Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emin

ciaza po 40 szok!!!!!

Polecane posty

Gość emin

Jak to sie stalo to nie wiem,mam duze miesniaki,lekarz powiedzial ze nawet nie ma mowy o ciazy,a tu .... jestem dwa dni przed okresem,ale wczoraj zrobilam test i wyszly dwie kreski,ta druga slaba,ale jest.jestem przerazona mam 41 lat.Cos mnie tchnelo,bo od kilku miesiecy wcale nie zabezpieczam sie bo nie mam szans na ciaze,jak twierdzi lekarz aha i to nie tylko jeden.Zrobilam test bo jakos dziwnie sie czulam,teraz nie wiem co bedzie. Narazie czekam bo moze tylko doszlo do zaplodnienia , ale ciaza sie nie utrzyma,nie wiem co ja w ogole pisze ,mam burze w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łowca skór
gratulacje mamuśku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Ja mam nadzieję ze Ci się utrzyma. leżałam z mamuśką 43 letnią to ty gówniara jesteś (za wybaczeniem) Moja się nie utrzymała, a ona ma zdrowe dzidzi. Wiek to żadna przeszkoda a odmłodzi Cie to z 10 lat Tylko te mięśniaki..... Cóż powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
dzieki za dobre slowa,ale ja nie umiem dojsc do siebie od wczoraj;(nikt nie wie nawet moj partner.nie wiem moze test sie myli nie wiem nie wiem NIE WIEM JUZ NIC.i jak tu lekarzom wierzyc. wiem ze miesniaki sa bardzo groznie a ja mam trzy,ktore odrosly bo bylam tez 4 lata temu je usunac.a tu taka niespodzianka. Moze zostane pocieszeniem dla dziewczyn,,ktore sie staraja,i nic im nie wychodz,lecza sie ,jedno jest pewne lekarz tez sie myli!!!!!!! Moje sa tak umiejscowione ze w zadnym wypadku nie moze dojsc do zaplodnienia tak zostalam zdiagnozowana,nie znam sie zabardzo na tym bo nigdy sie tym nie interesowalam,ale chyba sie zainteresuje.Jak narazie nic mi nie pozostaje tylko czekac. Dzieki za zainteresowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana mnie diagnozowali od lat że raczej nie zajdę .....i zaszłam. Cóż inna historia że nie donosiłam, ale nie zamierzam nie próbować jeszcze raz. I też nie mam 20 lat....raczej do 40 tki bliżej Martwią mnie raczej te Twoje mięśniaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znam przypadek ,ze kobieta zaszła w ciążę i tez miała mięśniaki i co urodziła zdrowego synka a mięśniaki zniknęły koleżanka mojej mamy z pracy ja urodziła miała 38 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 36, teraz byłam pierwszy raz w ciąży, niedługo mogę się starać drugi raz - jak powiedziałam lekarzowi żeby ratował teraz dziecko bo jestem za stara na kolejne to mnie wyśmiał i powiedział : "tego nie uratujemy, a co do następnego to pani jest gówniara i nie jedno jeszcze może mieć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
kochana dedi przykro mi ze poronilas,naprawde bardzo mi przykro,jesli chcesz to opowiedz mi o tym co cie spotkalo. Co do mnie to moja druga ciaza,pierwszy raz bylam w ciazy 24 lata temu,mam dorosle dziecko:) od wczoraj siedze w internecie 24 h:)i chyba zle zrobilam ze zrobilam ten test,bo jak teraz dostane okre sto znaczy ze poronilam,nie no nie wykoncze sie,co mnie podkusilo sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko, na forum ciaza, wychowywanie dzieci jest topik mam okolo 40-tki :) Jest nas tam sporo i wszystkie urodzilysmy zdrowe dzieciaczki :) Ja urodzilam w 42 lata zdrowego synka i tez mialam miesniaki, zapraszam Cie na to nasze forum. Tam znajdziesz rady, pocieszenie, dobre slowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
wysokie obcasy daj mi linka jesli mozesz prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja urodzilam w wieku 40 lat
mam kochana coreczke starsza ma juz 14 lat odmlodzilam sie i jestem bardzo szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
