Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to może oznaczać ciążę?

Polecane posty

Gość gość

Witam, zapewne są już takie wątki ale zakładam swój aby więcej się dowiedzieć. A więc.. biorę tabletki Vibin mini od września. 30 stycznia pominęłam jedną tabletkę i w tym samym dniu doszło do stosunku z finałem w środku, był to trzeci tydzień przyjmowania tabletek więc postanowiłam połączyć dwa opakowania. Przez następny tydzień po zapomnianej tabletce nie zabezpieczaliśmy się dodatkowo a nie pamiętam czy 7 dni wcześniej odbył się stosunek z finałem w środku. Około tydzień po zapomnianej tabletce zaczął kłóć mnie prawy jajnik, takie tępe bóle co jakiś czas, macica od czasu do czasu pobolewa jak na okres jednak delikatniej, szyjka macicy była wtedy bardzo wysoko, nie mogłam jej dotknąć natomiast teraz jest nisko, twarda i zamknięta a do krwawienia jeszcze dwa tygodnie. Dwa tygodnie po stosunku zaczęły mi się popołudniowe lekkie mdłości trwające praktycznie do wieczora, zawroty głowy i ten jajnik pobolewa. Dodam, że nie mam żadnych upławów ani nic nie swędzi, dodatkowo niedawno miałam badanie na posiew więc to nie infekcja. Dziś obudziłam się i miałam uczucie że mam bardzo mokro, myślałam że krwawienie przyszło samo lub dostałam jakiegoś plamienia, jednak nie. Od kilku dni mam temp pod pachą 36.8 a w pochwie 37.7 co się nie zdarzało. Dziś zaczęło mnie mdlić i zaczęły przeszkadzać mi mocne perfumy choć do tej pory je uwielbiałam i często się psikałam. Banany jem tonami. Chciałabym zapytać czy jest możliwość ciąży po tej zapomnianej tabletce mimo połączenia opakowań? Mam zamiar zrobić przerwę wcześniej, nie czekając dwa tygodnie. Na test za wcześnie, od stosunku minęło 2 i pół tygodnia. Dziękuję za odpowiedzi ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli boisz się ciąży i szukasz pomocy? kontakt@netporadnia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie boję się, wręcz bym się cieszyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czegoś tu autorko nie rozumiem , bierzesz tabletki antykoncepcyjne a cieszyłabyś się z ciąży ? Jeśłi pragniesz z dziecka to po ci antykoncepcja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta od ciąży
Biorę ponieważ takie miałam zalecenia lekarza przez bardzo bolący okres i torbiel. Ladowalam na pogotowiu na zastrzykach co miesiąc a to przynosi ulgę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Tak.Właściwie każde pominięcie pigułki może (chociaż nie musi) skutkować odblokowaniem owulacji. Jeżeli NIE chce się dziecka należy przy każdym takim zapomnieniu stosować dodatkowe zabezpieczenie przez 7 dni. W Twoim przypadku...wykonaj test ciążowy 14-21 dni po tamtym stosunku.Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta od ciąży
Ja się nie boję ciąży, mam 20 lat i byłabym gotowa i myślę, że mój partner też tylko myśleliśmy o dziecku za rok. Odstawiłabym tabletki już teraz, ale nie chce wracać do tych bóli skoro póki co nie staramy się o planowane dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta od ciąży
@cleo1976 Pojawiło się bardzo dużo żyłek na dekolcie i piersiach, biegną do brodawek lecz są widoczne najbardziej wieczorem rano mniej. Otoczki brodawek są lekko sine, mam podkrążone oczy od dwóch dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak minęło 2 i pół tygodnia to już test możesz zrobić nw spkojnie i wynik bedzie wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta od ciąży
Zrobiłam test. Wynik negatywny jednak pod światłem widać szarą kreskę. Czytałam, że wynik może być negatywny nawet 4 tygodnie po stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×