Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

netefilka

LOXON 2

Polecane posty

mam 2 nowe nie uzywane opakowania loxonu 5% ktore kupiłam za 60 zł Sprzedam za 40-45 zł nowe, w ogole nie uzywane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogłabyś powiedziec dlaczego ich nie chcesz używac? Może i my wyciągniemy jakieś wnioski, bo ja czasami też mam już dośc tego pryskania. Może jest coś zastępcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inez;;;78
mam pytanie bardzo wazne do dziewczyn ktore stosowały loxon i zaszly w ciaze.slyszalam ze loxon dziala szkodliwie na plod a zamierzam zajsc w ciaze.loxon stosuje kilka dobrych lat.mialam lysienie androgenowe.po zaprzestaniu kuracji lysienie wracalo wiec znowu do niego wracalam...teraz jestem w kropce.Czy moga sie ze mna skontaktowac kobiety ktore byly w ciazy a wczesniej stosowaly loxon?to dla mnie bardzo wazne!!!!!!!!!!nie zamierzam stosowac loxonu w ciazy ale czy nie bedzie mialo na plod wplyw to ze stosowalam go kilka lat???piszcie na forum lub na maila Inez78@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inez;;;78
a co do pytania "blagam o pmoc" to po ok wlasnie 2 tyg od stosowania loxonu nastepuje tzw linienie.nie martw sie to przejdzie.do 3 miesiecy reguralnego stosowania wlosy przestana stopniowo wypadac i zaczna odrastac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chce tego uzywac bo wlosy mi juz nie wypadaja, zastosowalam inna terapie Seboradinu i jest ok wiec nei ptorzebuje juz loxonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam 2 buteleczki loxonu 5%. Płyn nie używany, oryginalny, zakupiony w aptece. Cena 30zł za buteleczkę. Więcej informacji na meila patrycja-maj@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to jest normalne,ze przy loxonie 5% na poczatku pojawia sie lupież?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A znacie jakiś sposób na pozbycie się lupiezu przy loxonie? I czy to,ze pojawił mi się łupież to oznacza,ze nie mogę go używać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy przy stosowaniu loxonu mozna uzywac np pasty do ukladania wlosow? i czy jak zacznie sie stosowac loxon tzn ze trzeba bedzie go uzywac do konca zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i czy nie wystarczy go stosowac raz dziennie na noc, troche nie fajnie stosowac go rano i pozniej miec takie posklejane wlosy , no chyba ze golic sie ciagle na krotko ale to juz do konca zycia chyba jesli trzeba tez go brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinakrk
Do sprzedania mam LOXON 2%.Data 11 2014.Nowy. miss_you_bejbe@o2.pl zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca:)
tak czytam i czytam wszystkie opinię i nie wiem czy zacząć płakać czy uzbroić się w cierpliwość. Loxonu używam od jakiegoś miesiąca i już myślałam ze efekt uboczny (linienie) mnie ominął jednak niestety nadzieja matką głupich :( początkowo myślałam ze może przez to że przez ostatnie kilka dnia na zmianę używałam loxonu z novoxidilem (kiedyś używałam troszkę zostało, dosłownie na ok. 5 aplikacji). Nawet nie wiem ile włosów tracę dziennie, ale na pewno więcej niż przedtem, a gdy przeglądam lusterku czubek mojej głowy totalnie się dołuję:/ Loxon stosuję regularnie a do tego dermatolog powiedział zebym brała vitapil i cynk. Mam nadzieje że ten efekt linienia nie potrwa za długo i ze jakieś włosy mi jeszcze zostaną. Nie ma nic gorszego dla kobiety niż strata włosów czy nawet prześwity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja umiera ostatnia, nie zrażaj się początkami. Ja stosuję loxon 5 od ponad półtora roku, a od trzech miesięcy jeszcze szampon dermena. Uwierz mi ,że jak umyję włosy to nie mogę ich dostac do kupy. Czekam na drugie rozczesanie aby trochę przeschły. Za pierwszym razem nie daję rady.Włosy mi wypadają tylko słabe ( może z 10 sztuk tygodniowo). Kiedyś musiałam wybierac ze szczotki garśc ! włosów po jednym dniu. Teraz na tą garśc musiałabym chyba rok czekac.Po umyciu wyglądam jak pudel długowłosy,dlatego głowa do góry- będzie dobrze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca:)
