Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mogę być w ciąży

BRĄZOWE PLAMIENIE BRAK ZAPEZPIECZEŃ CIĄŻA?

Polecane posty

Gość Mogę być w ciąży

A więc tak. Ostatnio kochałam się z moim ukochanym miesiąc temu gdyż wyjechał. 10 dni po jego wyjeździe dostałam bardzo obfitego okresu. Jednak do momentu jego wyjazdu kochaliśmy się regularnie bez zabezpieczenia, zdarzało się również, że dochodził we mnie. Teraz zostało mi 9 dni do okresu, od jakiegoś pon ad tyg. bardzo boli mnie brzuch i od jakiegoś czasu mam problemy z krzyżem-strasznie mnie boli, ale myślalam, że zwyczajnie mnie przewiało. Do tego boli mnie podbrzusze całkiem nie do wytrzymania oraz odczuwam bolesne skurcze jajnika. ;/ Ciągle chodzę przemęczona, mogę być wyspana a w dzień i tak odczuwam senność i potrzebuję kilku godzin snu, by normalnie funkcjonować, do tego od jakiegoś czasu mam taką ochotę na czekoladę, że dosłownie czuję się wniebowzięta jak w moich ustach wyląduje chociażby jej kostka... Co dziwnie dostałam dzisiaj brązowego plamienia, które zawsze jak już dostawałam to oznaczało początek okresu... w tym przypadku jednak o wiele za wcześnie się on pojawił... Czy to może oznaczać ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogę być w ciąży
Proszę niech wypowiedzą się osoby, które już są doświadczone w tych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalkaaaaa
Plamienie moze byc przed okresem ale rownie dobrze zamiast..maicca sie czysci..wiec lepiej zrob test i bedziesz wiedziała czy jestes w ciazy.Ja tez miewam rozne zachcianki przed okresem wiec nie wmawiaj sobie niczego na siłe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
brązowe plamienie raczej wskazuje na zachwianie gospodarki hormonalnej a dokładnie progesteronu, na "smaki" za wcześnie jeśli w grę wchodzi ciąża ;) na prawdę :) Możesz zrobić w dniu spodziewanej miesiączki test ciążowy-z apteki lub mozesz udać się do laboratorium na badanie Beta hcg Jestem w ciąży już 2 raz i jedynie co wskazywało na ciąże to w pierwszej w dniu spodziewanego okresu ból piersi, w 2 ciąży piersi zaczęły boleć już 4 dni po owulacji.Były powiększone i wyczówalne były gruczoły z każdej strony piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
a apetyt zawsze rośnie przed okresem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogę być w ciąży
20 dzień cyklu, a zachcianek nigdy nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
nawet nie wiadomo czy dziecko się zagnieździlo,to moze trwać nawet tydzień,a zachcianki to napewno nie spowodowane ciążą raczej większy apetyt,ale ja np.mam zawsze tak przed okresm tylko w ciąży apetyt ciut większy ;) nabrzmiałe i powiększone piersi i z B na prawie D,ból podbrzusza,zawroty głowy Na jednym forum to dziewczyny maja objawy typowe dla ciaży a okazuje się że w niej nie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
a może wmawiasz sobie,poczekaj do terminu i zrób test i sprawa będzie jasna !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogę być w ciąży
ale ostatnio kochałam się ponad miesiąc temu... doszedł we mnie ale to raczej nie były płodne dni, ale to nie oznacza, że przy wcześniejszych stosunkach nie mogło do tego dojść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym radziła zrobic tescik w dniu spodziewanej miesiaczki:) szkoda ze nie mierzys sobie temperaturki z niej tez mozna odczytac wiele...;) poza tym sama sie godzisz na to ze w ciazy ryzyko jest:) skad wiesz ze to nie były dni płodne...tylko nie płodne? moze owulka sie przesuneła...;) najlepszy bedzie test... a zachcianki to sprawa indywidualna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
Mogę być w ciąży mam dla Ciebie rade :) jak dowiesz się już w 100% czy jesteś w ciąży czy nie to daj znać,a jak nie będziesz to poczytaj o metodzie termicznej lub bilongsa pomoże ci w odróznieniu dni płodnych od tych niepłodnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
hehe nie wiem co to znaczyło mogę być w ciąży u mnie-przekręciłam słowa i wyszło coś innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molly1985
Witam Ostatnia miesiaczke mialam 28 lutego, od tego czasu kochalam sie pare razy z narzeczonym (bez zabezpieczenia) ostatni raz ,11 marca, dzisiaj dostalam brazowego plamienia (niugdy tak wczesniej nie mialam). Co to wszystko moze oznaczac ? Bardzo sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problem, tydzien temu kochałam sie ze swoim facetem spuscił sie na brzuch, i ja poprostu na tym leżałam, wczoraj czyli tydzien przed okresem dostałam brazowego plamienia, czy to oznacza że jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka8333
witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka8333
