Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaykos

Bardzo uciążliwy ból oka

Polecane posty

Gość zaykos

Witam. Od pewnego czasu męczy mnie pewne schorzenie, a mianowicie ból oka który przeważnie pojawia się po przebudzeniu i przeważnie ustępuje po kilku minutach - przeważnie ponieważ wczoraj i dziś jest nie do zniesienia. Boli cały czas, za każdym mrugnięciem. Bardzo mocno łzawi, jest czerwone i czuję się tak jakby coś było pod powieką. Co ciekawe, problem dotyczy tylko prawego oka - lewe działa bez zastrzeżeń. Cóż to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Erozja rogówki. Albo się uderzyłeś (uraz mechaniczny), albo bakterie. Natychmiast do okulisty. Po receptę na cornegel i na oględziny. Niestety to ból nawracający i spontanicznie się odnawiający, jak nie zaleczysz, będziesz męczył się latami. Trzeba to za-le-czyć. Mozliwe, że będziesz musiał kilka razy odwiedzić lekarza. Nie uciskaj oka. Nie drażnij go, rumianek ma właściwości drażniące, nie ufaj radom, by naparem potraktować oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja miałam takie objawy tylko wtedy, gdy kawałek żwiru wbił mi się w oko, ale to w sumie był jednostajny ciągły ból... Ból tylko w jednym oku miałam tylko wtedy, gdy miałam w nim złe ciśnienie, ale to znowu trochę inny rodzaj bólu. Pozostaje Ci okulista, lub przeczekanie (ja zwykle robię to drugie, na szczęście w moim przypadku przeczekiwanie różnych dolegliwości kończy się ich ustąpieniem ;), ale kto wie jak długo jeszcze...). Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby było jasne (bo zaraz ktoś na mnie naskoczy) - nie promuję olewania dolegliwości zdrowotnych. Człowiek o zdrowych zmysłach pójdzie się zbadać. Ja akurat mam z tym problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki problem?? wiesz jak delikatne jest oko, jak cenne? z/a/p/i/e/r/d/a/l/a/j/ do okulisty, ale już. ja zwlekałam pół roku i się męczyłam jak głupia, bo myslałam, że samo minie, prostackie myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może nie tak dosadnie ale fakt, dobry okulista powinien zbadać oko. Ze swojej strony mogę ci podsunąć naprawdę sympatyczna i bezstresowa miejscówkę www.drmichnowski.pl gdzie bez problemu dobry okulista się tym zajmie. Nie miałaś ostatnio żadnego wypadku, uderzenia? Może to tego efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robala masz w oku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brrr..nie wiem, czemu nie pójdziesz po prostu do dobrej poradni okulistycznej ( w katowicach, jeśli jesteś to tu śmiało można - http://www.medis.pl/okulistyka.html ) nie wyobrażam sobie tyle czasu użerać się z bólem oka i szukać porady na forum, lekarz powinien to wg mnie obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaykos
Przecież ten temat założyłem prawie dwa miesiące temu. Już dawno byłem u okulisty. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co było z okiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×