Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aborcja tak czy nie

Polecane posty

Gość gość

Jako matki jesteście na legalna aborcja ? czy przeciwko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za aborcją tylko i wyłącznie w określonych przez ustawę przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem za legalną aborcją do 12 tc na życzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako matka 3 letniego dziecka która kilka lat temu poroniła jestem ZA aborcja . Uważam ze to kobieta powinna decydowac czy chce urodzic dziecko czy tez nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dwoje dzieci, i jedną aborcję z wyboru za sobą - jestem ZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam jedno dziecko i jeden zabieg za sobą - tez jestem za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za aborcją do 12 tygodnia na życzenie ojca dziecka. uważam że meżczyzna powinien sam zdecydowac czy chce być ojcem i płacić alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jestem za aborcja . Czasami lepiej usunac niz na cale zycie unieszczesliwiac siebie i dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 1 dziecko, jestem za farmakologiczną aborcją do 12 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem za pełną możliwością wykonywania aborcji do 12tc ALE nie refundowaną z NFZ. Jak ktoś jest na tyle dorosly by uprawiać seks to jest też na tyle dojrzały aby ponieść w razie wpadki konsekwencje: pieniężne (na aborcję) lub czasowe (urodzenie dziecka). Z kolei aborcje z przypadków opisanych w ustawie (choroby płodu, ryzyko utraty zycia matki, gwałt) powinny być refundowane przez NFZ i możliwe do wykonania w terminie późniejszym niż 12tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha i mam 2 dzieci, 3cie w drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w 13tygodniu ciąży, tydzień temu,będąc w 12 widziałam na usg w pełni ukształtowane dziecko, widzialam jak sie rusza, ''pomachalo'' mi rączka. Nie wiem,nie rozumiem jak z własnej woli można usunąć ten cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaapq
Jestem za prawem do aborcji, idealnie byloby wykonac aborcje w jak najwczesniejszym etapie ciazy, ale nie wiem gdzie postawic granice. Ten wyzej co gadal o prawie ojca sratatat, ojciec nie chodzi w ciazy, nie rodzi, to wszystko jest na glowie kobiety. Wieksze obowiazki=wieksze prawa do decydowania. Pretensje do matki natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - jest coś takiego jak aborcja farmakologiczna - tabletkami wywołujesz poronienie - codziennie wiele kobiet wykonuje to po cichaczu w domu i nic nie jest miażdżone ani rozrywane - polecam poczytać womenhelp org , womenonweb org i maszwybor net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"To nie jego wina że mama pieprzy się na potęge,nie zastanawiając się nad konsekwencjami i nie wie co to antykoncepcja" zboczone fantazje przeciwnika prawa do aborcji, gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wszyscy którzy twierdzą że płód to nie dziecko ,że kobieta ma prawo decydować o własnym ciele niech się cieszą że ich matka nie wyskrobała bo też byli na tym etapie rozwoju." Gdyby usunęła to trudno. Po prostu by mnie nie było. Nic bym nie czuła, po prostu nie istniała. Życie toczyłoby się także beze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad wiesz ze nie sa to plody ktore obumarly w lonie matki i trzeba bylo je wyciagnac ? zauwaz ze niektore na zdjeciu to mogly bys plody 4-6 miesieczne , w tak zaawansowanej ciazy nikt nie dokonuje aborcji wiec nie ruszyla mnie twoja propaganda i twoje zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam takie pytanie do przeciwników aborcji. Według was aborcja to morderstwo. A więc jeśli kobieta samoistnie poroni to powinna być oskarżona o nieumyślne spowodowanie śmierci? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty myślisz że takie zabiegi to tylko we wczesnym stadium się wykonuje?W nie których krajach aborcja jest legalna do 9 miesiąca.W 8 tygodniu dziecko ma już główkę ,rączki nóżki i bijące serduszko ,ale płód to nie dziecko,kobieta ma prawo decydować o swoim ciele.Morderczynie chodzą po wolności i nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za swoje czyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam popieram aborcje do 9tego miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego napisałam, że legalna aborcja powinna być wykonywana max do 12 tc, nikt tu nie postuluje za wykonywaniem jej w 9 mscu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest róznica między czynem nieumyslnym a umyslnym. Umyśle usunięcie płodu o jego zabicie. Ale równocześnie uważam, że w przypadku choroby matki lub dziecka kobieta ma prawo zakończyc ciążę. W najbardziej humanitarny sposób. Np przez wywolani porodu przedwczesnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja postuluje! za aborcja do 9 mca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w7, 8 , 9 mies to mozna wywolac porod a nie dokonac aborcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej, gosciu od puszczania sie, prosze podac zrodlo twoich statystyk, rzetelne,naukowe,czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aborcji w trzecim trymestrze dokonuje się przez "poród częściowy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same ze soba sie puszczaja ? do zaplodnienia kom jajowej potrzebny tez jest plemnik , kobiety puszczaja sie tak samo jak faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, do 12 tc. Mama 2-latka, po 2 poronieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko w przypadku zagrożenia życia matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×