Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Saszłapa do momulatora

Jan Paweł 2 i obłuda.

Polecane posty

Gość Saszłapa do momulatora

Ciekawe, czy uważacie, jak ja, że zmarły niedawno "Papcio " bardzo obłudnie nie reagował na szaleństwo masowego wznoszenia mu pomników, co niestety jest kontynuowane po jego śmierci, włącznie z idiotyzmem nazywania ulic, szkół itp. Kult jednostki - to chyba nie jest zdrowe, ponadto cześć boska należy się tylko Bogu, nie uważacie? A dlaczego ateiści i ludzie innego wyznania mają się męczyć z obiektami nazwanymi imieniem kogoś tam, kto szczególny był tylko dla pewnej grupy Polaczków? Ostatnio wychodzą na jaw kłamstwa kleru, pedzie, pedofile, agenci, okropieństwo. Że też Bóg gromu z jasnego nieba na to nie puści. I jeszcze ludzie udający wierzących, a nigdy nie czytali Biblii. ("Biblia - utwory wybrane")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saszlapa do momulatora
Regularnie masturbuję się plastikową figurką przedstawiającą abp. Wielgusa, wznosząc jednocześnie żarliwe okrzyki na cześć budowy Kanału Białomorskiego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny podszywik. Mój nick pisze się przez \"ł\". Takie rzeczy robią zwykle ludzie niskiej inteligencji, którzy nie mają własnego zdania, albo gówniarze (jedno nie wyklucza drugiego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możecie mnie ukamieniowac
Jak JPII zoswtał wybrany papiezem miałam 15 lat ,uwazałam Go za Kogos wspaniałego,ale poźniej po prostu Go znielubiłam ,dla mnie On był najzwyklejszym człowiekiem ,karierowiczem,obłudnikiem,i co najwazniejsze ,był najlepszym aktorem swiata,te Jego minki ,głaskanie etc.wzbudzały we mnie smiech.Dla mnie JPII wcale nie został wybrany na papieza jako ,ze był takim wspaniałym czxłowiekiem ,tylko po prostu to była zagrywka polityczna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwiec to nei ja
czy nie mozecie uszanowac jego osoby i dac mu swiety spokoj po smierci!!!!! znajdzcie sobie ciekawszy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaszłapa do momułatora
Kiedy tylko poranne cirrusy zostaną oświetlone przez promienie wschodzącego słońca, zakładam na mój wysuszony garb stary wojłok (nabyty od zwyrodniałego Mołdawianina na dworcu Kiszyniów Główny) i z ufnością w oczach podążam na rynek w Skarżysku-Kamiennej, gdzie z lekko rozwartym odbytem wygłaszam płomienne przemówienia w obronie arystotelesowskiego systemu sfer niebieskich. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat jest bardzo ciekawy. W ogóle przykra sprawa kościoła i jego poddanych też. \"Możecie mnie ukamienować\" - wreszcie jakiś \"swój człowiek\" się w sieci trafił, który potrafi myśleć. Fajnie, że jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paszczakowa.
ja tam do papcia nie mam pretensji za to mam do tych wszystkich wioskowych proboszczów - w tym mojego - którzy wystawiają mu jakies pomniki i popiersia bez zapytania o zdanie parafian - po prostu pomnik staje , a potem sypcie kasą , bo trzeba spacic dług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby to powiedzieć
jestem niewierząca, ale JPII jest dla mnie symbolem patriotyzmu i dlatego nie zgadzam się z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza..
Choc nie jestem praktykująca ani żarliwą katoliczką, choć nie lubie chodzic do kościoła, choc niedobrze mi się robi na teksty księży typu:po co schroniska dla zwierząt skoro są ludzie bezdomni i inne pierdolenie o szopenie, to uwazam , że takiego autorytetu jak JAN Paweł II nie powinno się krytykować w taki spoosb jak Ty.Mnie tez do konca nie podoba się przesada w np.robieniu z Niego świętego, bo to przecież był normalny czlowiek, mający wiele pokus i wad.Jednak bezsprzeczne jest to, ze nalezy Mu się szacunek a nie wieszanie na Nim brodow i pisanie o Nim anonimowo bezpodstawnych oszczerstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiundz biskup
Podszyw w słusznej sprawie=macie za to odpust zupełny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możecie mnie ukamieniowac
jakby to powiedziec JPII patrota był ,usmiac sie mozna :-) Jakby był taki dobry i patriotyczny to stanowisko papieza miałby w pupie i byłby proboszczem w jakiejs zabicha dechami parafii i tam by ludziom pomagał a tak to cwaniakwoał za nieswoje pieniadze.Wolał kariere niz niesienie pomocy ludzim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszłapa - ja z kolei myślałam, ze tylko dla mnie nic nie znaczy :) zawsze było \"no jak ty tak możesz w ogóle mówić?!\" i święte oburzenie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfggg
219: że kultury Ci brakuje na pierwszy rzut oka widać faktycznie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łiiiiiii tam
Czy bycie papieżem to taki rarytas??? Raczej ciężka służba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego \"BEZSPRZECZNY\" szacunek? Jest wielu ludzi, dla których nie był autorytetem, tylko zwykłym łgarzem, tak, jak obecny papcio. A wiecie, że jak we Francji nazwali w jakimś miasteczku ulicę imieniem JP2, to był taki protest społeczny, że musieli przywrócić starą nazwę??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możecie mnie ukamieniowac
ale ciezka słuzba byc papiezem :-) paiez czuje sie jak bog bynajmniej tak czuł sie JPII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czy ktoś ma
piosenki nagrane w formacie *.JP2 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię Francję za świeckość tam na wszystkie nadmierne przejawy religijności krzywo się patrzy ach, żeby tak w Polsce było :D, no, ale do Czech mamy blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paszczakowa.
e tam mnie sie wydaje , że oni się wcale tak znowu nie rwą do funkcji papieża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby to powiedzieć
możecie mnie ukamieniowac źle mnie zrozumiałeś. ja nie mówię, że papiez był patriota, nie znałam człowieka więc nie wiem. mówie tylko, że ja jestem patriotką i nie zamierzam go obrażać, bo jest jednym z nielicznych sławnych Polaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfggg
widziałam że już Was zgłosili na śmietnik - niestety wolności słowa tutaj nie ma, tylko cenzura. jestem z Wami i precz z cenzorem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łiiiiiii tam
paiez czuje sie jak bog bynajmniej tak czuł sie JPII Ja pierdykam, czytasz w ludzkich myślach:) skończysz na stosie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×