Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaannaaaaa

jakich firm ubranka dla niemowląt kupujecie???

Polecane posty

Gość aaaannaaaaa

zamierzam się zabrać za kompletowanie wyprawki i jestem ciekawa gdzie i jakich firm ubranka kupuja inne mamy. gdzie można znaleźć jakieś ładne i dobrej jakości ciuszki/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jyuhgtfrdewtniu6j7hgt4rf3
ja kupowałam to co mi sie podoba a nie na firmę :) tzn.kilka sztuk spioszków z lepszego sklepu owszem ale powiem ze nie warto kupować drogich bo dziecku co 3 miesiace zmienia się garderobe w pierwszym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaannaaaaa
ale w jakich sklepach/stronach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie widzialy
H&m, Esprit, Benetton ;Next

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos moze powiem
ja lubie next.wiec kupuje nowe i używane. często też h&m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak miałam w pierwszej ciąż
carters, old navy, gap, gerber

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja też nie patrzyłam na firmę! kupowałam h&m, c&a, next, girl2girl , ale też sporo ubranek na targowisku, a były bardzo dobre jakościowo! prane często, a nic złego się z nimi nie działo :) a kosztowały nie dużo, np. body po 8 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stonka ziemniaczana
mothercare i fixoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnialam nicka
lo matko sporo firm u nas sie przewinelo ale najbardziej lubie H&M w Tesco maja tez fajne ubranka i przede wszystkim tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango__
UWIELBIAM ENDO!!!! prsktycznie całą wyprawkę kupiłam w mothercare, bo nie wiedziałam, że endo też ma takie malusieńkie ciuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rebel , george, girl2girl, kiedyś kupowałam tylko w ciucholandach, bo gatunkowo są naprawdę bardzo dobre, ale ostatnio nowe kupuję i prawie w tej samej cenie w skleppuchatka.pl, ktoś sprowadza ubranka z Anglii,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprócz zakupów w sh (gap, next) kupowałam głównie sieciówkowe - cherokee, early days, h&m, ponadto dostałam kilka ubranek carters, the children's place i gymboree - polecam, są super jakościowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goonies
cool club, in extenso, endo, cheerokie,czasem hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franka_xxx
TU, F&F, George, Mothercare, EarlyDays,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje najczesciej w C&A i H&M,z tych tanszych to czasem cos fajnego idzie kupic np. W pepco,tesco lub textilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1212
W sieciówkach, na Tablicy, na Zakamarku, w Pepco, czasem w sklepach interntowych. Marki różne, ale uwielbiam skandynawskie sieciówkowe i butikowe oraz wszelkie wełniaczki (Lindex, KappAhl, Cubus, Me Too, Name It, H&M, Polarn O. Pyret, Ahlens, Many Months, Reima, Reflex, Joha, Nostebarn, Janus, Molo, Maxomorra, Disana, Katvig, Minymo, Pippi, Hjorth, Villervalla, Smafolk, Tutta, Safa, Plastisock, Nova Star, Fixoni). Z Polskich bardzo lubię Nanaf Organic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1212
Czasem też na Allegro, ale ogólnie bardziej wolę Tablicę i Zakamarek jeśli chodzi o używki. A nowe to zawsze na promocjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa klucze fajne śpiochy, F&F fajne bodziaki. takie bardziej wyjściowe to zwykle cool club ze smyka , Minotii babaluno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia z janek
Mariquita i MMDadak - to moje ulubione firmy. Na pewno duży plus dla nich za jakość + dobrą cenę. Najczęściej zamawiam je w sklepie Kolorowemarzenia - często rzucają fajne okazje, np. po -80% i właśnie wtedy zabieram się za kupowanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję ciuszki Gymboree i jestem z nich bardzo zadowolona. Jakość super, nie spierają się, są milutkie w dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stawiam na jakość i bawełnę organiczną, dlatego kupuję Sanettę - świetna jakość choć duża cena, ale powiem szczerze, choć muszę często prać, bo nie mam zbyt dużo ciuchów, sprawdzają się świetnie - żadnych problemów ze skórą! Zwłaszcza na noc lubię wkładać te ubranka dziecku, bo są miękki i delikatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletris
Ja kupuję śpiochy firmy Batyr są dobre jakościowo i sa z grubej bawełny. Mam tez pare rzeczy Ewa Klucze i tez sa ok.Jakosciowo firmy sa wg.mnie podobne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Terjan, Gamex, Mrofi - polskie formy, świetna bawełna, bardzo delikatna, nie rozciągają się ani nic się z nimi nie dzieje po praniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na pierwszym miejscu są ubranka mayoral. W babybaam.com jest całkiem duży wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje w smyku najcześciej body i pajace, zara spodnie bluzy swetry ale jakość szczerze mówiąc nie powala bo kilka pran i sie mechaca. Z HM jestem bardzo nie zadowolona straszna tandeta za duże pieniądze. Te pierwsze ubrania lepiej kupic w pepco czy smyku. W smyku paczka bodow 5 sztuk to koszt 59zl wiec fajnie i jakościowo sa tez fajne. Pepco tez sie tak szybko nie spiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×