Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolezankakafeterianka

Czy w ten sposób dojdę pochwowo?

Polecane posty

gość wczoraj Nie ma żadne korzenia łechtaczki to bzdura łechtaczki jest atm gdzie jest a pochwa tez ma gdzie jest. Duża ilosc zakonczen nerwowych plus ciala jamiste ciagna sie od 33% glebosci pochwy nieprzerwanie do lechtaczki. Oba orgazmy beda podobnie odczuwane bo orgazm przezywa sie w mozgo a nie wlechtacze czy pochwie podonie jest z orgazmem sutkowym analnym i tak dalej rozne jest tylko miejsce stymulacji. A to jest caly czas ten sam orgazm Opowiadasz po prostu bzdury twierdzac ze kobiety w afryce nie przezywaj orgazmow. To juz dawno obalono wiekszosc z nich bez prblemu przezywa orgazm pochwowy o czym wiekszosc kobiet z cywilizacj zachodniiej moze tylko pomarzyc jak sie nie wezma do treningow To ze Ty nie wytrenowals orgazmu poochwowego to tylko wynik Twojego lenistwa niczego wiecej a ze jest mozliwy to prosze cytat treningowa wczoraj znów przed chwilą doszłam wcale nie dotykając łechtaczki. Tak samo jak ostatnio - nogi szeroko rozłożone i ugięte, doszłam po 15 min ciągłej stymulacji pochwy. Jednak nie sądze że to orgazm stricte "pochwowy", bo w odczuwaniu jest identyczny jak łechtaczkowy. Wydaje mi się że to raczej dlatego, że wkładając i wyjmując sztucznego penisa, pociągam fałdy skórne, które są połączone z łechtaczką. Tak czy siak - jeśli przełożę ten sposób na seks z facetem, będę bardzo zadowolona. Ale na razie faceta w to nie wtajemniczam, muszę bardziej się przestawić na ten rodzaj pobudzania. Jak widzisz kolezanka treningowa juz drugi raz nie dotykajac lechtaczki osiagnela orgazm To nie pociaganie za faldy skorne na lechtacze spowodowalo ze tak samo go przezywala jak lechtaczkowy ale to jak od poczatku twierdzilem ze orgazm jest przezywany w mozgu i jest jeden moze byc tylko rozne miejsce stymulacji Wiec polecam lechtaczka do szafy i zacznij trenowac moja metoda i podziel sie jak treningowa swoimi obserwacjami i wynikami.::-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Treningowa gratulujemy mam nadzieje ze Twoj przyklad zacheci inne kobiety do treningow:-) Jestes liderka programu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Treningowa Jeszcze jedna wazna uwaga zapisuj ilosc pcnniec za kazdym razem lub ja dzialas z w jednym tempie to zmierz ile jest pchnec w ciagu 1 minuty ustal ile srednio trwa pchniecie i pozniej znajac czas oblicz losc pchniec. W trakcie tego rzniecia wazne jest zebys Sobie wyobrazala ze rznie cie twoj facet. Jak juz bedziesz w coraz krotszym czasie dochodzi to sproboj zwalniac tempo i tez dojsc Jka bedziesz sie rznela ze swoim facetem sproboj tego samego tempa i pozycji i zobacz jaki czas on wytrzymuje. Bo jesli to jestszybkie tempo to gdzies jednoo na sekunde to potrzebujesz u niego wytrenowac zdolnosc do okolo 1000. Jak teraz moze krocej to podpowiem jak to wytrenowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treningowa
Tak planuję robić, ale nie wszystko na raz. Na razie pchnięcia są szybkie i mocne, czuję że potrzebuję mocnej i długiej stymulacji, z czasem je zwolnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treningowa
Hej. Znów tak doszłam przed chwilą. Ale łatwo nie jest - trzeba się namachać, namęczyć i porządnie skupić. No ale od czegoś trzeba zacząć. Postanowiłam już wcale nie onanizować się "łechtaczkowo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z wczoraj
Ależ przeżywam orgazmy tzw. "pochwowe" (cudzysłów specjalny), czyli potrafię dojść bez dodatkowej stymulacji zewnętrznej części łechtaczki :) Baw się dalej, ekspercie :P A wam pokorne uczennice naszego znawcy - zalecam wzięcie w nawias jego mądrości (spory nawias) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z wczoraj
