Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wysuszona na wiór

Ma ktoś taki nawilżacz powietrza?

Polecane posty

Gość ja mam taki sam
słabo sie sprawuje i jest cięzki w utrzymaniu czystości. ciezko go doszorować a wiadomo co sie od wilgoci dzieije. nasz się już nie nadaje do uzytku a mamu go dopiero 3 miesiące. poza tym to już nie pora na nawilżacz, ja żałuję że zaczęłam używać, dziecko mi sie tylko przez to rozchorowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysuszona na wiór
dlaczego nie pora? mamy w mieszkaniu strasznie suche powietrze, dziecko mi zaczęło charczec w nocy chociaz juz się staram przykręcac kaloryfery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam taki sam
no właśnie już teraz bedzie coraz cieplej i nie bedzie potrzeba tak kaloryferów podkręcac. lepiej kładz na noc mokre reczniki na kaloryfer. moje dziecko choruje od kiedy mam nawilżacz, już go 3 miesiące nie mogę wyleczyć, w wilgotnym srodowisku lepiej wylegaja sie różne bakterie i tego typu dziadostwa. a poza tym od nawilżacza pojawiła mi sie wilgoć w okolicach okien (mimo że używałam go bardzo mało). poczytaj różne fora, wiele osób sie skarży na tego typu wynalazki, lepiej nie ryzykuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysuszona na wiór
dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja go mam i sobie chwalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olejek
Kupiłam dziś nawilżacz powietrza TOPCOM KIDZZZ, pani w sklepie twierdziła, iż posiada on pojemniczek na olejek eteryczny, na czym mi bardzo zależało, niestety po rozpakowaniu w domu i uruchomieniu okazało się, że takowego pojemniczka nie ma... Oczywiście urzywanego sprzętu oddać nie mogę do sklepu, a nie chce użerać się z reklamacją. i tu pytanie: CZY MOŻNA UŻYWAĆ OLEJKÓW ETERYCZNYCH LUB INNYCH "ZAPACHÓW" BEZPOŚREDNIO DO WODY W ZBIORNIKU NAWILŻACZA ULTRADŹWIĘKOWEGO DMUCHAJĄCEGO ZIMNĄ PARĄ? bardzo mi zależy na tym żeby dmuchał pachnącą parą i nie mam pomysłu jak to zrobić... nie chce popsuć urządzenia zatłuszczając go olejkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam BONECO 7138 i mam mało miejsca w mieszkaniu dlatego chcę go sprzedać moje gg 5384216 ma gwarancje do 11-2011 Nawilżacz jest ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lalala
ja mam nawilżacz Oskar firmy Stadler Form. Nawilżacz jak nawilżacz, działa dobrze. Ale co w tym jest najważniejsze, wiele osób nie wierzy w ich działanie lub uważa że mokry ręcznik na kaloryferze wystarczy. może kiedyś w drewnianych chatach to się sprawdzało. ale dziś gdy mamy w domach więcej elektroniki niż kwiatów nawilżenie powietrza powinno być na wyższym poziomie. szczególnie gdy się choruje często, ma alergie, astmę czy dzieciaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bifka77
właśnie ja zastanawiam się nad tym nawilżaczem, masz ten klasyczny model oskara, bo jest też chyba jakaś wersja big? możesz powiedzieć jak długo go używasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre nawilżacze ma firma Eko-Dom http://www.nawilzacze-venta.pl/ U nas w przedszkolu działa ich nawilżacz i bardzo dobrze się sprawdza. Co ciekawe do tych nawilżaczy można stosować olejki eteryczne, do kupienia w Eko-Dom, myśle ze w wielu miejscach mają one rację bytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×