Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ka  ma

Inny temat2

Polecane posty

Gość gość
Ka mo dla mnie minetka to też nie jest obowiązująca pozycja. Rozumiem Cię. A to nie znaczy, że kobieta ma mniejszy temperament, bo może się bez tego obejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temperament. Jedni mają większy, inni mniejszy. Dotyczy to wszystkich. Grunt to dopasować się pod tym względem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro rozsylasz foty kazdemu koniotrzepowi z ero kamo to prosciej będzie je wkleic tutaj:D Trochę stracilas w moich oczach kama.Trzeba wiedzieć komu zdjęcia słać, żeby nie trąbił potem na cale ero jak dzieciak :) Teraz zostaniesz juz tylko tą co wysyla latwo swoje wdzięki. Takich kobiet się tu nie szanuje i nie dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musialas wyslac wiele zdjec pipy skoro masz takie zdanie :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem i mam sporo zdjęć kafeterianek. Nigdy slowem nie pisalem, ze mi slaly i które ;) Trzeba byc facetem z jajami i dyskretnym.Darjuż to dzieciak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyzbys byl zazdrosny? Myslisz ze zaraz wylala mu zdjecie intymne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym chwalenie sie ze masz zdjecia wielu kafeterianek zle o tobie swiadczy. Co z ciebie za facet skoro robisz na tyle frontow to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pochwal się swojemu mezowi kamo, ze rozsylasz foty obcym facetom na erotycznym. Żałosna jesteś i żal twojego męża. Szmata jestes jak każda tutaj. Po co sie tak kreowalas na wierną i porządną. Sciero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź pigułkę, Krzysztofie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sensacja:) ktoś tam jeszcze pytał o to czy urlop razem czy osobno? Hm ja wolę razem. Osobno ew jakiś weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błędna diagnoza. Uważaj bo się spocisz;) Nigdy nie robilem na wiele frontów. Masz jakieś kosmate myśli. Poznałem tutaj wiele kobiet. Dlugo się starałem, żeby dostać fotke. Kama to widzę łatwizna, a mnie takie nie interesują. Lubie powalczyc i postarac się o kobietę :) Nie dla mnie łatwy łup ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wolę razem. Ka mo problemem jest, że ci tutaj wyobrażają sobie chyba za dużo. Stąd sensacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche sensacja bo okazalas sie zwykla dzifka jednak kamo ;)zal twojego męża. Szkoda ze kobiety nie potrafią się szanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśmiałabym się do łez gdyby się okazało że się "znamy":D i pewnie dlatego namiętnie śledzisz i na bieżąco jesteś z moimi tematami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:14 musiales szybko zmieniac swoje obiekty zainteresowania. Chyba ze jestes tu sporo lat i tak zbierasz te fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nic sobie za duzo nie wyobraza. Podpisuje sie pod opiniami wyzej. Dlugo tu jestem i wiem ze na priv dzieją sie rzeczy o ktorych tutaj nikt nie napisze. Po to para idzie na priv. Leca foty pizzd i cyberek. Kama nie jest lepsza. To widac. Tylko po co sie ten darjuż tak chwali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można się przyznać do żebrania o foty? Ten facet to się ceni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem tu krocej niz "kama";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:19 po prostu jestes zazdrosny. Inaczej nie obchodziloby cie dokad zmierza znajomosc Kamy i Darjuza. A tym bardziej nie oceniabys gdybys sam nie mial brudnego sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie zebralem;) po prostu te kobiety sie szanowaly;) Nie przekrecaj watpliwy obronco bo kama jest i szybka i latwa. Ale co kto lubi. Nie prawdaż?;) poszczekaj jeszcze ratlerku a i ty dostaniesz od kamy jej ci.pke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wam powiem ciekawostkę wynikającą z mojego doświadczenia na tym forum. Kiedy tu zawitałam myślałam, że to fajne sobie tak z kimś poświntuszyć, popisać o seksie, nawet powymieniać fotkami. Wciągnęło mnie to na wiele miesięcy, ale tak się złożyło, że postanowiłam spotkać się z tą osobą na żywo. I co mogę powiedzieć po spotkaniu? Że już bym chyba nie potrafiła tak przez wiele miesięcy tylko pisać, napalać się, wyobrażać sobie różne wymyślne akrobacje i w ogóle tracić czas na lizanie cukierka przez papierek. Wolę uprawiać seks z tą osobą na żywo ;) Miałam szczęście, że i on był chętny, ma niesamowitą fantazję i kondycję, by sprostać moim potrzebom ;) Gorzej, kiedy ktoś miesiącami zwodzi i robi nadzieję, a tak naprawdę chce sobie tylko popisać, wyłudzić zdjęcia. Potem pozostaje tylko kwas. Piszę to ze swojej perspektywy. Proszę sobie darować komentarze, że się czymś chwilę. Bynajmniej. Sami chyba przyznacie, że tematy, w których ludzie obrzucają się nawzajem błotem ciągną się jak tasiemce. Nie mogę zrozumieć tej mentalności. To taka dygresja na temat zdjęć. Wracając do tematu zasadniczego - minetka to najcudowniejsza rzecz pod słońcem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz wroci rycerz darjuż i bedzie krzyczal jaka kama ma śliczną cipkę :D Tylko najpierw sobie strzepnie na jej twarzyczkę:D:D:D Ale suczysko z grzeczniutkiej kamy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:23 jestem kobieta i ciesze sie, ze nie trafilam nigdy na takiego jak ty. Z mnostwem "szanujacych sie" kobiet na priv. I wiedza co sie robi na privie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak. Miałam rację. Podczas pisania mojego posta zdążyło się pojawić kilka pełnych nienawiści i zazdrości :) Jesteście niestrudzeni...naprawdę podziwiam. Gdybym ja miała taki zapał do rzeczy pożytecznych jak wy do hejtu, to już dawno dostałabym Nobla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak. Jeśli piszesz z kimś np.trzy lata i nie chce się spotkać, to coś jest nie tak. Tak samo jeśli ktoś nie chce przesłać zdjęcia. Normalnego :P Dobra mineta zależy od mineciarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.26 tego nie wiesz;) to po pierwsze, a po drugie nasza kama swieta nie jest i ona to wie doskonale. Tez potrafi wywijac na priv niezle fikolki. Chidzi mi o to, ze probuje krygowac się jaka to nie jest święta, a to zwyczajna nic nie warta d****** Teraz wiesz kamo kim jestem. Chuj ci w to wielkie dupsko ;)I nie zesraj sie teraz zaraz, pisząc ze cie z kims mylę . Jestes nic nie wartą kobieta. Chociaz mobieta to szumnie napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie karmcie trolla:) Ale chyba każdy mineciarz musi się na kimś nauczyć najpierw:P no i czy dobra to tylko taka zakończona orgazmem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten sam początek postu o tej samej godzinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mhm. Ja mam profesjonalistę ;) Tak. Pisanie przez trzy lata jest podejrzane. Stąd wcześniejsze znudzenie i szukanie świeżej krwi. Tylko potem wychodzi na to, że każdy z każdym miał bliżej do czynienia. Pojawiają się antypatie, a stąd już blisko do hejtu, szantażowania i ogólnej nienawiści. To smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×