Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolezankakafeterianka

Czy w ten sposób dojdę pochwowo?

Polecane posty

Gość kolezankakafeterianka

hej, w seksie dochodzę jedynie łechtaczkowo, potrafię sama sie doprowadzić jak i partner tez(językiem i dłonią), niestety pochwowo nie potrafie, jest mi milo i przyjemnie ale nie mam w ten sposob orgazmu. Partner zaproponował mi żeby przez jakiś czas nie robić mi dobrze ustami zebym sie odzwyczaila i ze byc moze w ten sposob dojde normalnie dzieki penisowi. myslicie ze zadziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezankakafeterianka
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz też popróbować sama, gdy jego nie ma obok. Ja też zawsze dochodziłam tylko przez pieszczenie łechtaczki, ale od niedawna robię tak, że gdy jestem bardzo podniecona (np. przez wyobrażenia) to wkładam i wyjmuję sobie szybko wibrator, zupełnie nie dotykam łechtaczki. Dłużej to trwa i bardziej się męczę, ale orgazm jest i to wcale nie gorszy od tego gdy dotykam łechtaczki. Ale przede wszystkim spróbuj pogodzić się z tym, że bardzo mało kobiet ma orgazm pochwowy, nie rób sobie presji. Może nigdy tak nie dojdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolezankakafeterianka
Dzieki:-) sprobuje z tym pierwszym pomyslem, a wibrator i inne zabawki to planujemy kupic ale kiedy indziej bo na razie oszczedzamy:-) mi nie przeszkadza ze nie dochodze tak ale wiecie, moj by chcial, ja tez ale jestem szczesliwa mimo tego bo bardzo lubie jak on robi mi minetke itd. Ale ciekawa jestem bo ponoc pochwowy jest bardziej intensywny niz lechtaczkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to facet mało wie o kobiecej anatomii, skoro nalega na pochwowy :D Ciekawe jak wyjasni fakt, że kobiety po obrzezaniu (usunięciu łechtaczki) nie sa już nigdy zdolne do orgazmu. Gdyby istniał orgazm pochwowy, to nie przeszkadzałoby im, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: gość dziś xxx Jak sie na czyms nie znasz to nie opowiadaj bzdur. kobiety ktore sa obrzezane glownie w afryce maja procentowo kilka razy czesciej orgazm pochwowy niz te nieobrzezane kregu cywilzacji zachodniej to jest dawno znana wiedza w seksuologii. xx Orgazm nie oprzezywa sie w lechtaczce tylko mozgu. Lechtaczka to jedno z wielu miejsc na ciele ktore ma duza ilosc zakonczen nerwowych i tylko tyle podona ilosc jest u wejscia do pochwy. Kazda kobiet moze nauczyc sie orgazmu pochwowego ale trwa to do 6 miesiecy To ze kobiety z cywilzacji zachodniej tak rzadko maja orgazm pochwowy to wynik uwarunkowan z okresu gdy sie masturbowaly wykorzystujac tylko lechtaczne. Ta faza masturbacjo po okresie pierwszej miesiaczki do pierwszego partnera seksualnego to naturalne etap rozwoju seksualnego kobiety. Gdyby w tym czasie zamiast bawic sie myszka uzywaly sztucznego czlonka ale bez wibracji to wszystkie potrafilyby osiagac orgazm pochwowy, xxx A teraz porcedura jak sie nauczyc orgazmu pochwowego. xxx 1. Chowamy do czasu az wytrenujemy orgazm pochwowy lechtaczke do szafy absolutny zakaz je stymulacji. 2. jedyna stymulacja jak moze byc poza gra wstepna ale tez bez dotykania lechtaczki to ta pochwowa. 3, Nie oczekujemy szybkirezultatow nie przejmujemy sie ze nie mamy orgazmu pozniej bedzie wiecej frajdy jak nauczymy sie pochwowego. 4. Jak najwiecej stymulacji pochwowej czyli wracamy do punktu zero . Znow macie po kilkanascie lat tylko teraz jestescie madrzejsze jak jest mozliwosc z chlopem to robimy to z chlopem a jak nie to trenujecie same. Kupujecie sztucznego penisa ale bez wibracji bo kutas waszego faceta nie wibruje i znowu nauczycie sie stymulacj ktorej on nigdy w zyciu wam nie zapewni. A chcodzi o to zeby w trakcie normalnego rzniecia miec jak Bog przykazal orgazm:-) xxx 5 Ten sztuczny czlonek takiej wielkosci jak waszego faceta nie wiekszy z raczka dajaca dobry uchwyt. Najlepiej stalowy ze stali chirurgicznej albo szklany zeby byl sztywny xxx 6. Jak z chlopem sie kochacie i on juz ma orgazm a wy czujecie