Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lipidia

problem

Polecane posty

Gość lipidia

mam problem , od wrzesnia tego roku pójde do 3 kl gimnazjum i nie wiem w co sie ubrac, nie mam czarnej spódnicy ani spdni . Myslałam o włozeniu białej koszulowej bluzki , brązowego żakietu i nistety jeanisowych rybaczek a do tego czarnych szpilek. Nie chciałabym narazić się tymi rybaczkami ...co myslicie czy mogę tak iść?? prosze o odpowiedzi i z góry dziekuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie czarna przecież spódnica... Nie masz żadnej eleganckiej spódnicy?? Gnieciucha żadnego? Tyle teraz robią takich eleganckich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipidia
no właśnie chodzi oto,że nie , nie noszę spódnic, mam tylko jeanisy i tu mój problem i brak kasy przeciez za 10zł nic nie kupie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszula i marynarka ok, ale te rybaczki nie bardzo na rozpoczęcie roku, już lepiej by wyglądały długie dżinsy i szpilki...albo tak jak pisze ->Animia ubierz jakąś inna niekoniecznie czarną kiecke, pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipidia
dzięx za odp kochane jesteście:) jeszce poszukam ale wątpie bym cos znalazła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie :{ Długie ładne dżinsy, szpilki i góra taka o jakiej mówisz już prędzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoxik ;). A takie zwykłe spodnie w kant to jaky co to dosyć tanie są. A może pożycz coś od kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipidia
a ciemne czy raczej jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmm... Raczej takie ciemniejsze jak do brązowej - tak na mój gust :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipidia
widziałam za 30 zł ale wyglądają tak tandetnie, a może grube niestety czarne sztruksy mojej mam i wtedy bez marynarki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takkkkk
zdecydowanie dlugie spodnie... rybaczki odpadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też moga być sztruksy, ale te spodenki w kancik albo długie dżinsy chyba najlepiej :) Nie masz dłuigich ciemniejszych dżinsów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipidia
mam takie bardzo ciemne , a te czarne sztruksy to myślicie, ze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztruksy (jezeli koncza sie tak, ze fajnie sie w nich wyglada w spzilkach) to ok :D. No i chyba jednak bez marynarki. Ale cozrobisz jak zmrozi powietrze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ciemne dźinsy są ok :) Tak mi sie zdaje, sama się czasami tak ubieram i uważam, że to pasuje jak najbardziej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipidia
bądę marzła :) to chyba te ciemne jeanisy i tak jak było na początku, ze koszule i żakiet:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipidia
:) bo te rybaczki to miały być z czarnyni rajstopami i czarnymi szpilkami widziałam tak w TV bodajze w TVP1 i fajnie wyglądało tylko nie wiem czy na początek roku to wkoncu szkoła i do tego ostatnia klasa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tv dużo rzeczy pokazują :) hihi...może i to wygląda fajnie, ale na rozpoczęcie roku raczej skromnie ;) po co ściagać na siebie wzrok nauczycielek...zwłaszcza, że to ostatnia klasa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pooglądaj sobie niektóre zdjęcia.... Czasami coś w obiektywie wyglada super a potem szast prast i wałeczek - nie pasi :). (nie twierdze, ze tmato nie mialoby racji bytu, musialabym sie zastanowic:P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipidia
tez tak myslę :)m ale to wyglądało bardzo fajnie ale to moze lepiej na urodziny kuzynki z inną górą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipidia
no jasne ze z inną :) by mysleli ze zabłądziłam jakbym taka odpicowana wpadła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe :D Nooo czarna bluzka :), ale znowu czarna bluzka, czarne szpile i czarne rajstopy i...rybaczki...jaki kolor?? :P nie wiem czy nie za bardzo na czarno...hmmm, nie sadzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipidia
no właśnie bo rybaczki są również baaardzo ciemne ale mam taką ladną grafitowo -stalową bluzeczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to juz lepiej ;) żeby nie tak bardzo na czarno hehe...ja bym ubrała np. żółty gładki obcisły t-shirt, bardzo lubie eksperymentować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipidia
nie mam żółtego ale co myślisz o intensywnie zielonym lub niebieskim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×