Oczywiście, że orgazm przeżywamy w mózgu (cóż to znów za Ameryka, bo nie rozumiem?) :P Nie na darmo to OUN, odbiorca wszelkich bodźców ;) Czy że czarne jest czarne, a białe jest białe też udowadniałbyś z równą zaciętością? Nie trzeba, wszyscy to wiedzą :P A Ty nawet nie wiesz, znawco seksu, kobiet, i wszelkich tajników ludzkiej seksualnośc, Ty nawet nie wiesz, jak zbudowana jest łechtaczka :D 🖐️ Jak mówiłam: baw się dalej, wolno Ci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość z wczoraj wczoraj xxx Kochany własnie ty wykazujesz się kompletna ignorancja z zakresu anatomii pochwa i łechtaczka mają swoje ścisłe umiejscowienie na ciele to co się teraz nazywa korzeniem łechtaczki to z jest duża ilość zakończen nerwowych i ciał jamistych która ciągnie się o 33% głebokości pochwy do łechtaczki i jest też na obszarze pomiędzy nimi. Po prostu na tych 2 narządach jest ich duża ilosć. To są absolutne podstawy anatomii To że część feministycznych naukowców opowiada te bzdury o korzeniu tylko ich kompromituje a nie takie bzdury już przez wydawałoby się poważnych naukowców były mówione. Poczytaj prace profesora seksuologii Lawa Starowicza a później się wypowiadaj bo nie masz podstawowej wiedzy. To jest ideologiczne podchodzenie do nauli nie można być naukowcem kobieta czy facem feministycznym czy homoseksualnym. Mozna vyć dobrym naukowcem albo złym. Lobby homoseksualych lesbijek z których czesc jest naukowcami własnie które opowiadają te bzdury ze tylko lechtaczka daje orgazm jest zywo zainteresowane tym ze by udowdnic ze mezczyzna w trakcie normalnego stosunku nie jest wstanie dac kobiecie orgazmu bo t o musiałby byc własnie orgazm pochwowy. Wiec seks lesbijski polegajacy głownie na stymulacji łechtaczki jest lepszy dla kobiety daje wiecej przyjemnosci niz ten z mezczyna wiec chocie kobiety i uprawiajcie skes nz nami lesbijkami bo to My potrafimy wam dac tylko wielkie orgazmy. Dowod logiczny Teraz nagle przyznajesz ze łechtaczka nie jest miejscem przezywania orgazmow tylko mozg a na niej sa tylko zakonczenia nerwowe. Ta badz konsenkwetny do konca jesli nie w lechtaczce przezywany jest orgazm a gdzie indziej na ciele tez sa miejsca z duza iloscia zakoczen nerwowych mogacych odbierac i przesyłac sygnały do mozgu. Gdzie jest przezywany orgazm to logicznym jest ze mozna taki sam orgazm jak ten uzyskiwany ze stymulacji lechtaczki mozna uzyskac ze stymulacji innych miesjc w tym pochwy. Nie wiem czy miales zajecia z logiki na studiach ale to jest oczywisty wniosek. Podobnie drugi ze wyciecie lechtaczki gdzie nie jest przezywany orgazm nie moze miec wplywu na zdolnosc do przezywania orgazmu w mozgu ze stymulacji innych miejsc z duza iloscia zakonczen nerwowych czyli np pochwy czy piersi . I nie uzywaj atakow ad persona jak nie potrafisz wygrac dyskusji. Wykaz blad logiczny w moim dowodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka ja prymitywna i mało wyedukowana w tym temacie jestem :O Jak dochodzę to nie zastanawiam się czy łechtaczkowo czy pochwowo ..jak już to "po" czy sąsiedzi znow będą się tajemniczo uśmiechać z powodu tych krzyków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: wszystkich trenujacych dziewczyn i tych co by dopiero chiały zacząc Zdecydowałem się ufundować nagrode:-) Na razie liderem jest Treninngowa ktora miala juz dwa ale w samotnosci. Zwyciezczynia bedzie ta ktora pierwsza go osiagnie w trakcie sesku ze swoim chlopem ktorego kocha a on Ja ale z lechtaczka w trakcie schowana w szafie:-). Ufunduje nagrode dla tej co wygra moze taki stalowy k***s jak na na zdjeciu ktore wstawiłem moze niekoniecznie ze stali chirurgicznej bo to bardzo droga sprawa ale wystarczy taki ze stali szlachetnej. Tylko nie wolno oszukiwac czyli w trakcie lechtaczka w szafie na kluczyk zamknieta. Bedzie z dedykacja od Wilka. Tylko zawsze pamietajcie ze seks to tylko narzedzie do wzmacniania wiezi erotycznej najwazniejszej czesci i jednego z 3 filarow milosci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boska Nie chodzi o to zebys nie przezywala orgazmow pochodzacych ze stymulacji lechraczki ale zebys potrafila osiagac rowniez takie pochodzace z wylacznej stymulacji pochwy. Np. Jak Cie Twoj chlop znienacka dopadnie w kuchni podniesie spodnice do gory ,zerwie