ze podniecenie w was narastalo ale on za szybko skonczyl to chlop bierze tego sztucznego penisa i dziala. Tak dlugo jak trzeba i dopoki czujecie ze podniecenie narast, jak widzicie ze nic z tego ze stoi w miejscu to nie meczycie sie dalej, sprobujecie nastepnym razem. Duzo trenujecie same jak tylko najdzie was ochota a nie ma chlopa w poblizu. xxx 7. trenujecie miesnie pochwy zaciskajac je na tym sztucznym penisie warto lupic tez taki o polowe mniejszy jesli chodzi o jego obwod i na nim trenujecie. xxx 8. Do pracy warto kupic kulki gejszy i z nimi chodzic przez caly dzien lub z takimi zatyczkami jak analne ktore uniemozliwiaj ich wysuniecie. xxx 9. Uczymy sie topografi swojej pochwy gdzie najmilej paluszkami Wasz chcop tez musi sie dobrze poznac i wymasowac kazdy centymetr w roznym tempie z roznym naciskiem albo jezykiem. Niech sie nie przejmuje ze nie jest was wstanie doprowadzic do orgazmu to jak mowiilem moze potrwac pol roku ale warto:-) xxx 10. I jeszcze raz paluszki jezyk trzymamy z dala od lechtacki zeby nie wiem jakl was kusilo bo inaczej nic z tego nie bedzie xxx xxx Orgazm mozna osiagnac z roznych czesci ciala lub stymulujac wiele naraz, mozna miec orgazm od samego ssania sutkow piersi, mozna miec w ogole bez stymulacji fizycznej i kazda z was pewnie taki przezyla w trakcie marzen sennych. Byly eksperymenty z tymi sennymi orgazmami i wiadomo ze przez sen kobiety sie nie pieszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do :gość dziś xxx Tak tak oczywiscie wszystko jest lechtaczka:-) To bzdura lechtaczka jest tam gdzie jest. A duza ilosc zakonczen nerowych jest na lechtaczce na poczatku wejscia do pochwy do 33% procent jej glebokosci i miedzy nimi dowam czyli pochwa i lechtaczka. Wokol odbytu i dlatego mozliwy jest analny na sutkach i jeszcze w paru miejscach. Sa kobiety ktore maja tak wrazliwe miejsce pod kolanem czyli z drugie strony ze pieszczac tylko je maja orgazm. Ale feministki w wiekszosci lesbijki nie moga przezyc ze baba moze miec orgazm nie od lizania przez druga babe lechtaczki tylko od normalnego rzniecia prze chlopa. Wiec one i powiazani z nimi naukowcy wszedzie widza lechtaczke A lechtaczka jest tam gdzie zawsze byla i tam pozostanie i tylko tam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorki, ale te komunały są śmieszne. Niby czemu kobieta ma się uczyć i doszkalać po to, żeby facetowi było w pewien sposób łatwiej?.. Łectaczka jest zbudowana dokładnie tak samo jak penis *ciała jamiste itp" i wymaga podobnych zabiegów, o które u kobiety trudniej, gdyż autostrada bodziec reakcja ma wiele więcej zakrętów niż u faceta. I czy orgazm mityczny pochwowy, czy łerchtaczkowy nie ma specjalnego znaczenia. Może być baaardzo wielokrotny i gigantyczny orgazm łechtaczkowy, ale jeśli kobieta wyimaginuje sobie pochwowy jako max, to niestety, może się sromotnie zawieść.... Może niektóre mają bardzo specjalne predyspozycje, ale 90% nie narzeka (jeśli już ma) na orgazm łechtaczkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do :kolezankakafeterianka xxx Zapraszam pisz kiedy chcesz:-) Pozdrawiam Twojego chlopa mam nadziej ze doceni Twoje poswiecenie:-) Bo dla niego to bedzie wielka frajda jak sie nauczysz. Bo kazdy chlop marzy zeby moc od normalnego rzniecia jak Bog przykazal doprowadzic swoja ukochana kobiete do orgazmu. Bo inaczej te wszytskie nasz ruchy troche takie bez sensu dla nas:) Ale pamietaj albo zabawy lechtaczka albo orgazm pochwowy tu nie ma miejsca na kompromis:-) Ty musisz sie od zera nauczyc nowego orgazmu:-) W wiekszosci wypadkow to sie dzieje przy trzecim cyklu owulacyjnym bedziesz wtedy juz tak napalona ze organizm nie bedzie mial wyboru i peknie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolezankakafeterianka
