Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój chłopak mnie wykorzystuje finansowo a MOJA rodzina go broni.

Polecane posty

Gość gość

Jestem z chłopakiem 3 lata. Ja pracuję, on nie (bo nie ma czasu niby, razem studiujemy). Mieszkamy też oboje z rodzicami. Na wszystkie wypady muszę ja wykładać kasę, ja mu kupuję fajne prezenty, on mi kwiatka za 2 zł, często chce, aby mu na coś dała, bo on nie ma, a bardzo mu ta rzecz jest potrzebna. Moja rodzina twierdzi, że tak wygląda miłość, że nie powinnam być materialistką. Kurwa, grosza on mi nie dał, a ja muszę na wszystko wykładać. Nigdy się do niczego nie dołożył, to ja haruję jak wół, a on siedzi przed kompem i pije piwo za moje pieniądze. Chciałam z nim zerwać, ale wszyscy mówią, że jestem materialistką. To co, mam go całe życie utrzymywać? Czy w związku nie powinny dwie strony dbać o wspólne dobro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś frajerką od wyciągania kasy, nie myśl sobie, że na stałe kogoś takiego sobie weźmie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to twój utrzymanek a nie chłopak xD Zerwij z nim. Nie patrz na innych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wyjdę na materialistkę, dla której liczy się tylko kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze do piz.y dopłacasz do konsumpcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to trafiłaś na typowego nieudacznika. Albo go sprowadzisz na ziemię i zacznie płacić (chociaż za siebie) albo będziesz jego dojną krową do usranej śmierci. Wybieraj co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakaś dziwna masz rodzinę moja by powiedziała żebym tego lenia i nieroba zostawiła. To ty studiujesz i pracujesz a on nie moze? Wg mnie skończ z tym dawaniem skoro on uważa że ciebie satysfakcjonuje kwiatuszek za 2 zł a on wymaga od ciebie czegoś więcej to chyba najlepsze co możesz mu Dax to miłość bo przecież nie jesteś materialiska....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on zasługuję na nieroba i pijaczkę, a Ty na ambitnego porządnego chłopaka, nie słuchaj rodziny, to nie oni muszą go utrzymywać tylko Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli go kochasz nie musisz od razu zrywać. może zacznij od tego że nie będziesz dawała mu kasy, prezentów itp. na urodzinki czekoladka lub piwo. a jak się będzie dopominał to powiedz że nie masz kasy bo zbierasz na coś, nie wiem jakiś kurs, samochód itp. zaczekaj i zobacz czy faktycznie zależy mu na Tobie czy na Twojej kasie. Randkę możecie spędzić spacerując lub w domu oglądając film . Widać że facet Cię wykorzystuje. ja osobiście jestem za takim układem że raz stawiałam ja raz mój wtedy ówczesny chłopak teraz mąż i nigdy nie pozwalałam zeby on ciągle płacił, robiliśmy zrzutkę. jesteśmy 12 lat razem już ponad. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do zapoznania się z rankingiem top chwilówek http://www.kasiulix.oferty-kredytowe.pl/pozyczkipozabankowe/ na stronie są również opcje kredytów gotówkowych z różnych banków, czytelny rozpis na temat każdej opcji. W razie potrzeby proszę pisać na maila. Znajdziemy rozwiązanie z Twoich problemów. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×