majtki, oprze na blacie kuchennym i bez pytania o zgode dominujac Cie calkowicie zerznie od tylu. A Ty bedziesz ulegla i dobrze bedzie Ci z ta ulegloscia:-) I pomysl jak super bedzie ze bez zadnych dodatkowych robotek recznych bedziesz jeczala w trakcie maga orgazmu tak glosno ze sasiadki z zazdrosci popadna w depresje:-) A wszystkie chlopy w bloku jak Cie spotkajha napodworku beda wodzily za Toba maslanymi oczami z rozmarzeniem myslac zeby moja baba byla tak jak ona:-) Wiec przestan sie czaic schowaj lechtaczke do szafy zacznij trenowac i dolacz do turnieju:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość z wczoraj wczoraj Tak tak całe ciało to jedna wielka lechtaczka:-) Nie kompromituj sie juz wiecej opowiadaja te lesbijsko feministyczne pseudonaukowe bzdury:-) Ze Ty nie porafisz osiagnach pochwowego albo ze ssanie sutkow a tam chyba nie ma "korzenia lechtaczki" , podbnie analny zy od marzen sennych. Wiec przestan opowiadac bzdury:-) Nie badz leniem schowaj lechtaczke do szafy i bierz sie do treningow moze ty wygrasz ta nagrode w turnieju:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wszystkich dziewczyn co treneruja lu chca zaczac dopiero Tak mnie wiecej bedzie wygladala nagroda w turnieju dla tej ktora jako pierwsz nigdy wczesnie nie prrzezyzwjac orgazmu pochwowego z facetm a ni sama w skutek trenigow udalo sie jej to przezyc ze swoim ukochanym ale zasada taka ze wtrakcie tego stosunku lechtaczka zamkniieta w szfie na kluczyk moze byc gra wstepna z innym czesciami ciala. Ale pozniej juz tylko czyste rzniecie zawsze w takiej pozycji zeby nie bylo mozliwosci jakiejs przypadkowej stymulacji cialem facet lechtaczki xxx Nagroda stalowy K***s bedzie z dedykacja od Wilka:-) xxx http://www.jollymolly.pl/njoy-eleven-dildo-ze-stali-chirurgicznej xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : bez pochwowego to ja Zaczelas treningi tak jak proponowałem??? Trzeba trenowac codziennie dla Ciebie najlepiej w samotnosci njpierw estetyczny p****lek gra wstepna czyli usta, piersi, wszystko co lubisz tak jak lubisz i wyobrazasz sobie ze to wlasnie Twoj facet cie piesci. Ale wszystko bez dotykania lechtaczki nawet zaciskania na niej ud kolana szeroko rostawione zebys nie oszukiwala:-) A pozniej dopiero ostre rzniecie jak juz jestes mocno podniecona. Nie wiecej niz 1000 pchniec to jest przy 1 sekundowych 17 do 20 mimut i koniec. Dluzej nie bardziej skup sie na rytmie marzeniach ze to twoj facet cie tak bosko rznie muzyka, winko, p****lek i pelen luzik. Nastaw sie ze za 6 miesiecy dopiero. Jak pojawi sie szybciej to bedziesz mile zaskoczona. Codziennie minimum 2 treningi. Nawet jak chlop w domu to w lazience choco[ najlepiej jak jestes sama i mozesz sie zrelaksowac. Powodzenia przepraszam ze dopiero teraz zauwazylem Twoje wpisy:-) Pisz o efektach podobnie inne dziewczyny czyli 1. Ile trenigow w danym dniu powinnas treniwac codziennie w samotnosci. Najlepiej z 2 lub 3 razy 2. Jak bylas blisko w skali od 0 do 10 gdzie zero to brak ppodniecenia a 10 orgazm 3. Ktory to byl dzien cyklu owulacyjnego 4. Tych ruchow sztucznym k*****m pwowinno byc tysiac to ci zajmie z 15 do 30 minut zalezy jakie tempo lubisz. Nie musisz liczyc najpierw jak znasz swoje tempo to w takim zmierz i le ci zajumej 100 takich ruchow a pzoniej przelic ile czasu potrzebujesz na ten tysiac. Czyli jak Ci wyjdzie ze 100 ruchow to 100 sekund. To zeby bylo tysiac potrzebujesz 1000 sekund czyli okolo 17 minut 5. Pamietaj zeby sie nie obetrzec jak nie jestes wystarczajaco nawilzona sama to oliwka z elu johson bay wystarczy 6. Lechtaczka do szafy:-) 7. Mozesz pisac nawet codziennie raporty na tym temacie bedziecie sie wzajemnie motywowaly bedzie Ci latwiej utrzymac dyscypline trenigow codziennych ktora jest kluczowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wszystkich Nie bede juz wchodzil w dyskusje z tymi co twierdza ze niemozliwy jest pochwowy. Skupie sie tylko na pomocy tym dziewczynom ktore maja chec to wytrenowac bo to one sa najwazniejsze. Mam