Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TaNikola

Co ludzie maja do imienia Nikola?

Polecane posty

Gość TaNikola

Bo nie rozumiem. Ja sama sie tak nazywam. Mam 19 lat wiec kiedy sie urodzilam to z tego co wiem to imie nie bylo az takie popularne. Pochodze z dobrej, normalnej rodziny. Tak dobrze przeczytaliscie cie. Nazywam sie Nikola i nie jestem z patologicznej rodziny. Moi rodzics dobrze zarabiaja, ja teraz jestem ba studiach. Moja starsza siostra tez ma dobra prace, wiec jak widzice jestesmy normali. Wiec skad te przesady ze Nikola to od razu z patologicznej rodziny. Przecierz to nie zalezy od imienia tylko od wychowania. A wy co sadzice? Moze mi to ktos sensownie wytumaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to imię jest trochę pretensjonalne ale nikt nie ma wpływu na wybór swojego imienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz tlumacze: 90% Nikoli pochodzi z patologicznych pijackich rodzin. Tak samo jak 90% Wanesek, Oliwierkow i Alankow. Pozostale 10% to dzieci ludzi, ktorzy maja delikatnie mowiac kiepski gust, ale ogolnie sa w porzadku. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no przecierz, że to nic nie znaczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ni koła ni pepsi.... Imię męskie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko debile twierdza ze jakiekolwiek imie pochodzi z patologii, patologia sa i Nikole i Marsyie, Zosie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko debile ignoruja statystyki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćówka
Masz normalne imię. Daj sobie spokój. Moje imię na zmianę-raz mówią "jakie piękne", a czasami się śmieją. Choć śmiali to się raczej tylko jak byłam dzieckiem lub młodą nastolatką moi rówieśnicy. Żaden dojrzały dorosły nie śmieje się bez sensu z normalnych imion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to imie meskie? Ja tam do Nikolek, Alanków, Wanesek nie nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze Fabian, Xavier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikola oczywiście męskie imię , polski odpowiednik : Mikołaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nic nie mam poza tym, ze kojarzy mi sie z niedomyta kilkulatka z resztka lakieru matki na paznokciach. To imie jest pretensjonalne i tyle, ale jesli poznalabym jakas fsajna wartosciowa osobe o tym imieniu to pewnie troche zmienilabym swiatopoglad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi wcale o samo imię, tylko o to, że lubują się w nim kobiety pewnego rodzaju...i nie są to osoby, z którymi mam chotę siezaznajamiać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Historia imienia Nikola Nikola to imię pochodzenia greckiego. Pochodzi od słów nike czyli „zwycięstwo” oraz laos czyli „lud”. W większości krajów jest to imię męskie. Jako imię żeńskie utworzone zostało współcześnie i jest żeńską formą imienia Mikołaj. Obecnie staje się coraz popularniejsze w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden dojrzały dorosły nie śmieje się bez sensu z normalnych imion xx a jakie to sa te nienormalne, bo wg mnie Nikola to raczej jedno z nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia_1986
Nie martw się , ja mam koleżankę Nikolę, ma 23 lata i też jest z normalnej rodziny :) Teraz kończy studia, ma dobrą pracę, fajnego faceta, fajnych rodziców i własne dziecko w drodze. Też nie rozumiem tej nienawiści do tego imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pretensjonalnie to sa : AndzeliKa, Violetta, Żanetta, Amelia, Apropos . znałam kiedys dziewczynę o imieniu Czekina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"i własne dziecko w drodze" xx widać, że kumpela Nikoli się wypowiedziała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie Twoja wina, że masz takie imię, co nie zmienia faktu, że Nikola najczęściej dają dziecku na imię ludzie z nizin społecznych, którzy w ten sposób chcą się dowartościować, lub tak zwani nowobogaccy, którzy dorobili się kasy ale pochodzą z wioski. Powiedz, czy Twoi rodzice dorobili się szybko kasy na jakimś biznesie? Jeśli tak to masz odpowiedź :D jest jeszcze oczywiście jakiś niewielki odsetek przeciętnych, normalnych ludzi, którzy po prostu mają kiepski gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie imię, może kiedyś wywoływało większe emocje, teraz się już osłuchało. W czasach naszych babć i dziadków podobne emocje budziła ANETA, a teraz dla każdego to normalne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak i chłopiec o imieniu Dagmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćówka
Nienormalne to takie na maxa udziwnione. Jeśli jakieś imię na serio dziwnie brzmi to jeszcze zrozumiem choć śmiać się z żadnego nie powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam jedną spoko Nikolę, właściwie to jak ją poznałem to zmieniłem nastawienie do tego imienia. Laska nie dość, że piękna to jeszcze super pozytywna, ze świetnym nastawieniem do życia i kierująca się w nim jakimiś większymi wartościami niż 3/4 innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda z ta Aneta , moja babcia sie dziwiło ze znajomi dali córce na imię Aneta jakby nie mogli Anna ? A juz najbardziej śmiała sie z Anity , ze wydziwione .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolineeeee_80
To prawda z ta Aneta , moja babcia sie dziwiło ze znajomi dali córce na imię Aneta jakby nie mogli Anna ? A juz najbardziej śmiała sie z Anity , ze wydziwione . xxxxx Moja tak samo! Zresztą jak chciałam nazwac córkę Anita to stwierdziła, że mam chyba nierówno pod sufitem, takim wydziwionym imieniem uszczęśliwiać dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety kojarzy sie z patologia bo statystyki nie klamia,ale gdybym mieszkala zagranica nazwałabym corke Nicole nie Nikola bo to piekne imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale o jakich wy statystykach piszecie? Jeśli mowa o tych artykułach o szkodliwości niektórych imion, które są co jakiś czas publikowane na różnych portalach to czy chociaż raz któreś z was postanowiło trochę zgłębić temat czy oparliście się, jak to zwykle bywa, jedynie na wypocinach pismaków, którzy kompletnie nie zrozumieli wniosków, jakie zostały z tych badań wysunięte? Chyba, ze chodzi wam o statystyki skojarzeń Polaków co do okreslonych imion? Nikola jest OK, dla mnie najgorszy wytwór to Dżesika. Jeszcze Jessica ujdzie, ale DŻesika?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matydla_molli
Ja mam znajomą Nikolę- Amerykankę, niepolskiego pochodzenia :) wiec jak widać nie tylko u nas to imię funkcjonuje. W jej kraju imię nie jest odbierane źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienawidzę imienia Aneta. Wszystkie Anety, które znam to tępe dzidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×