Sama tez chce wiedziec jak to jest, nie robie tego tylko dla niego, jak sie nie bedzie udawac to trudno, przeciez plakac nie bede:-) takze luzik ale czemu nie sprobowac sie go nauczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmieszy mnie, że FACET daje instrukcje jak kobieta ma przeżywac orgazm, podczas gdy prawie wszystkie kobiety mówią coś zupełnie innego :D:D Ja też nie rozumiem po co tracić tyle czasu, po co się męczyć, po co na siłe zmieniać ogniskową orgazmu (bez żadnej pewności czy to cokolwiek da), tylko po to by seks wyglądał tak jak FACET SOBIE WYMARZYŁ :D Łechtaczka jest wyłącznie po to by dawać orgazm. To odpowiednik penisa. Więc to jest tak, jakby kobiety wymagały od facetów by nauczyli się mieć orgazm zupełnie bez dotykania penisa, a jedynie pieszczenia dużego palca u nogi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolezankakafeterianka
Wilk jutro wysle Ci adres maila wracajac do tego tematu, tymczasem lece spac:-) oj chcialabym zebysmy poczuli te"porzadne rzniecie";-) a innym chce tylko napisac, ze to ze moj chce zebym w ten sposob osiagnela orgazm to ja nie odbieram tego jako jakies ulatwienie dla niego, jakas chec zniewolenia mnie typu "masz dojsc tylko tak bo ja tak chce", czy rozkaz.. To z tym nie ma nic wspolnego:-) jak sie nie uda to trudno, on tez nie dochod******azdej pozycji i mi to nie przeszkadza:-) wiec kazdy ma cos:-) pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilk: chyba Mnie wysledzily bo caly czas tylko spam i spam To jutro tura po seks sklepach i wybierz dobrego sztucznego członka najlepiej ze stali chirurgicznej a najlepiej dwa tak jak pisałem i te kulki gejszy plus zatyczki. I chodzimy z tym codziennie do pracy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to znaczy "jak Bóg przykazał"? Bóg dał kobietom specjalnie mało unerwioną pochwę, by nie traciły przytomności w trakcie porodu. Dał jednak łechtaczkę, by nie musiały rezygnować z orgazmu. "Stopień niewrażliwości wewnątrz pochwy jest tak wysoki, że wśród kobiet które były badane w naszym centrum ginekologicznym, mniej niż 14% było świadomych, że są dotykane wewnątrz pochwy."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3242342
ja orgazm od penetracji mam rzadko, ale moim zdaniem nie jest jakiś lepszy od łechtaczkowego, nic nie tracisz. Podczas stosunku poproś chłopaka,żeby palcem masował ci łechtaczkę , albo sama to rób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość wczoraj xxx to sie nie uczcie czy wy myslicie ze ewolucja i natura to idiotki zeby baba nie maial przyjemnosc jak ja facet rznie a kiedy glownie rznieto na pieska bo to jest jnajcestsza pozycja w naturze xxx To reka do gory ktora nie przezyla nigdy orgazmu w trakcie marzen sennych xxx No moje panie nie wstydzic sie Wilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wyscie sie baby tak uczepily tej biednej lechtaczki to jakis wasz symbol czy co xxx Jeszcze raz Wam mowie ze wasze wsszytkie chlopy marza zeby w trakcie normalnego rzniecia doprowadzic Was do orgazmu bo inaczej te nasz meskie ruchy k*****m sa dla na s bez sensu. Ciekawe jak wy byscie sie czuly gdybyscie ujezdzajac na nie mogly nas doprowadzic do orgazmu tylo musialybyscie masowac nam jeszcze jajka. No drogie prosze na chwile uruchomic wyobraznie i zastanowic sie jak to by bylo cudownie??? A orgazm pochwowy sutkowy analny sa fajne i dla nas i dla was wystarczy troche wysilku a corkom poradzcie co maja robic to nie beda mialy waszego problemu:-) A Ja sie nie madrze bo nie jestem baba tylko wystarczy troche poczytac zobaczyc co odkryly inne baby naukowcy:-) Ja sie nauczycie juz pochwowego to spokojnie mozna wroci do piesczenbia lechtaczki ale musicie zachowac rownowage pomiedzy roznnymi orgazmami, Chyba ze wolicie do konca zycia tylko klikac myszka przeciez to nudne. Dlaczego sobie same odmawoiacie takich fajnych rezeczy ze wasz chlop bierze was ostro od tylu bez pytania i zgode na piuska i wy nie musicie nic juz sobie masowac i macie super orgazm:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Bożenko! Nie wierzę,że to piszę,Ale Wilk ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do:gość dziś xxx Kochana w trakcie porodu jestes na takim haju ze moiozesz miec w