Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aborcja tak czy nie

Polecane posty

Gość gość
nalezy dodac,ze ta trauma to czesto efekt prania mozgu przez nawiedzonych antyaborcjonistow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:15 Nie mam zamiaru zniżać się do twojego poziomu inteligencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem za obowiązkową edukacją ortograficzną, żeby już nikogo "szlak" nie trafial :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś Wejdzie sobie na forum gazety o aborcji jak dziewczyny maja traumę po aborcji Nie od razu niekiedy wychodzi to po paru latach. Potrafią śnić o tych nienarodzonych dzieciach itd i co ? Chyba im współczuć należy prawda a nie linczowac za to Aborcja to straszna decyzja Żadna z nas tego nie chce zrobic ale niekiedy sie decydujemy bo życie nie daje nam lepszego wyjścia i tyle " wejdźcie sobie na maszwybor net ile tam dziewczyn po aborcji, niektóre już dobrych kilka lat - żadna nie żałuje, wszystkie spełnione i szczęśliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za refundowaną anty też jestem. Niektóre małżeństwa są tak biedne, że musiałyby wybierać chleb albo prezerwatywy. I te kobiety starają się same wyczuć, kiedy mają dni płodne, ale czasami organizm płata im figla. I co wtedy? Z powodu biedy mają rezygnować z seksu, tej jedynej przyjemności, która powinna być dla wszystkich? Gdyby państwo zapewniło im darmową antykoncepcję, aborcja nie była by problemem na taką skalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale na jakie życie dajesz szanse jakie tym dzieciom? Na życie na socjalu ktore w Polsce nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś Wejdzie sobie na forum gazety o aborcji jak dziewczyny maja traumę po aborcji Nie od razu niekiedy wychodzi to po paru latach. Potrafią śnić o tych nienarodzonych dzieciach itd i co ? Chyba im współczuć należy prawda a nie linczowac za to Aborcja to straszna decyzja Żadna z nas tego nie chce zrobic ale niekiedy sie decydujemy bo życie nie daje nam lepszego wyjścia i tyle " wejdźcie sobie na maszwybor net ile tam dziewczyn po aborcji, niektóre już dobrych kilka lat - żadna nie żałuje, wszystkie spełnione i szczęśliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie szlag analfabetko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domagam sie odp kim sa kobiety ktore stoją za obrona życia poczętego? Jestem za aborcja a jestem katoliczka wiec niech te ortodoksyjne przeciwniczki aborcji nie zasłaniają sie wiara i katolicyzmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem katoliczką i jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa_filizanka
jestem raczej za, nigdy nie bylam w takiej sytuacji ale jakby co to chce miec wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22:21 czesc kobiet żałuje inne nie Chciałam napisać ze aborcja dla niektórych to nie wyrwanie zęba Tym bardziej to ciężka decyzja ale wciąż powinna byc legalna w naszym państwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To właśnie kobiety które dokonują aborcji mają wyprane mózgi przez niedokształcone społeczeństwo twierdzące że "płod to nie dziecko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_z_Gotham_City
Nigdy za aborcją czyli mordestwem Maleństwa. NIGDY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej jestem za aborcją. Tym bardziej, że stosuję antykoncepcję ŚWIADOMIE nie chcąc mieć na chwilę obecną dzieci - czysta świadomość, że nie podołam psychicznie jak i finansowo. Do bycia rodzicem trzeba dorosnąć, kwestia indywidualna. Niestety i tą decyzję nam odbierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tabletki anty nie sa refundowane? Nie biorę wiec nie wiem . A potem widzimy w tv wielodzietne rodziny zeby pomoc zeby wesprzeć bo nawet matkę na tabl nie było stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem ateistką przeciw aborcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieckiem dopiero będzie.. Morderstwo- śmiech na sali. To pomóż wykarmić te maleństwa to nie będą ich "mordować". W ogóle cholera mnie bierze jak czytam, że kobieta morduje swoje dziecko. No ale nasz kraj to ciemnogród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takmysleiiiiiiii
Nie wszyscy zwolennicy prawa do aborcji uwazaja,ze plod to nie dziecko. Nie jestesmy monolitemJa uwazam,ze jest dzieckiem i nadal popieram aborcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja sie zgadzam ze płód to mały człowiek i ze aborcja to zabicie dziecka nawet na samym początku ciazy A mino to kobieta powinna mieć wybór i moc poddać sie aborcji w normalnej klinice a nie gdzies ukrywając sie na Slowacji czy w innych piwnicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki nie są refundowane. Ja mam problemy zdrowotne i moje co miesiąc kosztują mnie prawie 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety w dzisiejdzych czasach nie mają sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozsądne argumenty przeciw aborcji po proszę oprócz ze to morderstwo itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja usunelam ciaze dwa razy
smieszycie mnie pisząc, że powinno się urodzić. Gdy wpadłam za pierwszym razem to nie była moja wina, zabezpieczyłam się, wzięłam tabletkę po. Co ja bym zapewniła dziecku w wieku 18 lat bez matury, szkoły? albo za drugim razem kiedy miałam 21 lat? nie chciałam wtedy rodziny, męża i miałam na siłe wychodzić za mąż, rodzić dziecko, którego nie chciałam? przecież to nie ma sensu, żadne dziecko nie będzie szczęśliwe w biedzie i z matka która go nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha a kiedyś je miały? Nie było skrobanek ? Ziółka od "babki" i zardzewiałe druty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska to idiotyczny kraj.Człowiek który morduje psa jest ciągany po sądach,a kobieta zabijająca dziecko nie ponosi żadnej odpowiedzialności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mozna zabijac pieskow! :( sa slodziutkie i przyjacielskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porównujesz zabicie psa do aborcji? Ale z Ciebie bije mądrość :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porównujesz zabicie psa do aborcji? Ale z Ciebie bije mądrość :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie porównuję tylko szukam sprawiedliwości ,za psa dostaniesz wyrok a za niewinne dziecko nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×