witam jest tu ktoś:) dawno forum nie działało a ja mam problem okres mi się spóźnił o 4 dni po czym dostałam brązowego sluzu o dziwnym zapachu teraz mnie mdli mam wstręt do jedzenia jak również brzucho mi peka czuje jak by mnie ktoś pompował. ktos mi pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie a ja mam trochę inne pytanie, zawsze przed spodziewana @ miałam właśnie takie brązowe plamienie, a dziś bez niczego widzę normalną krew(pierwszy dzień). Nie ukrywam, że bardzo bym chciała aby to nie była @... ale kto wie... Czy brak takiego brązowego plamienia może oznaczać np ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka1234567
Kochałam się z chłopakiem 1 czerwca, (stosunek przerywany) 2 czerwca dostałam okres tak jak planowałam, trwał 5-6 dni bez żadnych zastrzeżeń. W lipcu również dostałam planowany okres na czas i również był bez żadnych zastrzeżeń. Dostaję okres co 29-35 dni. Teraz w sierpniu, w dniu planowanego okresu miałam jakieś brązowe plamienia, podobne do okresu jakby zaschnieta krew lecz w miejszej ilosci niz okres i trwalo to 3-4 dni. Od tamtego czasu nie uprawialam seksu z chlopakiem. Mam wrazenie, ze mam większy brzuch, ale wiadomo, to mogą być schizy. Mam 19 lat i okres przewaznie mialam regularnie. Dodam tez, ze przez ostatni miesiac spedzalam wiele czasu nad woda, byly upaly.. czy to moglo wplynac na te uplawy? Czy jest jakies prawdopodobienstwo, ze jestem w ciazy?? !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze tak. Gratuluje dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Mam do was pytanie dziewczyny. Jestem tydzień przed okresem boli mnie w podbrzuszu i od dwóch dni mam brązowe plamienie. Jest go sporo. Pomóżcie. Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do ginekologa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela 21
Witam. Mam pytanie do kobiet, które miały podobne objawy. Od ostatniej (spoznionej o cztery dni i 3 dniowej) miesiaczki miewam dziwne objawy a mianowicie: bóle brzucha, jajników, krwawienie po stosunku( bardzo ciemna zywa krew) -zdazylo sie to pierwszy raz dwa dni temu i trwało to moze godzinę oraz brązowe uplawy ktore jak na razie trwaly wczorajszy caly dzien oraz dostalam rowniez brazowego plamienia na 10 dni przed spodziewana miesiączka. Ogolnie jest mi nie dobrze z rana , bywa ze również w dzien i zdążyło mi sie ostatnio rano zwymiotowac. Czekam z wizytą u gina bo okres powinnam dostać za jakies 5 dni . I wtedy chcę zarobić test bo robilam przed wczoraj i wyszedł negatywny. Proszę o pomoc . Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1335
Hej! Mam pytanie. Moze ktoras z Was miala to samo. Mianowicie kochalam sie z chlopakiem 14maja, oczywiscie z prezerwatywa. Potem 29 planowo dostalam okres, gdzie w ostatni dzien okresu mialam brazowe plamienie. Dzis jest 27 czerwiec i zauwazylam brazowe plamienie.. Powinnam dostac planowo za dwa dni okres i nie wiem co oznacza to plamienie.. Czy to objaw ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
O Jezu.Plamienia poza okresem wskazują na ciążę tylko jeśli:a) miesiączka spóźnia się ponad tydzień, b) kochałyście się bez zabezpieczenia w dni płodne (3-5 dni przed owulacją-3 dni po) , c) występują po dniach płodnych, d) towarzyszy im podwyższona temperatura .Najlepiej, by wszystkie cztery warunki występowały jednocześnie.:) W pozostałych wypadkach krwawienie świadczy o 1)zbliżającej się miesiączce 2)owulacji (to nieważne, że z kalendarzyka wynika że to miesiączka) lub 3) infekcji intymnej, problemach hormonalnych lub ginekologicznych.W każdym momencie takiego krwawienia można wykonać test ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska2286
Witam wszystkie forumowiczki. Rozumiem wszystkie plamiace bo sama tez miałam brązowe plamienie przed i po miesiaczce pare dni. Szukałam pomocy wszędzie. Lekarze robili badania hormonalne i okazało się ze mam nieśli progesteron, niedoczynnosc tarczycy i wysoka prolaktyne. Tarczyca się unormowała, prolaktyna tez ale nadal miałam brązowe plamienia. Wiec lekarz przepisał mi najpierw duphaston a potem luteine. Niestety nie pomogły. A ze należę do osób bardzo upartych i bardzo chce być mama wiec szukałam dużo info w necie i na forach. Aż dotarłam do info o WITAMINIE B6. Stwierdziłam ze nic do stracenia nie mam wiec zaczęłam łykać. Zaczęłam od dawki 50 mg dziennie w 20 dniu cyklu. Niestety było bez zmian. Wiec w nowym cyklu zostałam przy dawce 50 mg dziennie cały cykl. I okazało się ze już w pierwszym całym cyklu miałam plamienie tylko 1,5 dnia przed @ a wcześniej nawet 5 dni. W kolejnym cyklu zaczęłam łykać od 5 dnia dawkę 100mg dziennie i plamienie było tylko 1 dzień. A cykl był taki sam 26 dni gdzie zawsze miałam nieregularnie od 26 do 38 dni. Bardzo polecam ta witaminke bo warto chociaż sprubowac. Wole łykać witaminke niż hormony. ja jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×