nadzieje ze dzieki temu ich wiez erotyczna z ich facetami bedzie silniejsza wiec silniejsza bedzie milosci i to jest Moja cala motywacja zadnej innej nie ma. Ktora chce skorzystac to nie korzysta. A te wszystkie smerfy marudy co mowia ze sie nie da czy wszedzie widza lechtaczke chyba nawet na jezyku niech nie przeszkadzaja bo niczego pozytywnego nie wnosza tylko Was ktore macie odwage sprobowac demotywuja. I pamietajcie zawsze na koncu chodzi o milosc i tylko o milosc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz wydać 1500 zł na obcą laskę która może skłamać że doszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z wczoraj
Wilku, doskonale rozumiem, co próbujesz osiągnąć, zwracając się do mnie w rodzaju, męskim, próbując zasugerować, że jestem mężczyzną :) Bo jakże to? Kobieta? Niezachwycona Tobą? ;) Litościwie podśmiewująca się z Twoich mentorskich zapędów, sztywnych poglądów i Twoich przechwałek, jaki to z Ciebie kochanek :P Rozumiem doskonale Twoje motywy, może nawet lepiej niż Ty sam... ;) Bardzo potrzebujesz czegoś w rodzaju posiadania uczennicy (uczennic), przed którą mógłbyś zgrywać znawcę i nauczyciela :) Nie będę dociekać przyczyn tej potrzeby. Niestety, żeby być mistrzem dla kobiety (nie głupiej gąski) - trzeba czegoś więcej... Prawdopodobnie nie dowiesz się czego (to się albo ma albo nie). Ale jak mówiłam - próbuj, wolno Ci :P Może ten sztuczny penis Ci pomoże, kto wie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z wczoraj
Aha, wybacz, że nie będę odpowiadać na Twoje rozwlekłe wywody :) Powody są dwa: nie zrozumiesz i tak (i nie przyjmiesz ŻADNYCH kontrargumentów, tak masz po prostu, wolno Ci ;) ), drugi powód jest taki, że zwyczajnie nie chce mi się, szkoda mojego czasu, a powodem powodu drugiego jest powód pierwszy (patrz: wyżej) ;) Wpadam z doskoku, pośmiać się (też mi wolno, sztuczny penis ze stali mnie naprawdę rozbawił, dzęki Ci) :P Także ja pozostanę przy wpadaniu, a Ty przy wyliczaniu orgazmów w cyklu owulacyjnym oraz radzeniu kobietom piłowania sobie cipki przy akompaniamecie liczenia ilości pchnięć (i notowanie potem?) :D W tym czasie kobiety, mające prawdziwych mistrzów w łóżku, będą po prostu przy nich szczytować, nie zastanawiając się, czy ich orgazm jest prawidłowy :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilk1946, ja rozumiem Twoje dobre intencje, ale... Spróbuj włożyć sobie cokolwiek stalowego w dowolny otwór ciała. Polecasz niewyrafinowane narzędzie tortur: twarde, kaleczące i zimne. Nie wspominając o tym, że żaden facet nie ma tak sztywnego, żeby przypominał stal chirurgiczną (zaraz umrę ze śmiechu) więc skoro już dopuszczasz nienaturalną sztywność, to może dopuść też wibracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: gość z wczoraj dziś Przepraszam Cie nie chiałem Ci sprawić przykrosci ja tak mowie do wszystkich z nikiem gosc. Bylas kulturalna choc sie nie zgadzalismy chco teraz widze jakies wycieczki osbiste ale rozumiem ze Cie urazilem tym facetm wic nie mam zalu Byc moze mowilas juz ze jestes kobieta to tym bardziej przepraszam szczerze od serca po Goralsku. Mozemy sie nie zgadzac ale szacunek wzajemny a zwlaszcza kobiecie zawsze sie nalezy. Widzisz tak to jest bez nicka latwo definiujacego plce i pisanie z gosci mi sie wasze wp[pisy zlewaja. Ja jestem wzrokowcem najlepiej zapamietuje te kobiety z avatarem jakos mi zapdaja wpamiec zwlaszcza jek jestzmyslowu czyli typowy facet:-) No moim temacie w ogole nie gadam z tymi z goscia bez stalego nicka definiujacego plec. Tutaj nie jestem u Siebie wiec luzniejesze zasady. Ale chyba po prostu twardo niebede gal z tymi bez nicka definiujacego plec chocby na czerwono. Nie bede juz z Toba polemizowal czy jest mozliwy orgazm pochwowy bo dla Mnie to juz rzecz udowodniona dawno a Ciebie nie zamierzam przekonywac. Jak chesz wlacz sie w treningi. Bo nawet jak sie ze Mna nie zgadasz toprzeciez chodzi oto ze nawet jak uwazasz ze to korzenco Mnie rozbawia boznam sie troche nna anatomi z racj zawoduktory wykonuje to przeciez