dzieki za linka,ale tam was jest duuuzo :) musze poczytac sobie- U mnie bez zmian,bola mnie tylko piersi,musze czekac jak narazie. Jutro zrobie test,jak sie nic nie wydarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
tak jestem w ciazy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
Dziekuje Dedi,jak narazie musze sie oswoic z myslami,potem zobacze.Moje miesniaki w ogole nie daja znac o sobie,jakby lekarz ich nie stwierdzil to bym nie wiedziala.czxuje sie dobre,tak jak by nigdy nic,tylko te pieri strasznie bola.narazie czekam ,zobacze za pare dni.pozdrawiam i dzieki za zainteresowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana ja w
wieku 39 lat lat urodzilam drugie dziecko, to byla moja 3.ciąża gdyz drugie poronilam. to dzieciatko malutkie co teraz mam to jest moj najwiekszy Skarb na swiecie.zadne pieniadze nie dałyby mi takiego szczescia,zadna wygrana w totolotka,jak Ona.Swiata poza nią nie widzę i ciesze się kazdą chwilą z Nią.mam cichą nadzieje ze moje jeszcze uda się trzecie,choc juz tak się nie staram jak starałam się o Nią i jak ją pragnełam.miesmiakow nie mam ale t ak mysle,ze moze tobie jakos zanikną bo rozne rzeczy się zdarzały,cudowne ozdrowienia w ciaży;).ja np mam astmę a w ciazy nie mialam zadnych objawów,nawet nie musialam leków brać.a teraz troszeczkę wrocilo.tak ze organizm jakos broni się sam i sie wzmacnia przez ciąże,tak myslę. zycze ci duzo zdrowka dla ciebei i twojego malenstwa i gratuluję!! zobaczysz jak zmienią ci się priorytety,jaka bedziesz szczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
dzieki za dobre slowa,ja sie ciesze, jestem tylko w szoku bo by mi przez glowe nie przeszlo ze jeszcze bede miala dzidzie,wiem ze za wczesnie na cieszenie sie,ale tak mysle ze chyba to przeznaczenie,bo ja juz dawno stracilam nadzieje na dziecko.Jestem od 6 lat z moim partnerem on jest wlochem,i mieszkamy we wloszech,wczesniej sie nie myslalo o dzieku,potem on sie rozchorowal bardzo ciezko, i przez 2 lata wogole nie bylo mowy na ten temat,a jak troche sie wszystko ustabilizowalo to szanse legly w gruzach przez miesniaki,mam je 2 i trzeci malutki,wiec dalismy spokoj juz dawno,dodam tylko ze moja druga polowa bardzo chciala dziecka,ale ..... A tu taka niespodzianka:))) Mam tylko nadzieje ze bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko bedzie dobrze, moja ciocia urodzilam rok temu coreczke , majac 40 lat. dalej ma miesniaki, dopiero teraz bedzie je leczyc, zalatw sobie od razu cesarke i wszystko bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
dziekuje Wam,super ze ktos sie do mnie oddzywa:))musi byc dobrze ja to wiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia74
Bardzo Ci gratuluję, to naprwdę wielkie szczęście i napewno wszystko dobrze się skończy :) sama staram się o 2 dziecko i mam 36 lat. Jutro idę na badanie hsg czy mam drożne jajowody i tak bardzo bym chciala żeby były drożne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dobry pomysł
no i o co to halo. Młoda jesteś, współżyjesz bez zabezpieczenia to i w ciążę zaszłaś. Też sobie zaciążę w Twoim wieku, może już dojrzeję do tej pory :D Zostało mi 9 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do emin
A masz już jakieś dzieci? No i oczywiście gratuluję ciąży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
