Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zastanawiająca się kosmicznie

Jakie auto kupić? Pomóżcie...

Polecane posty

Gość Zastanawiająca się kosmicznie

Hej! Po wielu latach odkładania no i wiadomo, dzięki znajomościom mogę kupić samochód, mam 2 do wyboru: 1. Fiat 125p (FSO 125p), wersja ME (silnik wzmocniony od FSO Poloneza 82KM, 5 biegowa skrzynia, zapłon elektroniczny, elektrycznie podgrzewana szyba z tyłu) 2. Wartburg 353W, DeLux (niestety 4 biegowa skrzynia, ale niemieckie, dobre wykonanie wozu, szyberdach, szyba podgrzewana z tyłu, halogeny) Wartburg ma już przestarzały silnik dwusuwowy, FSO 125p ma mocniejszy silnik, 5 biegową skrzynie, ale... no jednak za Wartburgiem przemawia jakość i wbrew pozorom ekonomia... Jeździłam dwoma autami i jakoś hmmm... no cóż nie ufam wyrobom z FSO.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ropoczopo
Wartburg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że to jakaś prowokacja, czy co? Fiat albo Wartburg? Ja bym wolała jeszcze poodkładac i kupić, np. VW Polo albo skodę. Dobre niemieckie auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca tematu zzz
Według mnie lepiej Wartburga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka Śmietanka Skanka
A może lepiej dołożyć i kupić FSO Poloneza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczesna, Skodę cieżko dostać, VW to już w ogóle cena z kosmosu, do tego cło, załatwianie papierów, zgody na import itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agitator
Wg mnie Wartburg będzie dobrym wyborem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klient FSO
Mechanizm różnicowy wyje podczas jazdy próbnej po placu składowym. Tu i tam odpryski lakieru, drzwi się nie domykają. Samochodów mało, chętnych dużo. Nie weźmie jeden - świadom usterek - przyjdzie drugi i kupi! (o nowym Polskim Fiacie 125p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może Fiata Miriafiori? To już górna półka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeździłam FSO 125p 10 lat. Poza blacharka to dobre auto bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wartburga. FSO się będzie psuło bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z czysto praktycznego punktu widzenia, lepsza dostępność części będzie do Fiata 125p. Chociaż dla mnie, taki zakup to i tak wyrzucanie pieniędzy w błoto. Do takich wiekowych aut trzeba ciągle dokładać. W tej cenie lepiej kupić używane auto w dobrym stanie technicznym. W ofercie samochodów poleasingowych na http://autakrajowe.com.pl/ można znaleźć naprawdę bardzo dobrze zachowane modele najpopularniejszych marek Ford, Opel, BMW, Peugeot, Renault, VW czy Toyota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem Wartburga, super auto. Rocznik 1989, silnik dwusuwowy, kolor czerwony. Tylko to było 15 lat temu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanawiająca się kosmicznie
Kupiłam Wartburga 353. Spalanie na mieście jest spore, natomiast poza miastem akceptowalne. Powyżej 90 km/h hałas staje się uciążliwy. Auto świetnie amortyzuje nierówne nawierzchnie, dziury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oba trzeba zabezpieczyć antykorozyjnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że w tego typu pojazdy nie ma co inwestować. Jest to studnia bez dna. Na zachodzie możesz kupić bardzo dobre modele w niedużych pieniądzach. Ja niedawno sprowadziłem z Niemiec Skodę z pomocą firmy transportowej www.bik-transport.pl i jestem z niej bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha Wartburg jest niemiecki przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wersja popularna POLONEZA 1500: a) brak bardzo istotnych elementów, jak mata wygłuszająca maskę silnika i halogenowe lampy przeciwmgłowe, b) tylne okno bez wycieraczki i spryskiwacza, c) dywanik bagażnika z PF 125p zakrywa tylko podłogę, odsłonięte zostały boczne „kieszenie” w ścianach (np. na różne pojemniki), trzeba więc uważać, by nie uszkodzić wiązki przewodów elektrycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludu mój ludu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skorzystaj teraz z tej wyprzedaży rocznika jaką mają w peugeot! Będziesz mieć nowe auto, które jest w 100% a przy okazji dostaniesz spory rabat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez skłaniałabym się do zakupu jakiegoś francuskiego. Niemieckie auta nie kojarza mi się dobrze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz globalizacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ZAZ Tavria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×