chodzi oto zeby kobiety naczyly sie osiagac orgazm wkadej pozycji bez stymulacji lechtaczki no przy ostrym rznieciu od tylu. Powiem Ci ze dla faceta jak kobieta nie dochdzi od zwyklegorzniecia tylko trzeba uprawiac jakies robotki reczne to tracim cala frajde bo te wszystkie nasze meskie ruchy wydaja sie bes sensu skoro nie sa wstanie doprowadzic kobiete do orgazmu. takie nez sesu klepanie dla klepania. Natomiast te ktore potrafia miec orgam pochwowy to rewelacjea isa bardzocenione jako kochanki ito na calym swiecie wsrod wszystkich facetow A Jak nie to nie demotywuj dziewczy naprawde dla wielu znich to wazne i porawi ich wiez erotyczna a wiec i sile milosc. I to jest moja jedyna motywacja bo ja lubie patrzec jak milosc kwitnie bo uwazam ze bez milosc nie jest sie wpelni czlowiekiem. Jeszcze raz Cie przepraszam:-) Nie wiem co O Mnie slyszalas ale uwazam ze jestem jednym z gardziekulturalnych ludzi na forum oczywiscie do czasu az ktos noie zacznie odnosic sie do Mnie chamsko i bez szacuku wtedy jak Goral potrafie ostro odpowiedzziec ale nigdy sam nie zaczynam. Nie mam potrzeby miec fanek poczytaj moj temat "Wspolnota Poska Nocy Kupały 2" to sie zdziwisz czym sie zajmuje:-) A swoje motywacje jasno wylozylem. Nie chcesz nie wierz ale nie ma innych. Ja najbardziej lubie gadac o Polsce chco wiez erotyczna w milosci i jej znaczenie dla niej to tez mioja pasja. Ja mam osobowosc seksualna w typie erotycznym. wedlug klasyfikacji tej autorki xxx http://images.bookmaster.pl/_imgcache/280x380/27/277/27738-280-380-0-a-0-837bdb379a4560209a2bc7d295e4b792.jpg xxxx Polecam ksiazke toseksuo;og z wieloletnim doswiadczeniem bardzo ceniona i dobrymi wynikami jesli chodzi o pomoc ludziom niedopasowanym jesli chodzi o libido osobowosc skesualna choc nie ze wszystkim sie sgadzam np z tym ze jest mozliwy kompromijesli chodzi ozaspokojenie faceta z wyzszym libido niz kobieta zazwyczaj 2 lub 3 krotnie. Ale ona jest kobieta to trudnije jej zrozumiec meska seksualnosc Ale tutaj polecam druga ksiazke xxx http://ecsmedia.pl/c/marsjanie-i-wenusjanki-w-sypialni-b-iext9893326.jpg xxx Jego metoda na pewno dziala jesli chodzi o roznice w libido. Potwierdzam swoim przykladzie dzial bez zarzutu obie strony zadowolone. Milej Soboty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajtforlajf Nie wiem jak Twojego faceta ale moj ma wlasnie taka twardosc w zwodzie:-) Wiekszosc szucznych k***sow jest miekka i nie ma sztywnosc normalnego k****a, Oczywiscie pewnie optymalny bylby taki stalowy pretem z powloka z jekiegos dobrago mateialu ale nie zagruba, A takim miekkim nie da sie operowac trzymajac za uchwyt. Pamietaj ze dla kobiety to nie jest wygodna pozycja do operowania reka wiec musi miec cos pewnego z dobrym uchwytem. Sa specjalne maszyny do imitowania rzniecia gdzie montuje sie takiego k****a i ustawiasz tempo ale to juz bardzo droga sprawa. Wibracje odpadaja bo nie do powtorzenia przez k****a. Nie zamierzam kupowac za 1500 wystarczy taki ze stali szlachetnej chyba maksymalnie z 200 zl nie wiecej tylko musze znalezc taki z raczka. Szklane to zawsze ryzyko ze pekna. Sat mozna latwoutrzymac w czystosci. A ta chirurgiczna to rewelacja lae nie mapotrzeby. Stalowy ma tez ta zalete ze przed wlozenem do pochwy moznago podgrzac w wodzie i jest przyjemne uczucie tak twiedzila jedna zmoich bylych zktora akurat trenowalismy do seksu analnego stsujac coraz wiekszej srednicy stalowe czlonki. sparwdzaja sie znakomicie zwlaszcza jak maja anatomiczna raczke. Jak dziewczyny beda zainteresowane to sprzedam metoda jak wytrenowac ich lopa zeby mogl bez rpoblemu wykonac te 1000 pchniec wjednej pozycji nie zmieniajac etmpa bo to podstawa bo tylko napornalach jest taka przekladanka pozycji. Bo to jestdrugi problem z facetami oni tez powinni trenowac najlepiej przy dziwczynach zebydziewczyny ich trenowaly. Bo znowu faceci wieku nastolatkow nie majac spokoju we wlasnym miezkaniu warunkuja sie na szybkieosiaganie orgazmu tak do 100 pchniec a tu trzeba operowac na 1000. I to sie da