Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sublime

singiel po 30.

Polecane posty

Gość sublime

Jestem singlem po 30. i mam problem, bo nie bardzo podobają mi się rówieśniczki. Nie chodzi tu o wygląd, bardziej o zachowanie, podejście do życia. Ja nie myślę jeszcze o ustatkowaniu, założeniu rodziny itp. Nie kręcą mnie niedzielne obiadki u jej rodziców. Jak myślicie, czy w moim wieku ( mam 34 lata) mam szansę na sporo młodszą dziewczynę, która nie traktowałaby życia tak bardzo serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
34 to już ostatni dzwonek na założenie rodziny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sublime
ale ja pisałem, że nie myślę jeszcze o założeniu rodziny, więc nie pisz mi o ostatnich dzwonkach, bo nie lubię pouczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzina to same problemy. Na co to komu? :D np rozdarte, osrane bachory ktore w szkole trafia w towarzystwo alkoholikow, palaczy i cpunow i beda szalec a to rodzice za to odpowiadac. Nigdy w zyciu!! Lepiej byc samemu a nie sie z tym uzerac. Ale wiekszosc tepakow ma wyprane mozgi i mysli ze to takie fajne. To samo kobiety. Po jakims czasie sie znudza i beda tylko problemem. :o na co to komu sie pytam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problemy ale i radość. Samemu na świecie jest źle, samotność jest okropna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sublime
zakładając ten temat nie liczyłem na wymianę poglądów dotyczących rodziny, bo mnie ona póki co nie interesuje. Jako singlowi jest mi dobrze, chciałbym tylko pospotykać się niezobowiązująco z młodszą dziewczyną. A jak wyjdzie z tego coś więcej to też fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałeś niezobowiązująco w burdelu? Pytam poważnie jako facet (też samotnik).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doopa nie radosc. Nie gadaj jak nie wiesz o czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
zalezy ile zarabiasz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sublime
nie próbowałem i nie uznaję takich rzeczy. Dla mnie związek to emocje, a nie sprawy czysto mechaniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać że ty nie wiesz. Idź do burdelu, nawet nastolatke tam znajdziesz, tylko tam się nadajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sublime
Widać że ty nie wiesz. czego nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poznałam swojego faceta, jak był w Twoim wieku. Ja - 8 lat młodsza. Ale żadne z nas nie szukało czegoś niezobowiązującego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sublime
fajnie. Jak wyjdzie coś więcej, to też dobrze, ale nie podchodzę do dziewczyn jako do swoich potencjalnych żon ( bardziej do kochanek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz kasę to masz szansę. Niestety, life is brutal. Skoro chcesz mieć dziewczynę żeby się zabawić, pogzic i tak dalej. Oprócz tego musisz "wyglądać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sublime
czy mam kasę? pracuję i zarabiam, więc jakąś kasę mam, milionerem nie jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
I te mlodsze jak I te starsze raczej nie szukaja wolnych zwiazkow. A co do wspolnych obiadkow z rodzicami to warto byc szczerym od poczatku, powiedziec szczerze jak wolisz spedzac wolny czas I zamiast wizyt u jej rodziny chcialbys pojechac gdzies tylko we dwoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On podchodził do mnie jak do przyszłej żony, dlatego teraz jestem jego żoną :) Gdyby traktował mnie inaczej, to penie nic by z tego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
A podrywałeś już młodsze dziewczyny? Jeżeli tak to jakie były efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz kasę to jakaś poleci ale nie licz na wiele. Każda kobieta chce związku. A potem zostaniesz sam, stary chłop już z ciebie. Potem zostaną ci tylko rozwódki lub stare panny z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopie chcesz się niezobowiązująco za darmo pogzić z dziewczyną? Zawrócić jej w głowie i zr***ać nic nie obiecując? Tak jak mówiłem, burdel w twoi wypadku będzie uczciwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sublime
to ja mam inne podejście i do dziewczyn i do życia i chyba mam do tego prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaj licealistek i studentek. One często za dodatkową kasę pospotykaja się bez zobowiązań ale to będzie taka typowa panna na godziny,a nie jednak kimś z kim co prawda niezobowiązująco,ale chcesz spędzać czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sublime
nie chcę nikogo wykorzystywać. Są i dziewczyny lubiące zabawę, jest też coś takiego jak przelotny romans. Niestety w pl wszystko musi być takie ciężkie, poważne i zmierzać do ślubu i pieluch. Nigdy tego nie rozumiałem i chyba nie rozumiem. Może dlatego, że mam częściowo niepolskie pochodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że masz do tego prawo. A kobiety mają prawo olać Cię i spotykać się z takimi, którzy rokują, a nie chcą tylko podupczyć za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że masz prawo ale my mamy prawo do swojej opinii i mówimy ci jak patrzą na to dziewczyny. Chcesz darmowej d****i? :D powodzenia, haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sublime
licealistek? może bez przesady, niedługo będziecie mówić, żebym poszedł do podstawówki szukać dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty nie szukasz dziewczyny a szpary dla swojego starego k****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sublime
Boże znowu to typowo polskie podejście. Nie chcę nikogo wykorzystywać. Nie rozumiecie, że ludzie mogą mieć różne podejście do życia ( dziewczyny też), nie każdy myśli o związku jako o czymś do grobowej deski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sublime
piszecie w sposób wulgarny, pochopnie oceniacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×