Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emin

ciaza po 40 szok!!!!!

Polecane posty

Gość emin
hello:) Co tam slychac??? Sabciu jak tam u ciebie??? Ja troche uprzadkowalam sprawy z moim synem,troche sie uspokoilam,zobaczymy co bedzie dalej,ale jak narazie jest dobrze:) Aniolek milczy,nowa kolezanka tez gdzies zniknela:( Ale ja jestem i czekam na wiadomosci Buziaczki.Sabciu melduj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia74
Hej hej Emin :) to dobrze że u Ciebie i syna troche sie poprawiło :) a u mnie wczoraj były bóle podbrzusza, troche jakby jajników, a dzis koło południa zauwazyłam dużo białego gestego sluzu, wczoraj tez troche było ale dzis zdecydowanie wiecej. Tez mnie od czasu do czasu lekko kłuje jajnik, nie wiem co o tym myslec. Okres mam dostac jutro albo we wtorek, zalezy jak długi bedzie cykl czy 26 czy 28 dni ? Co o tym myslisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
Sabuniu kochana mysle ze ten bialy sluz to oznaka ciazy. Naprawde tak mysle,bo jak tak tez mialam Badz dobrej mysli,mysle ze ci sie udalo sabuniu moja kochana:) CZEKAM NA DOBRE INFORMACJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutniaczek 70
serduszka ci wysylam i gratuluje ja bym tesz chciala moze dasz mi przepis bo mi nic nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia74
Tak myślisz ? Nie chce sięnakręcać a boje się zrobić test, mam lezy w szufladzie ale jakoś nie zabieram się za niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia74
Ja tez nie wiem napewno czy wyszlo ? :) Jak tak to nie ma sprawy dam przepis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
sabusiu poczekaj do wtorku,jak sie nic nie zdazy,a napewno sie nie zdazy to wtedy zrobisz:) trzymam kciuki i bede kibicowac do narodzin buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
Sabusiu i jak???? Napisz cos prosze,caly dzien o tobie myslalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia74
Hej Emin :) no na razie nic, ale ten brzuch tak pobolewa na przyjscie @. Dzis to mój 28 dc. Pewnie do popołudnia przyjdzie, ten cykl chyba się nie udał. Po południu się odezwe co i jak :) Miłego dnia Emin całuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia74
Emin, dalej nic.... Poczekam do jutra i jak nie bedzie @ to wtedy zrobie test. Ciekawe jak wczesną ciążę wykryje test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia74
Witaj Emin, dzisiaj przyszła @, a myślałam że już jej nie bedzie. Pozdroawiam Cie :) i wszystkie inne dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
Sabuniu kochana nie mialam internetu caly tydzien,zmienialam operatora. Kochana moja przykro mi ze ta wstretna @przyszla- Nie martw sie UDA SIE ZOBACZYSZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
Sabuniu chcialabym cie pocieszyc,ale nie wiem jak. Coklowiek napisze to i tak nic nie da,wiem jak to jest jak sie czeka i ma sie nadzieje a ta wstretna@przylazi.... Smutno mi,bo naprawde wierzylam ze ci sie udalo,ale pamietaj , ze nie nalezy sie zalamywac ,trzeba dzialac SLYSZYSZ??? No dobra nie udalo sie w tym miesiacu,ale uda sie w nastepnym sciskam cie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Emin, ale się się cieszę że się odezwałaś bo już miałam jakieś różne mysli że gdzieś się zgubiłas mi :) No nie załamuję się tylko trzeba zacząc znowu działania, jutro jadę do lekarza to może coś mi powie więcej jak wygląda u mnie sytuacja. Ewentualnie zleci może jakieś badania, zobaczymy. Fajnie że już jesteś :) a reszta dziewczyn gdzieś znikła, nie ma nikogo od jakiegoś już czasu. A co tam u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
Sabusiu jestem i bede,bo chce podtrzymywac nasza znajomosc,nie martw sie ,mialam problemy z netem i dlatego nie pisalam:) U mnie jak narazie ok,moj syn narazie nie spedza mi snu z oczu....oby tak dalej a wszystko sie ulozy,jestem pelna nadzieji:) Poza tym praca,dom,dom praca i nic ciekawego:)) sabusiu mysle ze u ciebie wszystko w porzadku,tylko trzeba troche czas,ja wiem ze chcialabys tak od pierwszego strzalu,ale hmmm nieraz sie nie udaje.:) Ja jestem z Toba i trzyma kciuki. Powiem ci ze ja tez nieraz sie zastanawiam nad ciaza,ale nie planuje i nie uwazam...... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Emin :) fajnie że myślisz o ciąży :) i daj Boże żeby się powiodło. Ja tez myślę ale tak wszystko z umiarem bez szaleństwa. Bardzo chcę ale nie myślę wszystko temu podporządkować bo wtedy zwariuję. Dobrze że się na razie poukładało u Twojego syna i Ciebie, lżej się robi na sercu jak wszystko jest w porządku. A ja dzisiaj byłam u lekarza i powiedział mi że u mnie wszystko się w zabiegu powiodło, było lepiej niż się spodziewali jak mnie otworzyli, więc troche mnie to podbudowało. I nie zaleca mi żadnych badan póki co bo moje problemy były innego wymiaru więc teraz powinno juz być dobrze. Zdrowe pary starające się o dziecko to mają czas około 1 roku więc na razie mam jeszcze troche czasu a zrosty tak szybko tez nie powstaną więc jestem dobrej Myśli. Pozdrawiam Cie gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
Czesc sabusia:) Widzisz mowie jeszcze raz, CIERPLIWOSC!!!!!! Uda sie napewno ,nic sie nie martw:) Nie mysl za duzo tylko bierz sie do dzialania a efekty przyjda same....:) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
Sabcia gdzie ty jestes????he????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem Emin :) nic się nie dzieje u mnie więc nie pisałam. Działamy co drugi dzien i czekam na efekty :) a co u Ciebie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
Hallo:) Juz sie martwilam:) U mnie tez jak narazie nic sie nie dzieje:) Dzialaj Sabcie nie przeszkadzam:) Pozdrawiam i czekam na wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jestem studentką V roku psychologii UŁ. Piszę pracę magisterską na temat psychologicznych uwarunkowań ciąży po 35. roku życia. Mam gorącą prośbę o wypełnienie ankiety na potrzeby mojej pracy. Jeśli któraś z Pań mogłaby pomóc mi w ten sposób, to bardzo proszę o kontakt na adres: justynakot@poczta.fm . Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
Co tam u Ciebie Sabusiu??? Jak dzialania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Emin :) ja czekam... Na razie nie mam żadnych objawów a @ powinna przyjść w środę. Nic mnie nie boli ani nie czuję żadnych objawów, pewnie @ się zjawi. A co u Ciebie ? Moze Tobie się udało ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
Hej Sabusiu:) No to trzymam kciuki,zeby Ci sie udalo. U mnie @wlasnie trwaaaaaaaaaaaaa!!!!! Buziaczki..i daj znac co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
Sabusiu i jak???? Napisz cos bo dzis juz czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdjsuhd
a ja tak z innej beczki dlaczego masz kilka mięśniaków i ich nie usunęłaś? ja miałam jednego mięśniaka 1 cm i od razu usunęłam nie wiem dlaczego wiele kobiet chodzi z mięśniakami przecież to tykająca bomba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emin no i przyszła @ :( kupiłam dziś wiesiołek i moze dojdą mi jeszcze zioła więc zaczne w tym cyklu ze wspomagaczami. Może się uda. A tak myślałam że przyjdzie.... Sciskam Cię i całuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×