wytrenowac be zadnych specyfikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"fajtforlajf Nie wiem jak Twojego faceta ale moj ma wlasnie taka twardosc w zwodzieusmiech.gif" Ta, no. To teraz nam opowiedz tę historię, jak Ci urwałoorgan i musieli Ci go zastąpić stalową protezą. Ziom, jestem kobietą. Uwierz, wiem, co mówię. Wiem, jak się czuje prawdziwego i jakie są w odbiorze sztuczne. I wiem, że jeśli sztuczny jest za twardy, a jeszcze do tego zimny, to jest do wyrzucenia. Musisz zmienić ten punkt w swoim poradniku. Stal chirurgiczna to przydatny surowiec, ale nie w tym wypadku. Tobie się może wydawać, że jest jak stal, ale ręka to nie to samo, co pochwa, jeśli jeszcze nie zauważyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety z ktorymi trenowalem rozne rzeczy nie czuly zadnego dyskomfortu i roznicy pomiedzy moim k*****m w ich pochwie czy przy analnym.. Roblem temperaturz wzstarcyz podgryac w wodyie albo nawet w rekach w pochwie juz trzyma taka temperature jak pochwa bo stal jest dobrym przewodnikiem ciepla. Zreszta wyprubuj moze byc nawet cos kuchennego jakas raczka np od tluczka metalowego do miesa byle gladko oble na koncu zakonczona Podgrzej wloz potrenuj i napisz jak bylo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajtforlajf Jak znadziesz takiego zraczka ze sztywnym rdzeniem bez wibracji zeby dziewczy nie kusilo to wklej gdzie mozna kupic zdecie. Bo nwet wibratory tylko napoczatju sa sztywne aj uz dalej flaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z wczoraj
Zgadzam się z przedrozmówczynią :) Używałam i prawdziwego penisa (w pięknej erekcji ;)) i sztucznego :P Sztywność niby ta sama, a jednak sztuczny penis, wibrator nigdy nie układa się tak pięknie i komfortowo w pochwie, dopasowując się do niej, jak prawdziwy, żywy organ :) Tajemnica natury? ;) Kolejna rzecz, której WIlk nie wie :) I nic nie szkodzi (nie jest kobietą, nie musi). Tylko czemu musi zawsze upierać się, że wie wszystko? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z wczoraj
Wilku, chwilami mam wrażenie, że Twoje kobiety zwyczajnie czasem waliły Ci niezłą ściemę, żeby zadowolić Twoje ego (nie masz pojęcia, jakie tendencje mają do tego kobiety) :P Ale nie wiem, nie wnikam już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina0009
Ja mam mieszane uczucia co do wilka. W pewnych kwestiach się zgadzam, a pewnych nie. Zgadzam się z następującymi: 1. Orgazm jest w mózgu i jest tylko jeden. Różne są tylko drogi do stymulacji, może tez być od stymulacji pochwy. 2. Łechtaczka jest łechtaczką, a pochwa jest pochwą. Być może jakieś części łechtaczki sięgają dalej, ale nie dajmy się ogłupić. Jeśli nerw z oka sięga mi do ucha, to nie znaczy że ucho jest okiem. Oko jest okiem, ucho jest uchem. 3. Uważam że dzięki treningowi kobieta może nauczyć się innego orgazmu, a rzeczy które uważa że teraz są jej "potrzebne" do orgazmu, to po prostu uwarunkowania masturbacyjne. 4. Jak już się używa wibratora, to bez wibracji. Nie zgadzam się z: 1. Hipotezami na temat obrzezanych kobiet. To kompletna ignorancja co wilk pisze. Napisał że to mądra kultura, która wie jak "wyuczyć" kobiety orgazmów pochwowych. Ja się bardzo interesuję tą kulturą i tam robi się to po to, by kobiecie zrobić krzywdę i ból, a nie po to by zrobić jej dobrze, bo to sugeruje wilk. Dane które podawał, są całkowicie nieprawdziwe, widać że nigdy się tym nie interesował. 2. Stal chirurgiczna - przecież to w ogóle nie przypomina penisa. Ja polecam wibratory z cyberskóry (droższe) albo żelowe (tańsze). 3. Rozśmieszyły mnie jego rady dla jakiegoś faceta, żeby swoją dziewczynę-dziewicę tygodniami rżnął sztucznym penisem, a dopiero potem swoim. :) Nie wyobrażam sobie by jakakolwiek dziewica zgodziła się na coś takiego. :D 4. Jeśli kobieta ma orgazmy wyłącznie od stymulacji łechtaczki, to nie sądzę by dla faceta stosunek stawał się przez to bez sensu - on i tak by to robił dla siebie. Dodatkowo- są rózne nakładki na penisa, które pobudzają łechtaczkę, więc nawet w tym przypadku stosunek jest przyjemny dla obojga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina0009
