Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jabadabaduuuuu

Jaki macie system operacyjny w komputerze i jaki pakiet biurowy?

Polecane posty

Gość jabadabaduuuuu

Dla mniej wtajemniczonych: System operacyjny to np windows 98 albo windows xp a pakiet biurowy to np office 2000 albo office xp :) wypowiadajcie sie:) Ja mam Windows Vista i Office 2007 Professional , oczywiscie nie legalne, bo maja wejść do sprzedaży dopiero za rok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj baby baby
oj baby baby, takie z was mądrale a nawet nie wiecie na czym jedziecie:) ja mam win xp sp2 pl i office 2003 pro pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabadabaduuuuu
:( :| :{ :[ :} :] :< :> :/ :\ :| ;< ;> ;{ ;{ ;} ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabadabaduuuuu
jasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki jest sens uzywac niestabilnego, niedopracowanego systemu ktory na 90% wspolczesnych komputerow zżera wiekszoc zasobow systemowych pozwalajac co najwyzej na pogranie w pasjansa? I po co, dla cool, polprzezroczystych okienek? Rozumiem ze ktos moze z ciekawosci sprawdzic ale trzymac to jako system do uzytku codziennego :o Przepraszam, ja cie nie atakuje ale nierozumiem czym sie kierowalas instalujac go o.O Ja mam XP i Openoffica 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety :( - mam Server (jak narazie jedyna windgroza , która stwarza najmniej problemów, a przynajmniej jako tako dobrze funkcjonuje); kiedy nie gram w gry siedzę na Fedorze pakiet: Open Office

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary gość
Mam darmowego Linuxa a w nim darmowy pakiet Open Office. Windowsa też ale ostatnio włączałem go jakieś pół roku temu i nie pamiętam jak się nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie to
sie sprawdza jaki sie ma pakiet? jestem nowicjuszka, od niedawna mam kompa, wiem tylko ze system mam Windows XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam, coś się u was zmieniło? Ja nadal urzywam Windows Vista i Office 2007 i jest bardzo fajnie. Mam duzo czasu na zapoznanie się i oswojenie z czymś, co większość ludzi zobaczy na oczy nie wcześniej niż za rok. A mówię wam, że ta wersja Windowsa a jeszcze bardziej Office różni się od poprzednich dużo bardziej niż różniły się dotychczasowe wersje. Ja mam dodatkowe małe utrudnionko (ale dla mnie to nie problem), że mój obecny Windows i Office jest w całości po angielsku. Polskiej wersji jeszcze nie zrobiono:) No a jak u was? Poprzednio jakoś nie wiele osób się wypowiedziało. Padło pytanie jak sprawdzić wersje Office. Nie mam pod ręką Offica starszego niż 2007 ale z tego co pamiętam to wchodziło się w pomoc i tam były informacje o produkcie czy coś takiego. O mam coś dla was. Zrzuty ekranowe czyli tzw screenshots Windowsa Vista i Office 2007 Tak wyglądała pierwsza próbna wersja Windows Vista (wtedy jeszcze nie nazywała się Vista tlko Longhorn) http://www.scotsnewsletter.com/art/72/desktop.jpg Tak wygląda obecna wersja Windows Vista, choć być może będzie jeszcze troszkę zmieniona http://www.activewin.com/screenshots/vista/5268/explorer9jr.jpg Tak wygląda program Word z pakietu Office 2007 http://i17.photobucket.com/albums/b91/ahkiong/word12.jpg a tak Excel http://www.microsoft.com/library/media/1045/poland/centrumprasowe/images/Excel_NoGallery.jpg Nie prędko chyba jednak zobaczycie coś takiego na swoich komputerach, bo nawet na obecnie najnowszych najszybszych i najdroższych komputerach Windows Vista działa dośc powoli a na pozostałych wcale. Mój komputer ma np procesor 1.5 Ghz i 1024 MB RAM. Na gorszych komputerach a zwłaszcza posiadających mniejszą ilośc pamięci RAM, windowś Vista nie będzie działać albo będzie działać z prędkością ślimaka. A z tego, co patrzyłem, to obecnie nawet najdroższe komputery nie mają więcej niż 512 MB RAM :) A większość z was ma pewnie 256, 128, 64 ? A może nawet 32, 16 MB RAM :)? No a co do waszych wersji Windowsa i Office\'a to może wam trochę pomogę:) Windows możenie mieć następujący: Windows 2003 (nie sądzę, żeby ktoś z was miał) Windows XP Windows 2000 Windows 98 Windows 95 Windows 3.1 (są jeszcze użytkownicy tego windowsa:)? A wersje Office\'a to: Office 2003 Office XP Office 2000 Office 97 Office dla Windows 95 Starszych nie pamiętam, chyba nie było całych pakietów tylko poszczególne programy ale i tak nikt z was już pewnie nie ma takich staroci:) Papapapapapap:) Cmok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łindołs ikspe majkrosoft ofis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to som windowsy
ja mam wysmienity MS-DOS 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna a gdzie wszyscy ktorzy urzywaja windowsa??????? open ofice jest do du.. probowalem i wiem, np dokumenty z niego nie ccha sie otwierac w normalnym ofisie a poza tym nie dzialalo sprawdzanie pisowni mimo, ze byla to najnowsza wersja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na h-j ci taki bloatware

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noob
wszystko co nie jest związane z microshitem jest lepsze :P może Vista jest jak narazie lepsza ale to wciąz wersja beta, nie uwazam by po ukazaniu sie juz normalnej windows bedzie bardzo dobrym systemem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam
system: kickstart 1.3 + workbench 2.04 na telewizorze rubin 21" (sprzetowe rozmywanie tekstur) biuro: nie mam, ale mam hippo playera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suuuuuuuuuuuuuuuuper..........
suuuuuuuuuuuuuuuuper............... >>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rain killer
win 2k3 przerobiony na work'a win xp sp2 mandarynka 10 openofice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek googiel
Windows XP Media Center Edition Office 2003

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka z
powiedziałam sobie jakiś czas temu, że jak Vista spadnie cenowo do 300 zł, to kupię :) no i kupiłam :) wbrew temu co się nasłyszałam, to chodzi całkiem fajnie. dziś już sprzęt komputerowy jest na tyle tani, że nie ma problemu z odpaleniem visty w warunkach, jakich potrzebuje :) piratów też się przy takich cenach nie opłaca ściągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korneli
ja mam Vistę w domu. też kupiłem w promocyjnej cenie, bo te 300 zł na system uważam, że warto wydać. co do open office, to też się zraziłem. dużo gorzej dziala formatowanie tekstu (nieraz mi się zdarzało, że nagle całe formatowanie mi się rozwalało), no i nie da się tych plików nigdzie odpalić. tak więc ja postawiłem na MS jednak. Win+Office to dziś 500 zł w sumie. więc nawet legal się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ha wygrałem życie
w2k open office 1 i 2 od lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinkowaaa
vista ( badziewie) i office professional xp i office professional linuxa windows serwer czy cos takiego na kazdym kompie inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinkowaaa
a wszystko legalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×