Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ka  ma

Inny temat2

Polecane posty

Gość gość
Gość nocnik to gość de. Hipokryta jepany wykorzystał Silene i porzucił a teraz zgrywa mentorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Silena była super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G****o wiecie, i tak zostanie. :D ale was skręca zazdrość, :D normalnie ubaw po pachy, nasz anonim gość przyjaciel zapodał fajny turystyczny wątek. Pani czy pan w tym adsprachu spółkował/a? Jestem pełen podziwu bo ludzi tam dużo prawie zawsze, raczej jak już to musiało to być z partyzanta na szybko od tyłu na stojaka, mam rację? kto jeszcze w górach w plenerze lubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darjuz na forum, na ktorym az furczalo od piertolenia na mailach, podlapal pierwszy w zyciu kontakt i jakas fotke i nadmiernie sie podjaral;) Trzeba wybaczyc;) Nie przejmuj sie darjuz, to tylko zazdrosc przemawia przez opinie, za zachowujesz sie jak szczeniak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazam, ze powinienes jeszcze bardziej wypiąć pierś, koguciku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierś to kto inny wypina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A latwosc z jaka dostales fotke wskazuje, ze nie zostales jakos szczegolnie wyrozniony;) To nie jest pierwszy nick kamy na tym forum, kapusciany gląbie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ero było od hooya skandali:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa razy tam byłeś i na tej podstawie piszesz, że tam zawsze dużo ludzi jest? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawajcie nick kamy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalem prawie zawsze. A to oznacza że liczę się z tym że szlaki pustoszeją, No wiesz oprócz tego rozmawiam ze znajomymi, którzy też bywają, ale ok, nie twierdzę że nie mogło się nic takiego zdarzyć, aczkolwiek podziw wyraziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMmarta miło cię powitać i poznać. Proszę się nie żegnać i zapraszam na pogaduchy i nie koniecznie z gostkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrspach, Błędne Skały na Szczelińcu to idealne miejsca na szybki numer, a Ty dziwisz się jakbyś nie wiedział o czym mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka  ma
Cześć;) każdy tasiemiec kiedyś swój koniec mieć musi. Nie przejmuj się darjuż i już niczego nie tłumacz. Tak tutaj jest od pewnego czasu już. Ktoś tam pytał o filmy? Niestety, nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć :-) Jak ktoś nie wiedział, że jutro jest Dzień Seksu to już wie :-D Widzę, że w mojej okolicy buszujecie ;-) ja tylko przestrzegam gabarytowców, można się zaklinować między skałami :-D Haja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ja się właśnie od roku wybieram w Sudety, w zeszłym roku nie wyszło, na 1 maja też nie, kolejna próba na początku sierpnia - tym razem, mam nadzieję, nic nie stanie na przeszkodzie. To i Błędne Skały, i do Adrszpach na pewno wyskoczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak poważnie to wymienione okolice to hit turystyczny i w sezonie przetaczaja się tłumy, nie widziałem pani w kiecce na Szczelincu, wszyscy idą ustalonym szlakiem i ciężko odbyć tam poważny stosunek. Polecam kobietom w takich akcjach góry stołowe, ale okolice Karłowa, czy wejścia na Szczeliniec od strony Radkowa, nie twierdzę rzecz jasna że się nie uda komuś, ale ja skłaniam się do poleżenia na ciepłej skałce i wygodnie nie na chybcika,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lafi 👄 jeśli potrzebujesz wskazówek dokładniejszych, wiesz co i jak. Mimo, że dobrze znam Sudety i ten ich akurat fragment nie będę mojego zdania przedstawiać, bo musiałabym zacząć "darjuż co za piedoły opowiadasz" :-D Może po prostu jednodniowi turyści nie mają fantazji i czasu? :-D haja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym się darjuż Adrspach od Szczelińca z błędnymi różni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile pamiętam z dawnych czasów, Błędne Skały wcale nie są na Szczelińcu tylko "po drodze" z Kudowy w kierunku Szczelińca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pytaj darjuża. On z kama piertola sie juz na @. Biedny mąż kamy :( Taką szmate trzyma pod dachem. Kobiety to kurfy jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haja zawiść tobą kieruje, Błędne skały to oczywiście nie Szczeliniec, adsprach i teplickie to góry w Czechach są większe od naszych hitów ale każdy ma swój urok i trzeba wszystkie zobaczyć,. Haju spędziłem dużo więcej dni w twoich okolicach i tak też często się składa że tubylcy nie mają wiedzy i pojęcia o swoich okolicach, polskie góry stolowe mam prawie całe z buta zaliczone, wszystko co było istotne dla mnie do tego góry orlickie, okolice Zieleńca, rozmawiasz z łazikiem górskim, podejrzewam że mieszkając tam nie chce ci się włazić na te górki. Pozdrawiam mimo wszystko.acha wczoraj 22:48 to twój tekst ma się rozumieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lafi można i od dołu atakować błędne oczywiście, ale jakoś zawsze zdobywam szczyt, a stamtąd jak mi mało kolejny, w szczelinach :-D :-p nie wiem darjuż co za idiota może nie znać swojej okolicy lepiej niż przejezdni, ale nie zamierzam kontunuować. Strzelasz do mnie jak ślepakami w płot, jak z postem w nocy :-D haja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, to mało wiesz, pytam kiedyś góralki o szczyty i okazuje się że nigdy nie była nawet nad Morskim Okiem:) oj tam znów focha łapiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haja strzela focha jak z psujem. Facet ma gadać tylko z nią, i nikim innym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta Twoja góralka była zapewne głosem wszystkich, stąd wiesz więcej niż ja :-D Ona Ci też powiedziała, że nocą tu pisałam? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haju mówisz mi właśnie że wjeżdżasz samochodem na Błędne :) a ja i z buta doszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często się składa że tubylcy.... Tak napisałem. Czy to oznacza wszyscy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×