Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aborcja tak czy nie

Polecane posty

Gość gość
szukasz sprawiedliwosci? jak to robisz? wylewajac jad na kafeterii? jakie podejmujesz dzialania,aby sprawiedliwosci stalo sie zadosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie nie wiem zcy jestem za czy przeciw ale nurtuje mnie takie pytanie . Mąż jest chory na fenyloketonyrie - genetyczna choroba metaboliczna wiem ze dziecko i natepne pokolenia moga to dziedziczyc ... czy ta choroba wchodzi na czarna liste ? tzn jesli u plodu bedzie mozliwosc wykrycia czy mozliwośc aborcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem naprawde czy byla bym w stanie zdecydowac sie na aborcje nawet gdybym wiedziala o tej chorobie- fenyloketonutia ale wole wiedziec. Mąż powienie i stosuje dietę ale to kosztuje wiele wyżeczen samo zaparcia i nie kazy ma tyle szczescia ile on - dzieci maja uszkodzenia mózgu w znacznym stopniu nie kontaktuja , ciezko nawet mi teraz o tym pisac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znam dziewczynę , która usunęła ciążę. Nie dziwię się jej. Było jej ciężko, ale nie miała wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzisiejszych czasach prawo głosu mają Ci co mają władzę i pieniądze.Zdanie przeciętnego ibywatela się nue liczy.Trzeba się z tym pogodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawo głosu przysługuje tylko tym co mają władzę i pieniądze.Zdanie innych i tak się nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabicie psa to bestialstwo, to istota która już jest na tym świecie, ma świadomość. A dziecko do 12 tc, nie jest w pełni rozwinięte, nie ma świadomości co się z nim dzieje.. Na decyzję o aborcji ma wpływ dużo czynników, dlaczego kobieta ma być ukarana, kiedy nie miała na te czynniki wpływu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój pies chempion został zamordowany, dostałam za to 2 miesiące po fakcie pismo z prokuratury o umarzeniu śledztwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hjdkf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko w 21 dniu po zapłodnieniu ma już bjące serduszko ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinno być tak jak jeszcze 20-30 lat temu . Kobieta wchodziła do gina i pierwsze pytanie brzmiało " Zostawiamy ciąże czy kierujemy na zabieg ".TAK kochane ... kiedys tak było . Nasze matki ,ciotki nie raz usunęły ciąże tylko teraz wszystkie siedzą cichutko i mało kto o tym mówi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P*****le... Co z tego żea serduszko?? To tylko organ jakich wiele. Podejmuje pracę bo musi toczyć krew,żeby zarodek dalej rósł. Nie wiem dla czego wszyscy maja takie fanatyczne podejście do tego mięśnia :/ Zarodek, płód, bo na pewno nie dziecko, to pasożyt. Do póki żyje i rozwija się w matce, pasozytuje na niej. Jestem 100% za aborcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama też byłaś takim" pasożytem".Jestem przeciwko aborcji.Nie wiem jak okrutnym trzeba być by coś takiego zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same bohaterki:D ciekawe czy któraś z was by donosiła takie dziecko jak od dr Chazana. Z licznymi wadami, bez mózgu itp. To nie śliczny zdrowy noworodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w takim przypadku można usunąć.Morderstwem jest wtedy gdy matka się puszcza a potem się skrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóż za porażająca logika:D czyli jak się NIE puszcza i się skrobie, to już nie morderstwo. Logiczna implikacja takiego zdania jest taka, że aborcja np w związku małżeńskim jest ok. Pomyśl głąbie jak znowu wyskoczysz z tymi pierdami o puszczaniu się co napisaleś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim trzeba być tępym i pustym, żeby twierdzić, iż każda kobieta, która zachodzi w niechcianą ciążę od razu się puszcza. Żona, która uprawia seks w mężem i zalicza wpadkę pomimo zabezpieczenia, też się puszcza? Ideały chodzące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aborcja bardzo niszczy narzady rodne kobiety i po latach pampersy,krwawienia i ciagle zapalenia.Wiem cos o tym ,mecze sie juz tak 10 lat i mam dosyc.Zaluje tego co zrobilam,maz odszedl po latach,jestem sama,chora i nie chce mi sie zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestan tu bajki pisać! Wiele kobiet traci ciążę poprzez poronienie, jeszcze więcej przez ciążę biochemiczną. Moja ciotka usuwala dwa razy z powodu problemów zdrowotnych, dzisiaj ma ponad 50 lat i jakoś nie ma takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 50 tez nie mialam,wszytko przed ciocia,juz jej wspolczuje.Poronienie to nie aborcja dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lyzeczkowanie ww pierwszych tygodniach wygląda dokładnie tak samo czy ciąża jest obumarla czy żywa . Tak samo jak wywołuje się poród albo kobieta rodzi przedwczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa, jasne. Ciocia na 58 lat a usuwane ciążę miała ponad 20 lat temu. Jest po menopauzie i nic jej nie dolega. A tu się mylisz, bo poronienie czy aborcja to podobny proces. I tu i tu coś wywołuje zakończenie ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malo wiesz,szkoda ze jajko chce byc madrzejsze od kury.Kazdy na swoim tylku musi sie przekonac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak dla legalnej aborcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ,lecz tylko w obecności ojca dziecka by widział!!! jak mordyją jego potomka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z racji przyszłego zawodu moja wiedza w tym temacie jest akurat spora :-) I nigdy nie odmowie kobiecie pomocy, jeżeli będę wiedziała, że znalazła się w trudnej sytuacji. Dlatego też należę do fundacji, która pomaga tym paniom, dając im wybór. I poznaje na spotkaniach mnóstwo takich kobiet, które musiały kiedyś dokonać takiego wyboru. I jakoś żadna nie musi nosić pampersów. I nie mówimy tu o źle dokonanej aborcji, która robi szkody w organizmie kobiety, ale o tej dokonanej w normalnych warunkach pod okiem lekarza a nie rzeźnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osoba mordująca niwinne istoty nie ma prawa nazywać się lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo według Ciebie to morderca :-D wzruszyła mnie Twoja historia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewne rzeczy trzeba nazywać po imieniu.Jakim prawem niewinne dziecko ma być zabijane??W tym kraju mordercy są nazywani lekarzami a morderczynie nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za to co zrobiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×