Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halu haluuu

MIÓD :)

Polecane posty

Gość halu haluuu

Dziewczyny czy podajecie dzieciom miód?? Jeśli tak to napiszcie proszę jaki i w jakich ilościach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ma 1,5 roku i jeszcze jej nie dawałam miodu, no chyba że liczyć to że jadła pierniczki, które niby miód zawierają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te symptomy
ja probowalam mojemu dawac miod jak skonczy rok ale mu jakos nie smakowal. za to uwielbia slod ryzowy (do kupienia w sklepie ze zdrowa zywnoscia) Nie wiem ile ma twoje dziecko i czemu chcesz podac, ale wlasnie slod ryzowy jest super zastepnikiem dla miodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halu haluuu
moja córka ma 19 miesięcy . Miodu jeszcze nie podawałam .Chciałam wprowadzić go do diety ze względów zdrowotnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co podają specjaliści miodu nie powinno podawać dzieciom poniżej 1 roku życia, chodzi o jakąś bakterię występującą w miodzie. Poza tym nie podajesz dziecku, które jest uczulone na produkty pszczele. Z naszych dla dzieci miód lipowy, rzepakowy, faceliowy. Ogólnie każdy jest dobry. Wiele osób dzieciom podaje na wzmocnienie miód Manuka. Najlepiej jest rozpuścić łyżeczkę miodu w letniej wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co podają specjaliści miodu nie powinno podawać dzieciom poniżej 1 roku życia, chodzi o jakąś bakterię występującą w miodzie. Poza tym nie podajesz dziecku, które jest uczulone na produkty pszczele. Z naszych dla dzieci miód lipowy, rzepakowy, faceliowy. Ogólnie każdy jest dobry. Wiele osób dzieciom podaje na wzmocnienie miód Manuka. Najlepiej jest rozpuścić łyżeczkę miodu w letniej wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikal
syn ma 1,5 roku, daje kanapki z miodem, raz w tygodniu, czasem rzadziej na śniadanie, do tego twaróg, chleb razowy z masłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikal
a jaki to nie wiem, wzięłam mały słoiczek od Mamy, która kupiła kilka dużych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuniulkai
moja ma 1.5 roku i daję jej miód od 2 miesięcy i wszystko dobrze, albo na chlebek albo łyżke zamoczę i jej daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×