, ale przede wszystkim wspaniale ogrzewa dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim indywidualne podejście do klienta, wyrozumiałośc i doświadczenie dzięki tym cechom firma Kafel zyskała nasze uznanie efekt po skończonej kuchni - nie do wiary jesteśmy pod ogromnym wrażeniem zobaczymy jak z trwałością będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam!!! firma zaskakuje jakością, dobrą ceną i przede wszystkim innowacyjnością Pani Joanna - mimo iż to kobieta, to zna się na rzeczy i dba o każdy szczegól w zamówieniu super, że kafle są produkowane w POlsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, czy ktoś może mi powiedzieć czy istnieje tutaj możliwość zamówienia kafli z indywidualnym rysunkiem wykonanym przez artystę plastyka? czy trzeba wybierać z tego co jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz tak zrobić i zamówić indywidualny rysunek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kurcze! to miłe zaskoczenie, rzadko sie zdarza, by firmy w tej branży były tak otwarte na klienta dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem bardzo zadowolona ze współpracy firma Kafel działa bez zastrzeżeń, a pani Joanna ma duże doświadczenie w temacie, więc warto jej zaufać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się kafle produkowane w Polsce, dlatego o jakość można być spokojnym polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem po pierwszym spotkaniu i mam miłe wrażenia mam nadzieję, że w naszym przypadku współpraca też będzie taka owocna ;) dam znać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo udana współpraca, jesteśmy pani Joannie wdzięczni za pomoc i wsparcie ;) kominek w stylu pałacowym zrobił na nas mega wrażenie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pani Asia bardzo pozytywna osóbka, doskonale zna się na rzeczy i czasem zaskakuje swoimi pomysłami polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×