Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gościuon

seks ankietka

Polecane posty

Gość gościuon

1. Kto u was dominuje w seksie? 2. W jakich miejscach publicznych uprawiałaś seks? 3. Czy robiłaś facetowi loda w czasie jazdy autem? 3. Czy robiłaś facetowi facesitting/trampling? 4. Jakie nietypowe rzeczy lubisz w seksie? 5. Czy uprawiałaś seks na imprezie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Kto u was dominuje w seksie? On 2. W jakich miejscach publicznych uprawiałaś seks? Punkt widokowy nad miastem (miejscowość turystyczna) 3. Czy robiłaś facetowi loda w czasie jazdy autem? nie 3. Czy robiłaś facetowi facesitting/trampling? nie 4. Jakie nietypowe rzeczy lubisz w seksie? nie dotyczy 5. Czy uprawiałaś seks na imprezie? nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 222222
1. Kto u was dominuje w seksie? -on 2. W jakich miejscach publicznych uprawiałaś seks? - łąka, plaża, na środku jeziora 3. Czy robiłaś facetowi loda w czasie jazdy autem?- tak 3. Czy robiłaś facetowi facesitting/trampling? -nie 4. Jakie nietypowe rzeczy lubisz w seksie? -nie mam 5. Czy uprawiałaś seks na imprezie? -nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiuwka
1. Kto u was dominuje w seksie? on 2. W jakich miejscach publicznych uprawiałaś seks? samochód na leśnym parkingu przy szosie, nocą; ławka w parku, też nocą 3. Czy robiłaś facetowi loda w czasie jazdy autem? nie 3. Czy robiłaś facetowi facesitting/trampling? nie 4. Jakie nietypowe rzeczy lubisz w seksie? nie dotyczy 5. Czy uprawiałaś seks na imprezie? nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sirkarl
Jestem facetem ale dostosuję odpowiedzi 1. Kto u was dominuje w seksie? Ja 2. W jakich miejscach publicznych uprawiałeś seks? boczna ścieżka przy szlaku turystycznym w beskidach, las na czubach w Lbn, łąka niedaleko mojej miejscowości, balkon 3. Czy robiła ci loda w czasie jazdy autem? tak 3. Czy robiła ci facesitting/trampling? facesitting 4. Jakie nietypowe rzeczy lubisz w seksie? anal (nietypowy?), wspólny omeagle, rimming, wyzwiska 5. Czy uprawiałeś seks na imprezie? nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piedestał chciał żeby wpisywały się kobiety które dominują swoich ciotkowatych facetów, robią im trampling i ssą kindybała w czasie jazdy samochodem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda_u_24
1. Kto u was dominuje w seksie? On 2. W jakich miejscach publicznych uprawiałaś seks? Przebieralnia w sklepie, parking przed centrum handlowym, kino, las 3. Czy robiłaś facetowi loda w czasie jazdy autem? tak 3. Czy robiłaś facetowi facesitting/trampling? nie 4. Jakie nietypowe rzeczy lubisz w seksie? nie dotyczy 5. Czy uprawiałaś seks na imprezie? nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie jest moim pierwszym ani drugim, trzecim, czwartym, piątym kanałem , wcześniej zupełnie hobbystycznie publikowałem krótkie angielskojęzyczne skecze, jak także pojawiałem się w domach kolegów. Było to czysto hobbystyczne, i z takim też zamierzeniem powstał kanał który teraz jakimś trafem ogląda ponad 1 300 tysięcy osób. Zmieniło to trochę sposób w jaki podchodzę do publikowania materiałów (staram się być bardziej systematyczny dobry miły serdeczny ciepły słodki kochający ), ale ważne jest też dla mnie żeby to podobało się także mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie jest moim pierwszym ani drugim, trzecim, czwartym, piątym kanałem , wcześniej zupełnie hobbystycznie publikowałem krótkie angielskojęzyczne skecze, jak także pojawiałem się w domach kolegów. Było to czysto hobbystyczne, i z takim też zamierzeniem powstał kanał który teraz jakimś trafem ogląda ponad 1 300 tysięcy osób. Zmieniło to trochę sposób w jaki podchodzę do publikowania materiałów (staram się być bardziej systematyczny dobry miły serdeczny ciepły słodki kochający ), ale ważne jest też dla mnie żeby to podobało się także mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.04.21 Piedestał chciał żeby wpisywały się kobiety x Piedestał brzmi trochę jak PEDAŁ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×