Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aborcja tak czy nie

Polecane posty

Gość gość
mohery mordy w kubel wy s*******nki!! my zrobimy co zechcemy a wam gowno do tego. widzialm te zdjecia, bardziej mnie rozsmieszyly niz wzruszyly. jak bede chciala to sie nawp*****lam tonami ziolek poronnych, chemii poronnej czy witaminy C i usune 100 wlasnych ciaz i bede sie z was smiac kiedy bedziecie robic pielgrzymki do klopa w ktorym wydalilam zarodka. jestescie smieszni po prostu, tak ograniczeni ze az mi was szkoda. sterowani przez czarnych s*******now i pedofili. warczcie ile chcecie a zobaczcie ile jest stron, ofert ginekologow ktorzy oferuja "wywolywanie miesiaczki". wy i wasi czarni pedofile z koloratka mozecie sobie poszczekac. moherowe psy szczekaja a aborcyjna karawana jedzie dalej haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aborcja to normalna sprawa, we wszystkich krajach europy jest legalna tylko w polsce nie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakas kretynka, uwaza,ze zajsc w ciaze mozna tylko "pieprzac sie ile popadnie" wystarczy raz,dziuniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat mam w czterech literach co sądzi kościół w pedofile w sutannach.Aborcji nie popieram ze względu na własne przekonania etyczne.Polska to kraj absurdu.Za zabicie kota czy psa dostaniesz wyrok w zawiasach,a morderczynie dzieci są bezkarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co bys zrobila z tymi morderczyniami? wsadzila do wiezienia? nie starczyloby miejsc :P a moze kara smierci? szybko by sie nasz kraik wyludnil,setki tysiecy kobiet, plus oczywiscie lekarze,pielegniarki, jeszcze wspierajaca morderstwo rodzinka i kochajacy malzonkowie:P w sumie fajnie,moge zyc na pustkowiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Po to żeby kobiety miały świadomość co się dzieje z takim dzieckiem podaczas zabiegu" xxx mamy swiadomość i nas, to nie obchodzi i nie wzrusza. dociera? Poza tym przekłamujesz rzeczywistość jak wszyscy nawiedzeni obroncy zycia zamieszczając foty jakichś płodów mocno zaawansowanych w rozwoju. mnie np porusza dokonywanie przymusowych "aborcji" w Chinach w 8 czy 9 m- cu ciąży- to jest skandal, ale np epatowanie takimi fotami babki, która chce zrobić aborcję w 4 tygodniu, to tania manipulacja. Przeginacie.. czlowiek ma wrazenie, ze zuzyta prezerwatywa tez was wzrusza przy takim podejściu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:37 Życie za życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczniesz wyszukiwac kobiety,ktore poddaly sie aborcji i mordowac je, czy tez apelowac o zmiane prawa,tak by aborcja zawsze byla karana smiercia? proponujesz zabijanie tylko kobiet czy tez lekarza,ktory dokonuje aborcji? pytam powaznie,ciekawi mnie twoje zdanie p.s. podejrzewam,ze twoje dzialania skoncza sie na pokrzykiwaniu na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem za a tez miedzy innymi dlatego ze to nie takie proste urodzić i wychować kolejne dziecko nie planowane Duża wina obarczam tez potencjalnych ojców tych dzieci gdzie jeden na ile podejmę odpowiedzialność i wychowa jak należy. Większość zapalczywych tatusiów dzieci olewa taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma własne zdanie na ten temat i ilu ludzi, tyle zdań. Ja jestem za, ale nie neguje tych, którzy z powodu własnych poglądów są przeciw ale przy tym nie krytykują tych kobiet, które to zrobiły. I moim zdaniem, ktoś to nie był w trudnej sytuacji, po prostu nie wie co to znaczy. Wy myślicie, że to jest jak pójście do dentysty i wyrwanie zęba? Otóż nie, to zostawia skąd w psychice na zawsze, ale czasami nie ma innego wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem za tym zeby te obrończyni życia sie przedstawiły bo chyba konkretnie sa jakieś nawiedzone. Jakby żyły w Afryce to pierwsze by tortury wymyśliły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba od razu wychowywać można oddać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet w Afryce usuwają ciążę za pomocą mieszanek ziołowych. Choć tam nadal dzieci jest dużo, bo często kobiety dowiadują się o ciąży po 10 tc, a wtedy ziółka już nie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda, wyją z bólu nad niewinnymi maleństwami,a za chwilę podniecają się na myśl o torturowaniu i mordowaniu kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny nawiedzony gada,ze mozna oddac. Mozna,pewnie,ale tylko wtedy jak przejdzie sie przez ciaze i porod. To nie jest bulka z maslem, nie kazdy chce przez to przechodzic, dla wielu lepsza decyzja jest aborcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddać? Serio? A co działo się ostatnio na forum, jak kobieta zapytała jak wygląda formalnie pozostawienie dziecka w szpitalu? Nie zostawiliście na niej suchej nitki. Wam nie chodzi o te dzieci, tylko żeby się na kimś wyżyć, pokrzyczeć. A jak ktoś z Was by stanął twarzą w twarz z kobietą, która musiała dokonać aborcji, to podkulili byście ogon i zamknęli buzię na kłódkę. Kafe powinno zmienić nazwę na ANONIMOWI KRZYKACZE.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna oddać ? A która z nas by oddała? Wiadomo ze byśmy je wychowywaly te troje czworo czy więcej dzieci. Nawet w Afryce babki nie chcą mieć dzieci i usuwają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, oddam komus bachora, a zostane z rozciagnieta dziura i rozstepami, s********j!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie kobieta która morduje nienarodzone dziecko nie zasługuje na żaden szacunek.Należy zrobić z nią to co ona z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec zrob :) a pozniej w p.i.e.r.d.l.u zrobia ci z d.u.p.y jesien sredniowiecza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie jak miałybyśmy oddać dziecko? Co innego usunąć do 12 tyg a co innego urodzić i oddać. To pierwsze robisz w ukryciu i tylko ty jako matka sie z tym zmagasz . Nikt nawet nie musi wiedzieć ze jestes w ciazy. Oddając takiego noworodka juz sie narażasz choćby na wyklecie przez społeczeństwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak myślisz, bo masz ograniczone horyzonty. Wyobraź sobie, że są sytuacje, w których kobieta nie ma innego wyjścia. Ale Ciebie najwyraźniej myślenie przerasta, więc o czym my mówimy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako matka jestem za aborcją do 12 tc. nie tylko w przypadku gwałtu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem za refundowaną przez NFZ antykoncepcją :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do oddania.. A jeżeli kobieta ta musi pracować ciężko fizycznie? Za co będzie żyć przez te kilka miesięcy? Za te ochłapy, które daje nasze państwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w moim kosciele aborcja to sakrament, prosze nie obrazac moich uczuc religijnych, wy heretycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście,lepiej aby płod został rozszarpany ,niż dać dzieku szanse na życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze tak! w koncu zaczailas!brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdzie sobie na forum gazety o aborcji jak dziewczyny maja traumę po aborcji Nie od razu niekiedy wychodzi to po paru latach. Potrafią śnić o tych nienarodzonych dzieciach itd i co ? Chyba im współczuć należy prawda a nie linczowac za to Aborcja to straszna decyzja Żadna z nas tego nie chce zrobic ale niekiedy sie decydujemy bo życie nie daje nam lepszego wyjścia i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za obowiązkową edukacją seksualną,jak czytam niektóre wypowiedzi to po prostu mnie szlak trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×