Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zyc bez faceta po 30stce

Polecane posty

Gość gość

kiedy wiadomo ze szanse sa male, najlepsze lata na romantyczna milosc przeminely i pozostalo smutne puste zycie? Malo ktora ma ochote i odwage sie zabijac, poza tym szkoda rodzicow. Ale to puste zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie też mam ten problem, tzn. ja jeszcze nie mam 30l ale mało mi brakuje a faceta nie ma. Wszystko jest ze mną w porządku, po prostu całe życie trafiam na palantów, a nie jestem tak zdesperowana, żeby brać najgorszy odpad. Żyję sobie normalnie, ale szkoda mi, że nie będę mieć rodziny ani dzieci, bo faceci teraz to niedojrzałe gnojki, związki ich nie interesują, tylko seks, w dodatku są wybredni i zarozumiali, żadna nie jest ich godna. To ich wina, że jesteśmy same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:51 typowe myślenie samotnej panny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wina leży po stronie kobiet, bo patrzą tylko na wygląd. Jestem normalny, nigdy nie chodziło mi o seks, chciałem założyć rodzinę i co z tego jak każda miala mnie gdzieś, bo nie byłem przystojny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety są niedojrzałe, dziecinne, naiwne jak dzieci nie mam zamiaru być ich ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo dobrze. Nikt nikogo nie zmusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie masz racji. Byłam zostawiana przez facetów z banalnych powodów, np. że nie ma chemii, że nie pasujemy do siebie. I mam wiele koleżanek, które są fajne inteligentne, ale nie mogą znaleźć faceta. Jak już znajdują, to jest to facet poniżej ich poziomu. Ja takiego nie chcę. Kobiety teraz mają stałą dobrą pracę, studia, są zadbane. Faceci to teraz najchętniej zmieniają pracę trzy razy w roku, ciągłe podróże, sporty, treningi i inne pasje którym poświęcają większość swojego czasu, a związki w ogóle ich nie interesują, bo to będzie ich przecież "ograniczać". Za to na seks bez zobowiązań wszyscy chętni. A na żonę jeśli już to wymagania w kosmos i dziewica koniecznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie chce dzieci. Wiem wiem, nietypowo.... Ale zawsze trafialam tak ze albo ja sie podobalam facetowi a on mi kategorycznie nie albo na odwrot. No i co? Nic.... nie doswiadczylam romantycznej milosci i jest mi zle. Zwiazek bez tej poczatkowej magii mnie nie interesowal. Smutno tak umierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 23:00 Nie jesteś przystojny czy nie jesteś zadbany ? Ja często widzę facetów zapasionych jak świnie, ogolonych na łysą pałę (co wg mnie dodaje urody) w starych ciuchach sprzed 5 lat, a do tego jak jeszcze zdjęcie w lustrze z głupią miną i zainteresowania: piwo i gry planszówki, to się naprawdę odechciewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest prowokator od modeli tematów który zawsze jedzie tym samym tekstem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem romantykiem i też nie zaznałem miłości romantycznej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jestem zadbany ale nie przystojny nie mam twarzy typowego przystojniaka z telenoweli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz, brzydkie dziewczyny mają jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysoki przystojny po 30 szuka kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają właśnie lepiej bezproblemu znajdą faceta, a brzydki facet nie ma szans u kobiet :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie. Otaczajmy się dobrymi ludźmi i przestańmy fiksować na punkcie tego, kto jaką ma płeć. Wyluzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydkie laski mają o wiele gorzej, bo facec***atrzą na wygląd przede wszystkim, a kobiety dużo mniej jednak. Poza tym w cały kraju kobiet jest więcej niż mężczyzn, więc to kobiety mają problem. Zresztą o czym tu mówić, skoro nawet ładne kobiety nie mogą nic znaleźć. Ty wysoki przystojny, a ciebie interesują poważne relacje czy tylko chcesz się poseksić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydkie laski mają o wiele gorzej, bo facec***atrzą na wygląd przede wszystkim, a kobiety dużo mniej jednak. Poza tym w cały kraju kobiet jest więcej niż mężczyzn, więc to kobiety mają problem. Zresztą o czym tu mówić, skoro nawet ładne kobiety nie mogą nic znaleźć. Ty wysoki przystojny, a ciebie interesują poważne relacje czy tylko chcesz się poseksić ? Bo przystojni faceci to nie muszą szukać lasek w internecie, chyba że anonimowo, to wtedy na seks, żeby nikt nie wiedział jakie z was ziółka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Właśnie brzydkie kobiety nie mają problemu ze znalezieniem faceta do związku, bo mężczyźni nie patrzą tak na wygląd jak kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Właśnie mają dużo lepiej od mężczyzn chyba nie znam ani jednej brzydkiej, która by nie była w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety patrzą tylko na wygląd dlatego nigdy nie byłem w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy to mężczyźni nie patrzą na wygląd ? Nie opowiadaj bzdur. Facet jak zarobi kasy i ma pozycję, to laskę znajdzie (np. Donald Trump) Kobieta jak jest brzydka to nic nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
A na huj ci facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie byłeś w związku ? Czyli prawik ? Takich jak ty to też poznałam - wymagania wygórowane i jak się dowiadujecie, że kobieta nie jest dziewicą, to do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A od kiedy kobiety nie patrzą tylko na wygląd? Sama nie opowiadaj bzdur, bo widzę na kogo zwracacie uwagę. Tylko wygląd się dla nich liczy i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Carycka - po co mi facet ? Bo rodziny sobie sama nie zrobię. Głupio się pytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Właśnie mam małe wymagania nigdy nie wymagałem ślicznotki. To, że jestem prawiczkiem nic nie oznacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz ci mówię: facet nawet jak jest starym dziadem jak ma kasę i pozycję, to kobietę znajdzie. Więc zabieraj się do roboty, bo jak nie wyglądem, to kasą nadrobisz. A jak kobieta jest brzydka i ma dobrą pracę, to jeszcze gorzej dla niej, bo faceci nie znoszą, jak kobieta zarabia więcej od nich i w ogóle jak sobie lepiej radzi niż oni. A zaradna kobieta nie weźmie sobie jakiejś pierdoły życiowej, co tylko siedzi przed kompem, chleje piwo i gra w planszówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy się nadaje być w związku, w tym wieku zostały odrzuty społeczeństwa. Znajdzie się jakaś jedna po zdradzie, takie nie muszą tutaj siedzieć znajdą szybko, nie są kalekie emocjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×