Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamuniaameleczki

Seks a laktacja

Polecane posty

Panowie jak podchodzicie do seksu z kobietą co karmi piersią czy was to podnieca czy macie neutralny stosunek bo mam córke 25 miesieczną i dalej się karmimy zwłaszcza w nocy i mój mąż mówi że jemu to nie przeszkadza ale widzę że już nie bawi się mojimi piersiami jak kiedyś bo sie boi że mu mleko wytryśnie i nie chce ssać mi sutków bo moje mleko jest obrzydliwe dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy że dziecko ssa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123132
"Panowie jak podchodzicie do seksu z kobietą co karmi piersią czy was to podnieca czy macie neutralny stosunek" x Bardzo mnie taka kobieta podnieca i chciałbym ssać takie mleko z sutków. Przejdziesz ze mną na priv? (gosc12313@wp.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż jest zawsze podczas każdego badania ginekologicznego cipki również wspierał porody. Zaraz po porodzie karmiłam nim odciął mąż pępowinę. Są to korzyści siara działa niczym antybiotyk i podczas karmienia odkleja się lepiej łożysko. Był mąż nawet szyć po porodzie nie wstydzę się ukochanego bo tępe polki wstydzą się partnerów szok! Gdy miałam nadmiar pokarmu to mąż ssał cyca i to mnie podniecało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze co ? Lozysko odkleja sie podczas karmienia piersia ? Co to za cherezje ty glosisz? Jestes jak murzynski beben.pusty i do walenia.he he. Lozysko odkleja sie podczas porodu ty tepa palo do lania. Ja facet i wiem takie rzeczy chociaz az tak bardzo mnie to nie interesuje. Ach az zal czytac takie bzdurne wpisy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki tematu. Ja uwielbialem jak moja zona ujezdzala mnie a ja w dloniach sciskalem celowo jej cycki aby na moja klate trysnelo mleko.lubilem tez ssac jej sutki podczas laktacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmilas i odcinali lozysko? O ja cie k***a p*****le ale normalnie smiech na sali porodowej... Ha ha ha !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sory. Tam mialo byc pepowine zamiast lozysko. Ale pomimo tej pomylki i tak mam z ciebie niezla polewke ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×