Mam nadzieje że mimo tych skutków ubocznych loxon podziała i niedługo ustabilizuje się to wypadanie. Bo tracić kilkaset włosów dziennie to horror:/ na razie miesiąc kuracji za mną, a przede mną myślę że jeszcze więcej. Szamponu wzmcjającego tez używam tylko mi dermatolog powiedział żebym kupila vichy aminexil (ten czerwony) ale powiem że jakieś dziwnie przetłuszczone włosy mam po nim, tak jakby nie myte hehe może Dermena jest lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Innych nie używałam, ale( tak mówiąc szczerze) to dopiero po wprowadzeniu dermeny różnicę widac. Sam loxon to za mało.Od znajomej aptekarki wiem,że jedno jest na porost włosów , a drugie na niewypadanie.Zatem muszą współgrac razem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może zamiast łykać tabletki
warto spróbować czegoś naturalnego? :) http://www.lifestyle.pieniadz.pl/5,produktow,odzywczych,ktore,pomoga,Twoim,wlosom,1-18409-1.html nawet nie mamy pojęcia, jaki wpływ na włosy ma właśnie nasza dieta. Wywary z pokrzywy, płukanki, jedzenie pełnoziarnistego pieczywa - to naprawdę pomaga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chlop
na przychodnia.pl znalazlem taka infomacje:"Loxon należy stosować jedynie na miejsca nieowłosione." moze stad macie nasilenie wypadania włosów bo za duzo wcieracie go we wlosy. Tylko jak to zrobic zeby wcierac tam gdzie ich nie ma? to trzeba najpierw wylysiec calkowicie zeby moc zaczac go stosowac:) Powiem szczerze ze ten Loxon jak sie poczyta to ma wiecej minusow niz plusow. Sam szukam dla siebie preparatu ale ten Loxon to bardzo duze ryzyko, a najdziwniejsze ze zamiast pomagac to jeszcze poglebia ubytek wlosow. Jezeli sie myle to prosze o wytlumaczenie. Albo o propozycje preparatu ktory wam sie sprawdzil Panowie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ds04
poprzez rozeznanie dowiedziałem się, że loxon na prawdę pomaga i kobietom i mężczyznom. ja sam jeszcze za krótko stosuję, aby oczekiwać jakiś rezultatów. nie stosuję nic dodatkowo, jedynie staram się mieć dobrą dietę. zastanawiam się natomiast nad zakupem szamponu DX2, ma dobrą opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oanila
Witam, Odsprzedam loxon 5%,użyty 2x rano i wieczorem, cena do uzgodnienia. Proszę pisać:oanila@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oanila
Witam,odsprzedam loxon5%. oanila@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska8
maz po pierwszej dawce 2% stwierdzil,ze przestaly mu wypadac wkosy,wiec zakupil drugie opakowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca:)