pochwie 5 razy tyle zakonczen nerwowych i dasz rade. Rzoumiem ze wprzypadku tych koiet co maja orgazm pochwowy to Bog czy ewolucja bo Ja Agnostyk tez sie pomylil??? Przeciez pisalem ze wiekszosc zakonczen nerowych jes do 33% glebokosci pochwy. A to badanie na ktore sie powolujesz to kolejna bzdura bo babki w stersujacych warunkach bada sie czy je to rusza to wez jak masz stresa wobecnosci calej bandy lekarzy pobaw sie swoja lechtaczka zobaczysz jak bardzo jest wrazliwa albo jak nie masz ochoty na seks. Powiem ci jako facet mialem wiele orgazmow bez dotykania penisa wiec jak to jest mozliwe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja, 23,44. Sorki,ale własnie ta ewolucja i natura dała nam równe szanse = mamy tak samo skonstruowany narząd (choć uzytkowo na niekorzyść kobiet). I marzenia facetów rozmywają się w mgle utopijnrgo, mitycznrgo orgazmu pochwowego, który być może występuje u nirwielkiego odsetka kobiet, ale większości jest spowodowany stymulacją łechtaczki w czasie stosunk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku zapomnies napisac 11 punkt pomysl co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kompletnie nie rozumiem tej krucjaty przeciwko orgazmowi pochwowemu i widzenia wszedzie lechtaczki. Jak sie okazalo ze od samej stymulacji pochwy mozna towymysli ze lechtaczka ciagnie sie do tej335 pochwy bo ma korzen. No kurcze a co ona drzewo. Lechtaczka jest w konkretnym miejcu tak jak pochwa i na jedeej i drugiej sa zakonczenia nerwowe a miedzy nimi tez sa tak jak na calej skorze w jedych miejscach wiecej w innych mniej. My faceci mamy 10 krotnie miej wrazliwa skore a mialem takie kobiety ktore potrafily mnie doprowadzic do orgazmu nie dotykajac mojego k****a:-) Wiec wytlumacz Mi kochana jak to mozliwe:-???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do :gość dziś xxx No to musimy sie napic z tej okazji gadaj zaraz co lubisz Ja stawiam:) xxx A do reszty moje pyatnie jest aktualne ktora nigdy nie przezyla orgazmu w trakcie marzen sennych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 dziś Trudno facetowi pogodzić się z faktem, że jetgo fantastyczny oręż nie jest jedynym dostarczycielem wrażeń dla jego kobiety... Będzie wciąż powątpiewał w wartość jego białogłowy, skoro ona wymaga innych ruchów niż do przodu i do tyłu... I zawsze ma na podorędziu sztucznie i medialnie wywołany Orgazm pochwowy ( czemu Ty go nie masz, innym kobietom nie jest to obce!!). To śmieszne trochę jeśli człowiek pomyśli o prawdziwie szczerych relacjach uczuciowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Mam 23 lata i dość wstydliwy problem. Dziewczyna zaproponowała że czas na nasz 1 raz, nie chciałem naciskać i zrobiła to sama. Jestem prawiczkiem i jestem dość niedoświadczony więc potrzebuję rady. Jestem średnich rozmiarów, a moja partnerka jest "mała". Problem jest taki, że jest na 95% dziewicą (więc w sumie pasujemy do siebie), a ja mam jako taki sprzęt i nie chcę sprawić jej bólu. Czy lubrykant przy pierwszym razie to jakieś faux pas? Chcę żeby jej było przyjemnie, a nie się męczyła. Pierwszy raz podobno ma być wyjątkowy... Macie jakieś wskazówki? Pozdrawiam Pisze tutaj bo inaczej post jest omijany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad wiesz, że ona jest mala?,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi o to że jest niewielkich rozmiarów.. ma 1.50, wnioskuję że w środku też wielka nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specjalnie sie zalogowalam, zeby poprzec Wilka, bo widze ze niektore kobiety tu faktycznie przeginaja z feminizmem. Do tego stopnia, zeby zakwestionowac istnienie orgazmu pochwowego :D Pozbawiac sie takiej frajdy w imie tego, zeby facetowi nie bylo przypadkiem za dobrze? Na miejscu autorki tez skorzystalabym z rad Wilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misiu, nie ma reguł wzrost-rozmiar. Lubrykant na pewno nie zaszkodzi, ale ważniejsza czułość..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×