Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolezankakafeterianka

Czy w ten sposób dojdę pochwowo?

Polecane posty

Gość gość
Do Wilka xxx Wiesz co... nawet wciaga mnie to, co piszesz, ale bardzo zniesmacza Twoje slownictwo. K u t a s, rzniecie - no czlowieku! Moglbys zmienic jezyk? To jest miejsce publiczne, kultura slowa bylaby wskazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rezygnuję z dalszego czytania. Facet pisze, że jest myśliwym, więc albo zdziczał gdzieś poza domem i dlatego nam tu swoje farmazony wciska, albo jest zboczeńcem, bo nikt normalny nie obiecuje gadżetów z seks-shopu za udzielanie się na kafe. Trzeba mu przyznać, że jest nieźle oczytany, ale mi wygląda na zwichrowanego erotomana. Poza tym macho od siedmiu boleści (te wszystkie wyniosłe teksty o kobietach i słownictwo jak z taniego burdelu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Jak chcesz ze Mna rzomawiac przyjmij jakiegos stalego nicka definiujaceg plec bo z innymi nie rozmawiam Sluchaj jestesmy na forum erotycznym okreslenie k***s nie jest wulgarne tylko nie jest medyczne jak penis. To piekne staropolskie okreslenie:-) To ulubione okreslenie mojej kupmeli wcale nie jest dla niej wulgarne ale czule A słowo rzniecie tez nie jest wulgarne tylko oznacza ostry seks z dominacja mezczyzny nad kobieta. T znowu Goralskie okeslenie na taki seks Wiec podstaw w myslach pod k***s penis a pod rzniecie odbycie stosunku seksualnego i czytaj dalej jak tak wolisz Ale sama przyznasz ze to strasznie medyczne i nie pasuje do forum erotycznego gdzie swobodnie rozmawiamy o seksie to nie jest wyklad akademicki. Ps. Ja sie dziele z Wami swoja wiedza jak chcecie korzystajcie bo wiem ze dla wielu kobiet i mezczyzn brak orgazmu pochwowego jet duzym problemem. I nie jest prawda ze kazda zdrowa kobieta nie moze go osiagnac. Oczywiscie ze moze ale wymaga to odpowiedniego treningu tak jak opisałem Pamietajcie tez jesli chodzi os łownictwo o roznicach kulturowych miedzy nami. Ja jestem Goralem Bieszczadzkim wiec My mamy taki soczysty jezyk i nikogo to nie razi u nas i nie traktuje tego za wulgarne. My nie odbywamy stosunkow seksualnych ze swoimi zonami my je rzniemy:-) I zadna kobieta u nas o to sie nie obraza i nie uwaza tego okreslenia za wulgarne a juz z tym ze kutas jest wulgarny to by Goralki umarly ze smiechu:-) Ale zeby zrobic uklon w wasza strone zamienie rznieciecie na kochanie sie to tez piekne staropolskie okreslenie. Ale kutasa zostawie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co to emocje ;) Na przykład mój partner ma penisa/przyrodzenie/prącie/(nasze własne określenia) i uprawia ze mną seks/kocha się ze mną. A Wilk, skoro chce, niech sobie ma k*tasa i niech rżnie, to tylko daje świadectwo jaki z niego mężczyzna i jeśli jego babki godzą się na to, to ich cyrk i ich małpy. Elo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wok
O ja pierniczę, po przeczytaniu połowy, gdyż całości się nie chce, wygląda na to że ów hardy wilk potrzebuje waszych odpowiedzi tylko po to by móc zgwałcić się w prześcieradło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie kobiety ? toz ten stary dziad zadnej kobiety nie ma , dlatego siedzi na forum ( babskim forum ) p******i swoje farmazony i wali sobie konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coccinelle87
jedni tak drudzy siak. Czy jest sens się o to kłócić? ja bym się martwiła gdybym orgazmu nie miała, a tak mam i szukam po prostu czegoś nowego . Nie wolno mi ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do siwaz07 Łechtaczka jest wszedzie:-);-);-) Co za bzdury w tym artykule juz ktos go kiedys cytował za takie stwierdzenie studnet pierwszego roku medycyny czy studiów gdzie jest anatomia dostaje 2. Mowiłem juz wielokrotnie łechtaczka i pochwa maja swoje konkretne miejsca na ciele. Zarowno do 33% glebokosci pochwy jak i na lechctaczce oraz na obszarze pomiedzy nimi znjaduja sie ciala jamiste i duza ilosc zakoczen nerwowych. A orgazm jest przezywany w mozgu a nie w lechtaczce i zawsze jest taki sam rozne jest tylko miejsca stymulacji. I mozna miec orgazm w trakcie marzen sennych od calowania w usta ,od ssania sutkow od anala i jescze zkilku innych miejsc. Jak sie okazalo ze mozna uzyskiwac orgazm z samej stymulacji pochwy to feministyczne kobiety naukowcy wymyslily ze lechtaczka ma korzen i ciagnie sie do wnetrza pochwy wlasnie do jej 33% glebokosci. Co jest oczywista bzdura z naukowego punktu widzenia ale to juz nie pierwszy raz kiedy ideologia niszczy rzetelna nauke. Podobnie jak w USA przeglosowana ze homoseksualizm a pozniej przyjelo to WHO to nie zaburzenie seksualne majace podloze genetyczne lub wynikajac z niewlasciwej socjalizacji ale normalna taka sam jak heteroseksualna norma. Tojest rowniez bzdura bo norma jest to co pozwala populacji przetrwac w dlugim okresie. Populacja zlozona z samych osob homoseksualnych wymiera w jednym pokoleniu i to jest oczywiste dla kazdego naukowca. Wiecej dowodow nie trzeba A pozniej okazalo sie ze wiekszosc psychiatrow i psychologow ktorzy to przeglosowali to aktywni homoseksualisci. To byl pierszy przypadek w historii nauki gdzie cos nie roztrzygnieto badaniem naukowym tylko glosowaniem. Kopernik na pewno glosowanie by przegral. W nauce licza sie rzetelne badana,i tu nie ma miejsc na demokracje. Glosowanie to zaden dowod w nauce tylko wyraz przekonan glosujacych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaz07
