Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ananaz

WARSZAWA wesele GDZIE

Polecane posty

Gość Ananaz

Witam, szukam sali w Warszawie na około 180 gości... Wszystko na co natrafiłam w internecie nie spodobało mi się... Nie chcę pałacowego wystroju ani wiejskich obrusów... Zależy mi na nowoczesnej sali... Podobają mi się białe wnętrza, białe (matowe) obrusy i nakrycia na krzesła... oraz światła LED... Jest coś takiego w Warszawie lub w okolicach? A może macie inne ciekawe propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ananaz
P.S. Bardzo chętnie okrągłe stoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co jeszcze mozna swiety mikolaj wiszacy z sufitu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onkars
może Borowina w Konstancinie-Jeziornej? Nie byłam, ale słyszałam, że dobre jedzenie i nowoczesny wystrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kammnska
hej a możesz zobaczyć jeśli chcesz w samym mieście, to na nowym świecie w budynku cbf'u jest sala imperia, nie mam linku do strony pod ręka ale możesz się tam wybrać jak jestes gdzieś na miejscu i zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kammnska - w którym to jest dokładnie miejscu, jaki adres tej sali ?? kojarzysz jak cenowo to wygląda ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dzięki przejrzę co ciekawego jest, może o tej imperii też znajdę jakieś informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kammnska
hej co do cen tej sali to już musiałabyś chyba po prostu się do nich wybrac, podjechać i porozmawiać co i jak bo tutaj nie podpowiem, a przy okazji sobie tą imperię obejrzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak chyba własnie zrobię, po prostu, pojadę do tej imperii obejrzeć i dopytać, mam nadzieję, że znajdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kammnska
To najlepsza opcja imho, także jedź obejrzyj i daj znać jak wrócisz to napisz jak oceniasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena2
Moim zdaniem jak wesele w Warszawie to tylko i wyłącznie w hotelu Atos na Mokotowie http://www.hotelatos.pl/ mają prześliczną sale. Dużą, klimatyzowaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dla mnie kurcze to nie ta dzielnica niestety, my szukamy w centrum samym, ale nic, no mam na oku ta imperię i pojadę ją obejrzeć po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kammnska
gość - i jak może udało Ci się dotrzeć na nowy świat obejrzeć tą salę czy coś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej napiszę Ci co i jak odnośnie tej sali pewnie jakoś najdalej we wtorek, bo na nowym świecie będę pewnie w poniedziałek i mam zapisane w kalendarzu aby wtedy tam dotrzeć i obejrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kammnska
super to ja będę czekała na info, bo ciekawa jestem jak Ci ta imperia podpasuje, daj znać koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kammnska >>> hej byłam na nowym świecie, obejrzałam, zapisaliśmy sobie na naszą"short" listę :) bardzo fajna lokalizacja no i rozmiary sali, przypadła nam do gustu, jeszcze czekamy na ceny aby sobie to podliczyć jakoś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, wygląda ładnie tylko że poszukuję czegoś w centrum najlepiej i na więcej osób, póki co trzymam się tej imperii i zobaczymy co będzie dalej, teraz sobie to wszystko kalkulujemy pewnie przez długi weekend już na spokojnie będziemy mogli usiąść do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kammnska
Cześć :) a jak z terminem, udało się coś dobrać, dopasować? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z terminem nie ma problemu, udało się wstępnie wszystko dograć, także teraz wszystko na spokojnie przemyślimy co i jak :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kammnska
No to ciekawie się zapowiada w takim razie, a macie jakąś podobną opcję na tyle osób jeszcze, jakąś alternatywę czy póki co celujecie w ta imperię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kammska ->> póki co tak średnio, zostajemy póki co przy tej sali jako pierwszej opcji, mamy policzone i teraz trzeba będzie podjąć po prostu decyzję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Ja polecam hotel Książę Poniatowski http://www.hotelponiatowski.pl/ , super sala i pyszne jedzenie, do tego można zrobić sobie sesję zdjęciową w ogrodach książęcych, które są naprawdę piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kammnska
gość --- a na jaki termin wesela w ogóle ta imperia was interesuje ? macie spore wyprzedzenie czy już czas goni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wydawałoby się, że wyprzedzeniem 7 miesięcy to bardzo dużo ale jednak nie tak bardzo ;/ do maja niby daleko a z wieloma rzeczami trzeba zawczasu bo potem jest problem z rezerwacją, także jako że sala super ważna rzecz to tutaj nie chcemy zwlekać absolutnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam i to z******ty, rotunda Bank Polski mega czat. To ci wyrwie z fotel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kammnska
>no wydawałoby się, że wyprzedzeniem 7 miesięcy to bardzo dużo ale jednak >nie tak bardzo ;/ do maja niby daleko a z wieloma rzeczami trzeba zawczasu >bo potem jest problem z rezerwacją, także jako że sala super ważna rzecz to >tutaj nie chcemy zwlekać absolutnie No tak, racja jak najbardziej, jeśli byście się na imperię zdecydowali to daj znać w razie bo jestem ciekawa co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×