Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cizia_mizia

Poderwałam faceta z pociągu!!

Polecane posty

Jak wyżej!! Masakra jak ja sie trzeslam!! Facet żadnych znaków mi nie dawał, ja jemy także nie. Codziennie rano jechaliśmy tym samym pociągiem. Cała sie trzeslam a jak mi usta drżaly!!!! Ale zrobiłam to! Dał mi swój numer. Nigdy nikogo nie Poderwałam a tu od razu zwycięstwo za pierwszym razem!!!! Jestem atrakcyjna, ale bardzo zakompleksiona ;-) Także dziewczyny odwagii jeśli chcecie poderwać faceta!! Najwyżej wam powie, ze ma dziewczynę. Tego tez oczekiwałam. Ale chciałam wiedzieć, czy dać sobie spokój, czy może akurat mu sie spodobam! Teraz siedzę nad jeziorem, bo do pracy mam na 10:00. Specjalnie dla niego wzięłam pociąg 2 godzinny wcześniej!! Bo dzisiaj zaczynam pózniej! Ale jestem podekscytowana!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhkl
i co zrobisz dalej mając ten numer ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1706
Gratuluję odwagi i życzę szczęścia w dalszej znajomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze do niego, ale tak po południu :-) Wpisał imię i nazwisko! :-) Cała sie trzeslam i pewnie jak idiotka sie ismiechalam, ale nie miałam nic do stracenia. Na koniec pocalowal mnie 3 razy w Polik. Ah :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zazdorszczę!!!
opowiadaj jak dokładnie to zrobiłaś! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalllakakalala
ja wczoraj widzialam fajnego na orlenie, ale stchorzylam bo pewnie zoanty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podeszlam do niego i trzesacym głosem powiedziałam, ze widziałam go innego dnia w pociągu i ze jest bardzo przystojny, dlatego postanowiłam powiedzieć czesc. Był zaskoczony, ale powiedział, ze jestem bardzo słodka i miła. Spytałem jak sie ma i czy ma ochotę na kawę ze mną. Powiedział pewnie i sam mi numer telefonu wpisał. Szliśmy dalej chwile rozmawialiśmy skąd jednym, co robimy tutaj i pocalowal mbie trzy razy w policzki i poszedł do pracy. A ja nad jezioro śniadanie zjeść. Nie wierze, ze to zrobiłam. Taka zakompleksiona jestem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zazdorszczę!!!
Hehe no pięknie! Też bym chciała się na to zdobyć kiedyś :P Mam tak jak ty - dla innych atrakcyjna, a wewnątrz mega nieśmiała (w stosunku do obcych ludzi). tylko, ze ten mój ma dziewczynę - z góry jestem na straconej pozycji :P Ale na przyszłość będę sobie Twoją historie przypominać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhkl
i on mówił że ma dziewczyne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby miał to chyba by nie dał numeru... Tak myśle... Nigdy nie dał mi żadnego znaku, chyba nawet o moim istnieniu nie wiedział ;-) także tez nie wiedziałam co usłyszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zazdorszczę!!!
Nie, ale kilka miesięcy temu widziałam go z nią... Poza tym on w ogóle nie zwraca na innych uwagi - kilka razy może się zbiegliśmy wzrokiem tylko. Niby widujemy się prawie codziennie, ale nawet nie wiem, czy mnie kojarzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zazdorszczę!!!
Usp, to nie było do mnie, sorki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambino!!!
Gratulacje! Ale wam, kobietom, jest łatwiej, bo większość facetów da numer telefonu, jeśli widzi szansę na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha :D Nie każda tak szybko daje. Jeśli mi na facecie zależy to będę czekać, jeśli mi nie zależy, by go zatrzymać to prześle sie szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LLMMCC
Teraz siedzę nad jeziorem, bo do pracy mam na 10:00. Specjalnie dla niego wzięłam pociąg 2 godzinny wcześniej!! Bo dzisiaj zaczynam pózniej! to ja też wezmę jakiś pociąg może kogoś poderwę albo lepiej zabiorę zapoconego gościa na stopa może mi nie ucieknie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to super że masz jego numer
możecie się teraz na pociągi umawiać dokładnie i razem jeździć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet zawsze da numer
chyba że byłabyś tucznikiem 200 kg a on by nie reflektował wsadzania małego w schaby :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zazdorszczę!!!
Nie wierzę, że facet zawsze zostawi telefon... Przynajmniej nie ten, którego mam na oku:) Jeśli jest lojalny - nie zostawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet niezłe prowo 6/10 " Jestem atrakcyjna, ale bardzo zakompleksiona " to jest niemozliwe " Cała sie trzeslam a jak mi usta drżaly!!!! Ale zrobiłam to! " to tez niemozliwe temat załozył facet o kobiecym nicku, który chce zachecic panny do podrywania facetów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkamy sie i zobaczę jak sie zachowuje, jaki jest i wtedy będę płakać jeśli chce mnie tylko do ruchania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arianka
Rozumiem, ze zagadałaś do niego i był zainteresowany. Ale litości, żeby dawać Ci numer telefonu? Facet? Jakby miał jaja to by wziął Twój numer, albo byście się wymienili numerami to rozumiem. Sory, ale ja w życiu bym do takiego nie zadzwoniła jakby nie chciał mojego numeru :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale prowo ogólnie to
skopane. Bo widzisz: 1. wpierw piszesz jaka to jesteś nieśmiała i jak to podrywasz faceta pierwszy raz 2. potem jak to szybko idziesz się pieprzyć jak ci na facecie nie zależy zakompleksione kobiety nie chodzą do łóżka na drugiej randce bo się wstydzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i słusznie mówisz arianka
dlatego wciąż jesteś sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to prawda :-) Ja go poprosiłam o numer, bo to ja Zagadalam i nie widzę nic złego w tym, ze mi go dał nie prosząc o mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zazdorszczę!!!
Ona widocznie jest nieśmiała wobec całkowicie obcych osób - ja mam dokładnie tak samo. Postrzegana jestem jako dusza towarzystwa, ale z nawiązywaniem nowych znajomości totalna klapa. Nawet nie mam odwagi się uśmiechnąć do obcego faceta pierwsza. To jest możliwe i ja całą sobą Jej wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×