cóż za znawca wszystkich łechtaczek na świecie. Jestem pod wrażeniem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : siwaz07 Wystarczy znać podstawy anatomii i seksuologii i poczytać trochę rzetelnych badan naukowych:-):-):-) Moze ty tez przystapisz do treningow nad orgazmem pochwowym. Jak jeszcze nie masz go wytrenowanego twoj facej bedzie wniebowziety jak w pozycji na pieska bez zadnych dzialan z lechtaczka bedziesz wyla z rozkoszy od mega orgazmu:-). Bo inaczej jak trzeba dzialac z lechtaczka to dla nas facetow te wszystkienasze ostre meskie ruchy robia sie bez sensu skoro i tak nie doprowadzaja kobiety do orgazmu:-) Takie tam klepanie dla klepania:-) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : kasiula66 Jestem przeciwnikiem wibratorow daja stymulacje nie do powtorzenia przez normalnego k****a. Kobieta warunkuje sie na ten rodzaj bodzcow i w trakcie normalne stosunku nie jest wstanie osiagnac orgazmu pochwowego Ale mozesz nam pomoc znajdz cos w takim typie ze stali nierdzewnej do 200 zł jak to co wklejam ponizej Sztuczny k***s ze stali chirurgicznej http://www.pokojrozkoszy.pl/index.php?p2397,dildo-stalowe- njoy-eleven xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coccinelle87
oj tam oj tam , nie do powtórzenia zaraz , przyczepi się do udaru i będzie jak znalazł:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytalabym temat...nawet bym sie udzielila;) ale najpierw zalatwie pozwolenie na odstrzal wilka. Czy Ty naprawde musisz zafajdac kazdy temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj To sie udzielaj jak masz cos madrego do powiedzenia Bo zaczynasz od ataku ad persona zmiast ppokazac kokretnie czym wmoicj wypowiedziach sie nie zgadasz albo jak lepsza metode sama proponujesz To wlasnie takimi wpisami "zafajduje" temat Jak ci moja osoba nie pasuje t zaloz wlasny o rgazmie pochwowym i przedstaw swoja metode na nuczenie sie go Chetnie poczytam ale nie bede ci wchodzil skoro czujesz taka odraze do mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam, jestes bardzo inspirujacy. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : gość dziś Jesli to do mnie to dziekuje Moze przyjmiesz jakiego stalego nicka jasno definiujacego plec bo ja tylko z takimi osobami rozmawiam:) Chyba ze w sprawie mojego planu wyeliminowania z ERO wszystkich tchorzliwych chamow co bez powodu bluzgaja na innych ktorzy sobie tego nie zycza w tej sprawie rozmawiam nawet z tymi z goscia:) Uwazam za te chamy probuja steroryzowac 80% ludzi na ERO ktorzy sa kulturalni i odnosza sie nawzajem do siebie z szacunkiem nawet ostro sie nie zgadzajac Fajnie by bylo niewazne czy jestes kobieta czy mezczyzna gdybys przyjal jaki fajny avatar wyrazajacy swoj stosunek do wlasnej seksualnosci w koncu jestesmy na ERO:) Ja jestem wzrokowcem i takie osoby z Avatarem najlatwiej mi skojarzyc i zapamietac:) Najlepiej jak to jest jakas postac z filmu lub serialu podobna fizycznie i osobowsciowo do ciebie. Wtedy masz mozliwosc dzieki roznym zdjeciom wstawianym do Avatara wyrazania roznych swoich nastrojow i aktualnych emocji ale to juz twoja decyzja:) Dla mnie do rozmowy wystarczy staly nick ktory pozwala mi cie odroznic od innych:) Ja np. stosujac te kryteria wybralem Ragnara z serialu Vikings ktorego widzisz w moim Avatarze:) Mozesz tez jak wolisz napisac do mnie na maila masz w stopce mozemy pogadac jak wyrzucic chamow z ERO:) Ja mam swoj pomysl moze ty masz lepszy Moj wymaga duzej solidarnosci pomiedzy tymi 80% kuturalnych osob na ERO ktorzy maja juz dosc chamstwa a chcieliby na ERO albo sie pobawic albo fajnie pogadac na powazniejsze tematy a chamy to wszystko zaklócaja!!! xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMISIA 232432
Ale 1000 razy ? wydaje sie bardzo nierealistyczne. 100 to chyba duzo dla przecietnego mezczyzny. Naprawde zadziwia mnie ta liczba. Co o tym mysla inne osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMISIA 232432
Zadnej odpowiedzi. Wiec.....postanowilam sprawdzic. Moje drogie panie Cos w tym jest....1000jest mozliwe. Gdzies po 500, 600 zaczely sie dziac dziwne rzeczy, sprobujcie rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.Przez 25 lat nie mialam orgazmu pochwowego..nigdy.Teraz kiedy jestem z kobieta przezywam takie rozkosze orgazmu pochwowego ze masakra .Raz za razem.znalazla to miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×