Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

studentka 3 roku

chcę się zabić

Polecane posty

ale mam doła, siedze i ryczę nie układa mi sie z facetem nie mam pracy czas pożegnac sie z życiem nie zniosę złamanego serca po raz kolejny jest mi bardzo ciężko :( dzisiaj odejdę z tego świata nie wiem jeszcze jak, jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ide z toba razem pokonamy ten bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypij 3/4 piwa to ci przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mi ciężko facet zamiast mnie wspierać na zywo, smsuje ze mną, jest zimny jak lód...byłam za dobra. tyle z siebie dawałam, szczere uczucie, a co dostaje? niby sie interesuje tym co z moja pracą, dzowni, wypytuje się...ale brakuje mi uczucia z jego strony, jest mi tak smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisał, ze wie o tym....i ze ma za duzo pracy i za mało czasu dla siebie nic o tym, ze tęskni za mną albo cos...nic...ma mnie gdzies, tak to jest dawać z siebie wszytsko,a dostawać za to cios prosto w serce nie chce mi sie życ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu230
Tez mam ciężko w związku bardzo źle i w życiu tez:-( czasem się zastanawiam po co dalej żyć? Chcesz to pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co mam mu odpisać na to? Dał mi do zrozumienia tym smsem, ze ma MAŁO CZASU DLA SIEBIE, czyli jeśli będzie miał jakiś wolny czas to bedzie chcial spędzić go samemu, a nie ze mną. Nie mam pretensji, rozumiem..ale gdyby dał mi jakąś nadzieję na naszą lepszą przyszłość... :( teraz nie wiem na czym stoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego taki jest? Musi być jakiś powód, kiedy to się zaczęło? Ile jesteście razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ma dużo pracy, wychodzi rano, wraca wieczorem, widze, ze jest zabiegany, ma duzo interesów...wcześniej nie było tego natłoku, miał czas dla mnie, przyzwyczaiłam się do tego i dlatego teraz tak mnie boli, ze sie od siebie oddalamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
op*****l go. co sobie mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nic nie da, on ma swoje w głowie, wie co jest ważne, a co może poczekać. dla mnie nie ma to juz sensu. oszukuję się tylko, nie mam juz po co tu życ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dużo kwasów nasyconych, za mało nienasyconych Za dużo metali ciężkich w mózgu! Toksyny i neurotoksyny -to również powód niestabilności i otępienia emocjonalnego! Gdybyś mogła spojrzeć na siebie wolna od tego syfu, który w sobie nosisz to byś się wstydziła tych smesów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu230
zdarza sie że praca czasem bierze górę nad naszym życiem ale nie warto się załamywać, mój facet też dużo pracuje ale ja zle tego nie odbieram i ty tez nie powinnas, myślę ze wystarczy z nim porozmawiać. Wiem na pewno że to nie jego wina że nie ma czasu dla ciebie i ze tak się zachowuje, po całym dniu w pracy człowiek jest zmęczony, ty tego trochę nie rozumiesz bo nie pracujesz, ja tez szukam pracy obecnie. Cały dzień potrafię zamienić dosłownie pare smsów z moim facetem, widzę się z nim tylko w weekendy i jakoś dajemy rade, trochę wyolbrzymiasz ten problem wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem bardzo kochliwa, moge poczekac na niego, ale tylko jesli bede wiedziała, ze on tego chce. jest mi tak smutno, ciągle ryczę, złamał mi serce, mówił mi, ze jestem dla niego najważniejsza i że darzy mnie uczuciem, ale to nieprawda!!! nic dla niego nie znaczę zawrócił mi w głowie tak nagle, znaliśmy sie chwilę, a ja nie zwracałam na niego uwagi, zabiegał o mnie a ja nie traktowałam tego na poważnie gdy sie zakochalam na amen to on teraz się oddala nie przezyje tej nocy powiedzial mi, ze kobiety zawsze od niego odchodziły, bo ma taki charakter, powiedział, ze zawsze mówiły to co ja..czyli historia sie powtarza powiedziałam mu ze ja sie od niego tak szybko nie odzzwyczaję a on wysłal mi tylko uśmiech nie chce mi sie juz zyc..mam potwornego dola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna moja porażka życiowa w miłości nie mam już siły na to, nigdy nie ułożę sobie życia trochę bez sensu, że żyję ciągle chodzę smutna i przygnębiona, niekochana, samotna chce skonczyc moje życie, wiem, ze nigdy juz sie nie zakocham, albo bede powtarzała ten sam schemat. zauroczenie, wielkie szcęście a potem nagle koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oprócz tego zakichanego związku mam tez inne problemy, które wciąż narastają dlatego lepiej bedzie jesli pozegnam sie z zyciem nie dam rady teraz życ z wspomnieniami wiem ze to koniec naszego zwiazku wszytsko mi go bedzie przypominac boze czemu to musi mnie spotykac? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolczuje temu facetowi ze musi z toba wytrzymywac jak mu takie schizy robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie schizy? czy tak trudno mu napisać coś miłego do mnie? napisałam mu ze tęsknię to nawet nic nie napisał, ze on tez. kiedyś odzywał się będąc w pracy, teraz tego nie robi/ potrzebuję takich słów od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialas ze soba skonczyc to zrob to. Niech ten facet znajdzie sobie jakas normalna dziewczyne i bedzie z nia szczesliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J**** ten przebłydły świat......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P******* to forum z**********..reklamy n reklamach...p******* was?Tego się nie da normalnie czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten q**s co zmienił szatę tego form powinien sie leczyc bez kitu...żal...żałosny psychol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się zabij jak najszybciej, jednej tępej p***y mniej, tylko zrób to skutecznie żebyśmy my nie musieli ciebie później utrzymywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×