Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rori9

konto dla młodej osoby

Polecane posty

Gość Rori9

mam 21 lat i chciałbym założyć konto bankowe najbardziej mi zależy na tym żeby było bezpłatne tzn chodzi mi o to że często kupuję różne przedmioty na aukcjach i chciałbym dokonywać bezpłatnych przelewów internetowych.. dodatkowo dobrze by było żeby się nie płaciło za prowadzenie konta. Czytałem rankingi http://bankowe-konta.info/porownanie-kont/ i wydaje mi się bardzo sensowna ta oferta Nest Banku , jaki jeszcze bank polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Rori9: Zapraszamy do PKO Banku Polskiego:) W ramach oferty proponujemy PKO Konto dla Młodych. Gwarantujemy: - 0 zł za prowadzenie konta bez żadnych warunków, - 0 zł za kartę do konta, jeżeli dokonasz min. 5 płatności kartą na dowolną kwotę w miesiącu, - 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, - 0 zł za przelewy oraz dostęp internetowy/ mobilny do obsługi konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dualityka
Dobrym rozwiązaniem jest też Raiffeisen Polbank, mają dużo bardzo ciekawych kont, które nie są drogie a do tego mają bardzo dobre, nowoczesne rozwiązania. I taka drobnostka jak np karta debetowa, która umożliwia płatności online. Do tej pory tego nie miałam w swoim banku, po przejściu do Raiffeisen już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tutaj jest niesamowity dylemat bo tak: trzeba naprawdę dobrze poczytać o każdym z banków żeby się nie nadziać na jakieś dodatkowe opłaty pobierane z naszych ciężko zarobionych pieniędzy. Tym bardziej jak jest się osobą młodą. Warto sobie poczytać o dodatkowych opłatach naszych kont bankowych http://zyciefinansowe.pl/ogolna-kategoria-o-finansach/masz-wrazenie-ze-bank-cie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość togu7
Witam! ja ze swojej strony mogę polecić konto za 0 zł w PKO BP które sam posiadam ale oczywiście by było za O zł trzeba spełnić odpowiednie warunki. Jeszcze konto Nest Banku ma także bardzo dobre warunki zerknij sobie http://konto-w-banku.pl/]w jakim banku założyć konto i porównaj która oferta będzie Ci najbardziej odpowiadała , bo wiadomo każdy wybiera według swoich możliwości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowny Panie, dziękuję za wspomnienie o ofercie Nest Konta w Nest Banku. To darmowe konto bankowe, a w jego ramach za darmo są: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w ponad 2500 wpłatomatów, wydanie i używanie jednej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut); poprzez Kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy podpisać dostarczoną umowę); w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku. Można także złożyć wniosek za pomocą infolinii, a podpisanie umowy następuje w oddziale stacjonarnym banku. Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×