Witam dziewczyny:) Ja dopiero z pracy wrocilam. Sabciu bedzie dobrze,jestes duzo modsza ode mnie:)Trzymam kciuki za twoje jajniczki:) i daj znac jak poszlo. Powiem wam cos,kilka lat temu jak bardzo chcialam zajsc w ciaze,to niestety nic z tego nie wyszlo,a staralam sie bardzo:)a potem dalam spokoj,przestalam myslac,bo lekarze powiedzieli ze nie ma najmniejszej szansy,wiec co miesiac przychodzila@ i ja stacilam nadzieje. A w tym miesiacu cos czulam sie dziwnie,jakies skurcze,czulam bardzo silno jajniki,a przedewszystkim nie mialam plamienia,bo ja pare dni przed@zaczynam plamic,i cosik mnie tchnelo i zrobilam test dwa dni przed terminem .Jak narazie jeszcze nikt nie wie,tylko Wy!!!!! Boje sie tylko o te samoistne poronienia,poczekam jeszcze jakies 2 tyg,jesli nic sie nie wydarzy to powiem wszystkim. Mam syna ,ktory ma 24 lata,urodzilam go jak mialam 17 lat,i zawsze bylam brana za siostre,a teraz jak szczesliwie urodze to bede za babcie brana hihihihi.buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia74
No już jestem po badaniu, i niestety obydwa są niedrożne. Jakoś spodziewałam się że tak będzie, i nie wiem co dalej mam robić... Emin musisz teraz dbac o siebie i jak tylko coś będzie nie tak to od razu idź do lekarza, nie ryzykuj. Pozdrawiam gorąco !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia74
Dziękuje emi za wsparcie, teraz pozostała mi laparoskopia, która może zakonczyc sie zwykłym cieciem. Lekarz nie dał mi pewności że po tych zabiegach udrożni jajowody. Jak zrobi laparo a uzna ze nie da rady udroznic to podczas tego zabiegi zacznie ciąć. Jak otworzą mi brzuch to się okaze jak wygladaja moje jajowody. Moze udroznia a moze nie. To jest loteria. Teraz musze podjac decyzje czy ide czy nie na laparoskopie. Jeżeli tak to prawdopodobnie byłby to 6 grudnia. Tylko ze to jest juz dłuzszy pobyt w szpitalu i w zasadzie wyłączenie z pracy do konca roku. Z jednej strony mam obawy isc, a z drugiej że strace szanse jak nie pojde. Musze jak najszybciej podjac decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uihui
NIe wiem z czego sie cieszysz, ze dziecko bedzie mialo babcie zamiast mamy?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabcia74 - skąd jesteś? Mamy tyle samo lat, też się staram (od nowa) polecam klinikę na Ligocie. Osobie która usiłuje wmówić Emin że będzie babcią >>> musisz się bardzo, bardzo staro czuć, albo bardzo jej zazdrościć. Nie metryka czyni starą ale własne przekonanie o sobie. 40 letnia babcia? oplułam ze śmiechu monitor. I lepiej być mamo-babcią niż nieodpowiedzialną gówniarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
Sabciu ja mysle,ze powinnas podjac leczenie,jesli istnieje jakakolwiek szansa to wykorzystaj ja !!to chyba nie jest jakis niebezpieczny zabieg,zebys musiala cos ryzykowac,a dzieki temu mozesz spelnic swoje marzenie.Ja trzymam kciuki.Zobaczysz bedzie dobrze. Dedi kochana dzieki za obrone.Jestes Super!!!!ja sie nie przejmuje glupimi komentarzami,niech pisza co chca.Ja wcale babcia sie nie czuje i nie wygladam jak babcia:)))))nic nie bede wiecej dodawac bo ty zalatwilas za mnie:)))buzik. Nie wiem czy dobrze zrozumialam Dedi , chodzi Ci o Ligote te w Katowicach???o CSK???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia74
Dziewczynki kochane jesteście, że tak mnie wspieracie. Ja właśnie wczoraj byłam w Katowicach Ligocie na hsg i laparo tez miałabym tam miec. Trafiłam tam przez mojego lekarza, który tam pracuje na ginekologi. Ja jestem z okolic Bielska Białej. Dedi przykro mi że straciłaś dziecko ale jak tylko wszystko w porządku i możesz się starać kolejny raz to życzę szczęścia i będę trzymać kciuki. Emin dzięki za dobre słowa. Dedi ma rację, tylko ktoś kto sam czuje się staro może tak napisać. Lat ma się tyle na ile się czuje a nie wygląda. A dziecko jeszcze bardziej odmładza :) Umówiłam się z lekarzem że do jutra muszę podjąć decyzję żeby ewentualnie zarezerwować termin zabiegu. Chyba się zdecyduję na laparo, do stracenia w sumie nie mam nic, a zyskać mogę bardzo wiele. A jak się nie uda to wyzdrowieję i też będzie. Dedi czy Ty masz jakieś doswiadczenia z Ligotą i znasz opinie na temat tamtejszych lekarzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×