Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile mogłabym schudnąć nie jedząc słodyczy i nie pijąc napojów?

Polecane posty

Gość gość

Witam, od 2 dni jestem na ,,diecie", nie jem słodyczy, piję tylko wodę, ew zieloną herbatę, mięso i ryby tylko na parze, pieczywo rzadko jeśli już to tylko żytnie lub wafle ryżowe, oraz nie jadlabym makaronów, plus drobne ćwiczenia, brzuszki i przysiady codziennie o 10 więcej, i może pół godzinna jazda na rolkach. Chciałbym zaznaczyć że mam dużą nadwagę i chciałbym zrzucić choć trochę tluszczyku, wcześniej jadłam dużą ilość słodyczy. Ile około mogłabym schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*W ciągu 2 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wafle ryzowe sa mocno przetworzone I maja wysoki indeks glikemiczny, lepiej je zastap prawdziwym jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krrettowa
schudłam 15kg i co nieco już wiem jaki to trudny proces.. to o czym piszesz jest ok ale pamiętaj że to prosta droga do spowolnienia metabolizmu, musisz jeść 5 razy dziennie żeby rozbujać to swoje odchudzanie. 5 lekkich posiłków - tak było u mnie, do tego tyle ruchu ile mogłam najwięcej i tabsy iqgreen z zieloną kawą. to był priorytet i się udało ale pamiętaj żeby jeść!! i się nie głodzić bo metabolizm stanie w miejscu i nic nie zrzucisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w pół roku schudłam 13 kg. Nie jadłam słodyczy i ogólnie cukr*****ipsów i innych słonych przekąsek, piłam tylko wodę i herbatki owocowe. Do tego ćwiczyłam ok. pół godziny dziennie, czasem 1 godz co drugi dzień. Schudłabym szybciej lub więcej ale nie miałam zamiaru się głodzić. Jadłam 1700 do nawet 2500 kcal dziennie (więcej w dni ćwiczeń). Jadłam dużo warzyw i owoców, z pieczywa tylko rano 2 kromki razowego chleba. To było 2 lata temu, do tej pory trzymam wagę bo ograniczam słodycze do wyjątkowych okazji, jakieś święta czy imieniny itp. Częściej zdarza mi się jeść chipsy ale też bez szału. Teraz od 2 tyg. znowu zaczęłam się bardziej ograniczać i już schudłam 3 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula99
Lepiej będzie jak weźmiesz się za ćwiczenia i dobrą dietę. Warto kupić sobie coś do ćwiczeń typu bieżnia lub rowerek: http://profitness.pl . Zawsze to szybciej uda się zrzucić kilka kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj, oszuscie i reklamiarzu. Nie ma zadnych cudownych ziol ani tabletek na odchudzanie. Gdyby takie byly, to wszystkie kobiety bylby zgrabne i powabne. Wszystkie srodki, szczegolnie reklamowane po forach, maja jeden cel: WYCIANGAC KASE OD NAIWNIACZEK, odchudzić... ich portfele. Nic wiecej. Wyciagnac kase!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że nie ma żadnych magicznych specyfików na odchudzanie. Tylko ciężka i wytrwała praca. ja staram się ćwiczyć nawet na wakacjach, dlatego jak wybieram ośrodek pobytowy to tylko taki, który posiada dobra siłownię albo inna możliwość spędzenia aktywnie czasu. W tym roku testuję Nosalowy Dwór - ma świetne opinie w tym zakresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika380
Ja nie pije napoi bo po nich brzuch mnie boli słodycze jem jak mam ochotę i w miarę rozsądku ;) do tego jem regularne posiłki i przyjmuję suplementację Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl i to mi wystarcza by chudnąć skutecznie i przyjemnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamaMila
po prostu nawet jeśli sa te magiczne tabletki a są takie które na prawdę pomagają schudnąć to 1. nie na każdy organizm działają tak samo tak jak np. jeden weźmie paracetamol na ból głowy inny ibuprofen bo mu pomoże 2. nie każdy sięgnie po takie tabletki ze względu na jednorazowo dość duży koszt 3.wiele grubszych osób mimo wszystko akceptuje swoją nadwagę i już się z nią pogodziły 4. zależy jak komuś mocno zależy ;) ja jeśli mogę od siebie dodać że na mnie bardzo podziałał adipex kupiłam oryginalny na doping-online.com i jestem mega zadowolona z efektów mam -11 kg minął miesiąc już jak biorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamina

Jest świetny produkt który rewelacyjnie wspomaga odchudzanie  Keto Actives.  Niewiem czy na każdego, ale mi pomógł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa

Ja zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i nie żałuje tego. Wreszcie sukces i pokonałam nadwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×