Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natalia177

Teściowa...

Polecane posty

Nienawidzę mojej przyszłej teściowej, chociaż staram się to ukrywać i być miła dla niej. Zawsze się uśmiecham i mówię grzecznie ,dzień dobry' . Ta kobieta nie daje mi spokoju. Mam 17 lat wiem nie jestem pełnoletnia ale też nie jestem dzieckiem. Mój chłopak ma 19. Wczoraj wieczorem razem z chłopakiem pojechaliśmy do miejscowości gdzie on mieszka, bo moich rodziców nie było w domu i poza tym miałam bliżej do szkoły. Umówiliśmy się że wejdę po cichu jak jego mama zaśnie. Czekałam 2 godziny w samochodzie pod domem . W końcu wychodzę z samochodu otwieram drzwi kluczem i idę powoli i po cichu do góry. Położyliśmy się już spać bo było późno. I przyszła do pokoju i patrzała czy to ja. my udawaliśmy że śpimy. heh. Rano napisała mi sms chyba na 10 stron że jestem ,dziewucha bezczelną" , ,,rozpieszczona bogaczka i gówniara'' i że nie mam wstępu do ich domu. To tak w skrócie. Zdziwiła mnie jej reakcja, bo przeważnie pozwala mi nocować u chłopaka. Ja nigdy mojej mamie nie mówiłam, że śpię u niego. Zawsze, że u koleżanki. Miałam dziś szczęście że moja mama zostawiła telefon w domu, bo ona do niej pisała... Też mniej więcej to co mi. Ale odpisałam że chyba numery pomyliła... właściwie zawsze mnie i moja przyjaciółke (która chodzi z drugim synem) wyzywała od ,fląder' strasznie wieśniacząc. ;p. Nie wiem co teraz z tym zrobić. dodam jeszcze że na tego długiego sms jej nie odpisałam w ogóle... ; / . Może to ze mną jest coś nie tak . ? Czy myśli ktoś, że jestem za młoda żeby nocować już u chłopaka . ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczkamajeczka
Nie, nie jesteś za młoda, ale ja nigdy bym nie weszła nocy do czyjegoś domu bez pozwolenia. Nie dziwię się, że się wściekła. W końcu ona tam mieszka i to jej dom, ma prawo decydować kto w nim śpi. Jak chcesz mieć poprawne stosunki z mamą chłopaka, jeśli wkradasz się w nocy do jej domu? Zastanów się. Kto tu pierwszy popełnił błąd? Ona nie powinna wysyłać takich smsów, ale jeśli chcesz, żeby ktoś był fair w stosunku do Ciebie najpierw Ty bądź w porządku w stodunku do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimedia
No nie zachowujesz sie jak dorosla osoba ale oczekujesz ze tak bedziesz traktowana. Zastanow sie. Kto normalny skrada sie do domu obcych w taki sposob? Wiesz, ja tez w tym wieku nocowalam u faceta, Albo on u mnie, ale zawsze to bylo jakos obgadane wczesniej z rodzicami. Smsy tej kobiety nie byly w porzadku, ale dostalas wlasciwie to, na co zasluzylas. Poza tym oszukujesz rowniez swoja matke. Uwazasz, ze to jest ok? Dorosnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt...Racja.. : ( ale to było tylko raz. Właściwie miało to być tak żeby jej nie obudzić... No to jest nie fair... wiem. : ( To się stało tylko dlatego że jak mój chlopak pytał sie czy mogę dziś tam spać to ona napisała że nie. i nie mieliśmy wyjścia. a miedzy naszymi domami jest około 40km. I zdecydował ze jak wejdę po cichu będzie najlepiej.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczkamajeczka
Myślę, że nie masz innego wyjścia, jak tylko ją przeprosić... Być może ona też ma wyrzuty sumienia, że tak Cię zjechała i wszystko skończy się dobrze. Ale możliwe, że ona nie ma zamiaru Cie przepraszać za te smsy. Wtedy już nic nie zrobisz. Ona jest matką twojego chłopaka i to do niej należy ostatnie słowo. Wydaje mi się, że warto jednak zachowac chociaż pozory uprzejmości i dobrych układów, chociażby dla świętego spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szabada ba
no niebardzo tak po nocach wchodzić do czyjegoś domu ale trzba przyznać że ta kobieta też nie ma klasy pisząc takie smsy do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiernajaa
ta Twoja niby tesciowa raczej powinna sobie z synem porozmawiac na ten temat a nie rzucac sie na Ciebie z takimi tekstami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość me gusto
nie przepraszaj jej, nie po takich smsach i nie daj sobie wejść na głowę tylko dlatego ze jest matką Twojego chłopaka. ja tak sobie dawałam a na koniec i tak mnie moja teściowa od najgorszych ma, a ja głupia byłam miła i udawalam że deszcz pada jak mi na głowę pluła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zawsze własnie tak robiłam...zawsze ją przepraszałam dla świętego spokoju...Lecz teraz wolałam w ogóle nie odpisywać... Ona jest taka dziwna... ;/ Na początku bez przyczyny wyzywała mnie...;/. No ale co racja to racja. Choć szczerze powiem, że teraz nie wiem czy ją przeproszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczkamajeczka
Me gusto co to za dziwna teoria? Twoja teściowa ma o Tobie złe zdanie, dlatego że byłaś dla niej miła? No chyba coś tu jest nie tak.. Może źle udawałaś :P Myślisz, że miałaby lepsze gdybyś jej odpłacała tym samym..? dziwne rozumowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłoliberek
Jakby do mojego domu wkradała się jakaś nastolatka żeby spać z razem z chłopakiem to też nie ręczyłabym za siebie:-O To jest jej dom a ty nie uszanowałaś jej "nie" więc na chama wpakowałaś się jej do domu. Miała prawo się wkurzyć i to nie jest wchodzenie sobie na głowę tylko bezczelne traktowanie matki chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaLL
Wlazłaś jej chamsko do mieszkania, kobitka się wkurzyła więc nie masz zamiaru jej przepraszać? Jak tak jej nie lubisz to nie nocuj w jej mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też myślę, że z nim powinna porozmawiać. Bo głównie to jego pomysł był... Dodam, że ona nie skończyła żadnej szkoły. Chyba nawet gimnazjum, bo zaszła w ciąże w wieku 15 lat. Jest strasznie nie miła ani dla swoich dzieci ani dla nikogo. Szczególnie dla męża. Sama nie pracuje,a zabiera mu wszystkie pieniądze. I u nich w domu się nie rozmawia na takie ani inne tematy z dziećmi.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I miała rację jesteś bezczelną dziewuchą. I jeszcze się fochasz. Na jej miejscu już nigdy więcej nie wpuściłabym cię do swojego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh... ;/ Mój chłopak sam do tego mnie namawiał... chociaż zna ją bardzo dobrze... Nie wiem co mam zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona mnie NIGDY nie szanowała i traktowała jak śmiecia. Tak samo jak moją przyjaciółkę, która jest z drugim bratem. No ale wiem, ze to zachowanie z mojej strony było nie w porządku.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie martw sie przeciez ona
wcale nie musi zostac twoja tesciowa ;) Masz dopiero 17 lat, kupa czasu na ozenek :D zerwiecie z chlopakiem, poznasz kogos innego, moze bedziesz miala fajniejsza tesciowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem... Jestem z nim 3 lata. Myslę że do końca razem będziemy.. Już to przemyślałam. Nie będę tam przychodzić wgl, poprostu za rok wyprowadzimyy sie daaalekoo. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×