Z tym liczeniem pchnięć też zabawne - po co niby, w jakim celu? Czy nie lepiej się odprężyć podczas takiej masturbacji sztucznym penisem, wyobrażać sobie podniecające obrazy, zamiast patrzeć na zegarek i liczyć pchnięcia? Osobiście uważam że to wręcz może odebrać szansę na orgazm. Nie rozumiem nawet po co kobieta ma to liczyć i notować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Nina0009 dziś Fajna wypowiedz wiec sie odniose:-) Bedziesz brala udzial w treningach i turnieju? Osiagasz orgazm pochwowy? Jak tak to opowiedz na swoja historie jak Ci sie udalo? Twoje cytaty "Nie zgdazam sie 1. Hipotezami na temat obrzezanych kobiet. To kompletna ignorancja co wilk pisze. Napisał że to mądra kultura, która wie jak "wyuczyć" kobiety orgazmów pochwowych. Ja się bardzo interesuję tą kulturą i tam robi się to po to, by kobiecie zrobić krzywdę i ból, a nie po to by zrobić jej dobrze, bo to sugeruje wilk. Dane które podawał, są całkowicie nieprawdziwe, widać że nigdy się tym nie interesował." Odp Wilka To nie moja opinia tylko profesora seksuologii Lwa Starowicza widzialem z nim dlugi wywiad na ten temat sam bylem tym zdziwiony pozniej zaczalem oo tym duzo czytac iokazalo soie rzeczywiscie ze obrzezane afrykanki bezproblemu osiagaja orgazm pochwowy a europejki nie. Obrzezani dokonuja nie mezczyni tylko ich matki igeneralnie kobiety zplemienia jaki maialyby cel zeby krzywdzic wlasne corki. ja nie jestem zwolennikiem obrzezywania dzieci dziewczynek czy chclopcow mozna ten sam efekt uzyskac przez edukacje ze dziewczynka w fazie masturbacji powinna sie stymulowac sztucznym czlonkiem przebijajac blone dziewicza. Ale widzisz w tamtej kulturze podobnie jak u nas jeszcze kilkadziasiat lat temu dziewczyna ktora nie miala blony dziewiczej nie mial szans na zamazpojscie. Wiec kobiety wymyslily ten sposob zeby byc cenionymi kochankami i latwiej znalezc meza bo potrafia przezyc orgazm pochwowy:-). To jest inicjatywa kobiet nie mezczyzn. Mezczyzni nie maja zadnego interesu w tym zeby ich kobiety krzywdzic i pozbawiac mozliwosci przezycia ograzmu:-) Po co mieliby to robic? Przeciez mieliby wtedy kiepskie kochanki ktore nie lubia seksu tylko robia to z zobowiazku:-) A zapewniam Cie ze dla kazdego mezczyzny na swiecie nie ma wiekszej satysfakcji niz jak doprowadzi swoja kobiete do orgazmu. Nawet nie wiesz jak My to mocno przezywamy i stresujemy sie tym jak sie nie uda:-( Sama pewnie widzials mine swojego faceta jak kiedys sie wam zdarzylo ze nie moglas dojsc z jakis powodow. Pozniej chodzi jak struty wydaje mu sie ze jest niemeski i kiepskim kochankiem bo cala wine bierze na siebie a czesto kompletnie nie zalezy to od niego. Ale mezczyzni sa wychowywani w przekoniu ze ich dowodem meskosci jest to ze umieja doprowadzic kobiete do orgazmu. W Afryce nie jest inaczej nawet jeszcze bardziej. Zadna tradycja nie jest wstanie przetrwac dluzej jesli nie niesie jakis korzysci dla ludzi to jest zbiorowa madrosc pokolen Oczywiscie trzeba umiec rozroznic co jest rzeczywista tradycja a co jej patologia ktora zdarza sie w kazdej kulturze i cywilizacji. To ze obrzezanie kobiet to pomysl mezczyzn co cha zeby nie odczuwaly przyjemnosci to bzdury opowiadane prze feminstki z 2 fali z ktorzch wiekszoc to aktywne lesbijki i wszedzie widza opresje mezczyzn na d kobietami:-) Bopierwsza fala byla potrzeba i ok i miala bardzo sluszne psotulaty. Ale jakby tamte pierwsze femistki uslyszaly co wygaduja te z 2 fali to uznalyby je zapsychiczniechora albo po prostu glupie ii niedojrzale do malzenstwa:-) Czytalem duzo na temat tej drugiej fazy feminizmu skad sie wziela bo to po rewolucji 1968 roku we Francji i skad taka wielka ilosc lesbijek wsrod nich dlaczego tak nienawidza mezczyzn. Ale to temat rzeka na osobna dyskusje:-) Podobnie jak w islamie zaslaniane twarzy to wymysl matek nie mezczyn chodzilo o to zeby mniej urodziwe corki mialy szanse na zamazpojscie bo oczy zaszwe sa