Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dudkowska

jaka antykoncepcja aby nie tyc???

Polecane posty

Gość dudkowska

witam prosze o rady chcialabym zrobic male podsumowanie po jakis srodkach anty najbardziej sie tyje ? tabletki plastry zastrzyk prosze o szybkie odpowiedzi jutro mam wizyte w sprawie anty i mam cos wybrac a ja nie mam pojecia co :( mam 24 lata i nie dawno urodzilam 2 dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudkowska
no to wiec od czego najbardziej sie chce jesc a od czego wcale ??? bo slyszalam wiele komentarzy na ten temat i wszystkie inne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SleepingSun od tab anty mozna przytyc !! do autorki wiesz co najlepiej pogadac z Twoim lekarzem - napewno dobierze Ci najlepsze tab :) ja 6 lat je bralam i nie tylam - ale znam dziewczyny ktore przytyly i to sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powiedzialam dla lekarza ze obawiam sie tycia i dala mi takie tabletki po ktorych przez 6 lat nie mialam rzadnych problemow slyszalam tez ze po tab anty - ktore sa przepisywane na tradzik sporo sie tyje (oczywiscie nie wszyscy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto, nie wymądrzaj się bo wiedzy nie masz za grosz. idź do swoich dzieci, zrób coś pożytecznego zamiast wprowadzać ludzi w błąd. hormony to hormony, droga podania nie ma nic do rzeczy. po tabletkach wcale nie chce się jeść, tak to sobie tłumaczą nieszczęśliwe grube babska. można natomiast lekko opuchnąć, przez gromadzącą się w organizmie wodę ale to jest kilo, dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345654
Najlepsza antykoncepcja? szklanka wody zamiast :D i nie przytyjesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto - dzieci nie mam bo bralam tab przez 6 latek haha :) nie wyzywaj ludzi od grubasow :) bo tak naprawde nie wiesz czemu tyja (nie kazdy od jedzenia) i jesli nie wiesz ze od hormonow sie tyje to ..... ja mam problem z hormonami od 2 lat i wiem ze mozna po nich bardzo przytyc ! i ludzie ktorzy biora tab anty tez moga naczytasz sie info na necie a potem prubujesz pouczac ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no to tez bylo bardzo madre z twojej strony :) dla twojej wiadomosci jestem szczupla kobita :) ale widze ze twoja kultura tez jest na wysokim poziomie :) idz moze ise kobito troche zrelaksuj czyms :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakaraka
Wszystko zależy od twojego organizmu... Gdzieś czytałam, że niewielki odsetek kobiet stosujących antykoncepcję hormonalną rzeczywiście przez nią tyje. Lekarz Ci doradzi.. jesteś po 2 ciążach, więc twoja gospodarka hormonalna jest inna, niż np. moja. Więc nic Ci to nie da, że z mojego doświadczenia wynika, że tabsy są the best. Chociaż, jeśli coś mogę powiedzieć, to moim zdaniem tableti lub plastry byłyby chyba niezłe na początek... - możesz je zmienić po krótkim czasie, z zastrzyku się nie możesz wycofać i już. Powiedz lekarzowi o swoich obawach, jestem pewna, że ma już doświadczenie z dobieraniem leków dla kobiet podobnych do ciebie, więc i z tobą sobie poradzi. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakaraka
z tym "nie możesz się wycofać", to miałam na myśli, że dostajesz go raz na 3 miesiące, więc dopiero po tym czasie możesz zmienić metodę (żeby się jakaś nadgorliwa nie czepiła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudkowska
dziekuje za wypowiedzi :) tak zrobie popytam lekarza co on o tym sadzi :) dzieki dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po dwójce dzieci ja załozyłam system MIRENA, jestem zadowolona. tak jak autorka po pigułkach przybywało mi kg, mimo uprawiania sporu 3 razy w tyg, te kg pojawiały sie pomału, nie wnikałam czy to woda czy co, bo apetyt miałąm normalny, a brałam nowej generacji tabletki. dzis przy MIRENIE prowadze taki sam tryb zycia i nie tyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja może nie chudne ale tez nie tyję. Prawdą jest wypowiedź powyżej, grunt to dobrze dobrane tabletki, na podstawie badań a nie na chybił-trafił. Poza tym ja stosuje osłone do antykoncepcji, Harmonella w swoim składzie zawiera m.in. chrom co równiez stabilizuje wahania wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi harmonella pomogła przy wahaniach wagi, jest niedroga, kupuję ją od kilku miesięcy, problem w utrzymaniem wagi może się pojawić, jest skutkiem ubocznym antykoncepcji hormonalnej, zatrzymujemy wodę w organizmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko się czesto bzykać i wtedy traci się kalorię.Jak się bzyka 2 razy do roku to są efekty w postaci wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka2255
Mnie ginekolog również polecił harmonellę, nawet dostałam darmowe próbki, nie tylko ze względu na to że pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała ale przede wszystkim chroni serce, naczynia i wątrobę a przecież zdrowie najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Harmonella moze blokowac lub zaburzac dzialanie tabletek antykoncepcyjnych. Tego nie bierzcie, bo gowno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klej kropelka na zaklejenie ci/py

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gościa
do gość , zaklej sobie cipę albo jeśli masz co innego to życzę ci wszystkich zaklejonych, no chybaze lubisz z kolegą w ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Harmonella własnie nie zaburza, ani tym bardziej nie blokuje działania antykoncepcji. Zażywam ja od dawna i jakoś nic mi nie zaburzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 ciąża dla mojej siostry jest zagrozeniem dla jej zdrowia dlatego za zgodą a wręcz propozycja ginekologa założona ma spiralę, nie powoduje tycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ja już od dłuższego czasu biorę elin i rzeczywiście mając doświadczenie z innymi tabletkami to różnie z wagą bywało, zdarzało się tyć, ale przy aktualnej antykoncepcji nie mam z tym problemu, nie tyję bo nie mam ataków głodu, co więcej postanowiłam do wiosny zgubić kilka kg i chudnę, antykoncepcja nie zaburzyła mojej przemiany materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabria
ja łykam belarę od pół roku, nie dość że nie tyję bo aktualnie jestem na diecie i chudnę to jeszcze cera bardzo mi się poprawiła dlaego jak borkacie się z takimi problemami to warto pomyśleć o mojej antykoncepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie-nie można tycia zrzucać na antykoncepcje. trzeba dbać o siebie i tyle. Słyszałam o tych tabletkach i musze porozmawiac o nich ze swoim lekarzem bo dermatologiczne leki nie działaja na tradzik, a tak to dwie pieczenie na jednym ogniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Belare i nie przytyłam ani grama. Nie można wszystkiego zrzucać na antykoncepcje. Ja czuje sie bardzo dobrze i nie mam żadnych skutków negatywnych antykoncepcji a wrecz przeciwnie bo mam ochote na seks a moja cera pozbyła sie wreszcie meczacego trądziku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba wiecej przy antykoncepcji konsumować piz.ę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×