helooo!!!! no więc teraz mogę śmiało podzielić się wrażeniami ze stosowania LOXONU. Stosują go od ok. 3,5 miesiąca i czy są rezultaty hmm.... niewyobrażalne :D wreszcie przestałam tracić włosy na potęgę. Fakt efekt zauważalny był jakieś pół miesiąca temu, ale teraz wiem że było warto. Przez pierwszy miesiąc w sumie nie zauważyłam żadnych zmian, nawet cieszyłam się że opisywany "efekt linienia" mnie ominął, jednak po miesiącu zaczął się horror a ilość włosów jaka wypadała szczególnie podczas mycia a później rozczesywania była ogromna (kilkaset przy każdorazowym myciu i czesaniu:( jednak mnie nie nie zniechęciło i powiedziałam sobie że będę wytrwała i dalej stosowałam Loxon 5% (taki mi przepisał dermatolog). Teraz wiem że było warto, bo nie tracę już kilkuset włosów tylko kilka max. 20, aż sama się sobie dziwie że tak podziałało. Dodatkowo stosowałam szampon vichy aminexil, ale dla mniej zbyt dobry nie był, bo strasznie szybko przetłuszczał mi włosy, w zasadzie zaraz po myciu już były takie niezbyt świeże. Miałam dwie butelki tego szamponu i dzięki bogu już się skończył :D teraz kupiłam dermenę i zobaczymy (poleciła mi dziewczyna z tego forum). Teraz chciałabym aby trochę nowych włosów się pojawiło w miejscach gdzie są przerzedzone i wtedy naprawdę już będzie super. Fakt stosowanie Loxonu wymaga systematyczności rano i wieczorem, ale efekt jest tego wart :D Zastanawiam się tylko jak długo muszę go stosować i czy efekt będzie na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danil
dziś zaczołem kuracje USA minoxidil 15% plus procerin 90tab :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do :początkującej:Ja już stosuję dośc długo loxon 5 ( 2 lata). Byłam miesiac temu u dermatolog, która mi go przepisała i spytałam czy nadal muszę go stosowac 2 razy dziennie- odpowiedziała, ze teraz wystarczy raz dziennie. Tak zrobiłam, ale tylko parę dni.Miałam wrażenie ,że coś jest nie tak i wróciłam do poprzednich zaleceń- czyli 2 razy dziennie.Nie chcę , żeby poszły na darmo te dwa lata. Po prostu mam stracha. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boramora
mam do sprzedania1 op. loxon 5% 60 ml w cenie 27 zl z wysylka. termin waznosci 10.2014 r. kontakt borowa250@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eFutredeqwwweqhs
Kamagra to skuteczna odpowiedz na impotencje. Jeżeli macie problemy z potencją i erekcją to z czystym sumieniem mogę zarekomendować DoktorPotencja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem nowa na tym forum, dziś zaczęłam z wielkim przerażeniem przygodę z Loxonem 5% ale jestem tak już zdesperowana moją sytuacją że postanowiłam podjąć próbę. Wypadanie włosów zaczęło mi się ponad 10 lat temu po urodzeniu pierwszego dziecka, a po urodzeniu dwa lata temu drugiej córci jest istna tragedia. Od lat chodzę po lekarzach i do tej pory nie mam pewności co jest przyczyną tego łysienia, mimo juz kilku postawionych diagnoz, a więc mam niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemię czynnościową, ale dopiero od kilku dni mam stwierdzoną wieloletnią anemię megaloblastyczną spowodowaną b niską ferytyną i witaminą B12 i według mojej dermatolog jest to przyczyna mego stanu, nie stwierdziła ona łysienia androgenowego po badaniu trichogramem chociaż ja mam wątpliwości bo wygląd moich włosów na takie własnie łysienie wskazuje.Jestem po 2 mezoterapii i zaczynam wcierać loxon5 czekam na efekty z wielką nadzieją. Bardzo proszę piszcie jak macie podobna sytuację do mojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie, podziwiam Was za odwagę, moja Matula z rok przymierzała się do wypróbowania pięcioprocentowego minoxidilu, który niestety okazał się dla niej za mocny, dwuprocentowy wciera dwa razy dziennie i na razie twierdzi że to wystarczy. PS A używałyście już jakichś leków kombinowanych jak nr-07 na przykład? Ja właśnie używam głównie tego dlatego, że ma procyjanidyny - działa jakby trochę bardziej kompleksowo, a do wypróbowania mam jeszcze astressin B ponoć działa lepiej od minoxidilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×