Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaaaaa

ile kosztuje wizyta u ginekologa?

Polecane posty

Gość jaaaaa

Jak w temacie. Wiem ze to zalezy od lekarza i miejscowosci,ale wybieram sie na 1 wizyte, raczej nie mam kontaktu z mama, a chce isc prywatnie do ginekologa. Bylabym bardzo wdzeiczna za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jraglrgtruj
ja place 70 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaa
Hmm, to duzo, no ale licze sie z takimi kosztami. Jednakze zastanawia mnie fakt czy za wizyte np. kontrolna placi sie inaczej jak ma sie jakies dolegliwosci itp. A ile placa inne kobitki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jraglrgtruj
tzn ja place tyle jesli jest badanie a jesli cytologia to 70 +20 to juz wogole czystka w portfelu :( ale jesli ide po recepty albo sie o cos zapytac, podagac to nie berze babka ode mnie pieniedzy. 70 to duzo ale standardowo bioro 60 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaa
Dziekuje Ci slicznie za odpowiedz:* Bo wole byc przygotowana niz pozniej uslyszec cene i sie przerazic ze nie mam tyle kasy:) jeszcze raz dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć
ja jak się da to idę na kasę (chorych :)) a jak nie to ginekolog do której chodzę bierze 50 za wizytę. Jeśli natomiast dochodzi do tego np. USG to są to kolejne 20 powodzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie prywatna wizyta
kosztuej 50 zł, jeśli chcę cytologię to dodatkowo 20zł. Koszmar! a w przychodni nie ma ginekologa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zaleznosci, najczesciej koszt wizyty to 50 zl, ale sa tez prywatne przychodnie czy gabinety gdzie dla uczniow, studentow daja znizke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmmm
ja place 120zl ( z usg) +20zl cytologia. jesli sama kontrola to 100zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmmm
ja place 120zl ( z usg) +20zl cytologia. jesli sama kontrola to 100zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 50 z cytologia i USG ostatnio placilam 80, ale badania mialam jakies specjalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja płacę 60 zł z pełnym
badaniem,USG i cytologią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle_25
Ja też płacę 60 za wszystko, jeśli przychodzę tylko po receptę - nic nie płacę. Mam natomiast koleżankę która poszła do innego ginekologa. Bierze on podobno 80 za wszystko i na tyle też przygotowana była moja koleżanka. Po badaniu chciala zapłacić a on do niej:100zl. Moja koleżanka: ale panie doktorze jakie badanie mi pan jeszcze zrobił, było coś dodatkowo? bo mam tylko 80. Lekarz zmieszany: no dobra niech będzie 80. Nic dodać nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chodze do Poradni K
jest tam 2 ginekologów i nie płacę nic. Nawet cytologię miałam i badanie piersi. Całą ciąże chodziłam tam do jednego z lekarzy i wszystko było i jest OK. I dają skierowanie na USG do szpitala , nie czeka sie bardzio długo max 1 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shimmery
Płacę 60 zł.za wizytę-w tym są zawarte wszystkie badania.Ps Wypisywanie recept oczywiście za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×