piekne. Poza tym w tamtym klimacie gdzie wieja wiatry z piaskiem jest to praktyczne nie leca ci do geby ziarnka piasku i mezczyzni tez zaslaniaja twarze. Ja sam obrzezalem sie juz w doroslym zyciu i kazdemu polecam ale zrobilem to normalnie w szpitalu. Moj kumpel swietny chirurg przeprowadzil caly zabieg i powiem ci ze to nie takie proste jakby sie wydawolo zwiazane ze sporym ryzykiem powilklan ale bylo warto:-) Jak ktos tak duzo trenuje jak Ja latwo utzrymac higiene. K***s zawsze ladnie pachnie jest czysciutki i przez ciagle ocieranie zwieksza sie grubosc naskorka na zoledzi i zmniejsza wrazliwosc mozna dluzej naprawde be zproblemu:-) 2. Stal chirurgiczna - przecież to w ogóle nie przypomina penisa. Ja polecam wibratory z cyberskóry (droższe) albo żelowe (tańsze). Ma bardzo anatomiczny ksztalt. Moim kobietom bardzo pasowal byly zachwycone tymi treningami duzo smiechu i przyjemnosci:-) Ale jak masz jakies godne polecenia sztuczne k***sy ale takie z wygodna raczka i sztywne w srodku bo to jest glowny problem z tymi z cyberskory mile w dotyku ale niestety nie sa sztywne wiec sie nie nadaja do operowania reka prze kobiete A Wibratory nie maja tej raczki do wygodnego uchwytu dloni nie moze byc tez wypuskow bo k***s ich nie ma 3. Rozśmieszyły mnie jego rady dla jakiegoś faceta, żeby swoją dziewczynę-dziewicę tygodniami rżnął sztucznym penisem, a dopiero potem swoim. usmiech.gif Nie wyobrażam sobie by jakakolwiek dziewica zgodziła się na coś takiego. smiech.gif 4. Jeśli kobieta ma orgazmy wyłącznie od stymulacji łechtaczki, to nie sądzę by dla faceta stosunek stawał się przez to bez sensu - on i tak by to robił dla siebie. Dodatkowo- są rózne nakładki na penisa, które pobudzają łechtaczkę, więc nawet w tym przypadku stosunek jest przyjemny dla obojga. Wiesz co mozna sie smiac ale nie wiesz ile tragedii jest u kobiet ktre na skutek strachu przed bolem pierwszegostosunku dostaja zwarcici to skurczmiesnipochwy takize uniemozliwia wprowadze czlonka to jest zaburzenie ktore pozniekj leczysie latami a czasami nie da sie go wyleczyc. Jedn z moich kumpli mail takiprypadek i to juz jakodorsky mezczyzna i jego zwiazek sie rozpadl przez to wiec czasmi nie warto tak od razuczegoswysmiewac zanim sie nie pozna dlaczego ktos cos proponuje Wiele par przez to sie rozpada. Moja metoda pozwala przezyc pierwszy raz milo bez stresu na luzie romabntycznie i skuppic sie naprzyjemnosci. Oswaja zarowno faceta ktoryczesto sam jestprawiczkiem jak i kobiete zpenetracja pochwy to dla nich takiiemile doswiadczenie wspolny petingpozwallajacy im siepsychicznieprzygotowac dopierwszego stosunku. Mam rodzine w e Fracji tam wyciecie blony dziewiczej przed pierwszyrazem kobiety i poczekania az sie zagoi to standard wiekszoscmlodych kobuiettak robi aginekolodzy maja kase:-) Jak sie smieje moja ciocia ktora dobrze znatosrodowisko we francji:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina0009 wczoraj Chyba nie doczytalas Ja nie mozie zeby liczyc tylko zeby w swoim ulubionym tempie zmierzyc czs na 100 pchniec i wtedy wiesz ile czasu ma to trwac zeby bylo tysiac Wiec nic nie liczysz tez pisalem zeby skupic sie na nastroju fanatzjach z swoim chlopem winko pronolek i pelen luzik bez presji na orgazm. Nastwaiasz minutnik i dziaalasz. Chodzo oto zeby to nie trwalo za dlugo ani zakrotko. Bo zadlugo nic nie da bo twoj facet nie da rady tak dlugo tysiac pchniec to jest duzo. Tyleproponuja chiczycy w tantrze Ajak zakrotko to niedojdziesz chdzi tez o to zeby treningi mmile siekojarzyly anie bylyciezka harowa jak na silowni Notowanie czasu po jakim osiagasz pokazuje postepy. Podobnie jak zapisywanie jak nie osiagas ale jak bylas bliko w tej skalo od 0 do 10 Musi wiedziec czy wszystkozmiera w dobrym mierunku i to bardzo motywuje jak widzisz e na tej skali przesuwasz sie do gory choc jeszcze nie osiagnelas orgazmu. mozesz sobieprownac wyniki zkilku tygodnilub miesiecy Zauwazysz ze okolicah owulacj uzyskujesz lepsze itp Fajna zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×